Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

FPSow dlugich juz nie ma, z reszta w FC2 spedzasz duzo (nudnego) czasu na jezdzeniu, kampeniu, sejwowaniu,itp.

Do dlugich "FPP" mozna by zaliczyc Fallouta po czesci, z pelnoprawnych fpp to trudno znalesc. Kazdy oferiuje srednio do 6-7h. Jesli mialbym cos podac to lepiej kieruj sie gra z coopem (jesli masz z kim grac) to fajnie sie gra w COD5, Vegas 2.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

A to nie jest action, hack and slash rpg? :P Pewnie sie myle, ale dla mnie gra w ktorej mozna uzyskiwac levele i podnosic swoje umiejetnosci jest rpg'iem xd.

 

Fajne jest to sacred? Dlugie? Duzy wybor postaci/czarow/umiejetnosci itp? Nie jest nudna? :D

 

Jest cos innego diablo-podobnego na x360?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

2Human gralem w demko i niezbyt mi podeszlo...

 

W Sacred mozna przejsc cala gre na co-op? A LOTR conquest?

 

A moze jakas inna gra typu wlasnie jakis hack and slash z levelami, skillami itp ktora mozna przejsc na coopie cala?

 

Z kumplem przeszlismy Arkadian Warriors, moze gra prosta i dosc krotka ale calkiem fajnie sie gralo :P

Odnośnik do komentarza

Ja polecam girsy2, w pozostale gry gralem tylko w demka, ale wydaje mi sie ze gearsy sa najlepsza propozycja.

 

Mysle ze bardziej odprezaja, bo w nich tylko idziesz i napieprzasz :P A w DS i RE musisz martwic sie o bronie, ammu, jakies mini zagadki moze czy cos. Maja tez ciezszy klimat imo.

 

Dodatkowo gearsy sa fajny na multi, mimo tego calego narzekania na multi i tak jest fajne imo.

Odnośnik do komentarza

RE5 można sobie odpuścić, ewentualnie pożyczyć zrobić co-opa, najlepiej od razu na professional i... zapomnieć o grze.

DS ma świetny klimat - w zasadzie aktualnie wyznacza trendy w survival horrorach. co prawda horroru w nim bardzo niewiele, ale klimat jest przedni. POLECAM !

GOW2 na odprężenie idealny, do tego co-op, którego co prawda jeszcze nie spróbowałem, ale z doświadczenia wiem, że kopie tyłki.

 

z tych wszystkich gier najwięcej do zaoferowania ma zdecydowanie GOW2 - single, co-op, horda, świetny (kwestia gustu) multi.

ja bym brał właśnie ten tytuł. chyba, że grywasz tylko single, to Dead Space, jednak bardziej mi się podobał w samotności i ciemności.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...