Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

CoD 4 lub 5 albo poczekać na MW2, Gearsy 1 lub 2, Halo 3 może być jak lubisz tego typu strzelanki na multi, Fallout 3, BF: BC (jeśli wolisz multi z pojazdami), Dead Rising, Mirror's Edge (to nieco kontrowersyjny wybór, ale jak dla mnie ta gra była czymś zupełnie nowym i świeżym, jak lubisz masterowanie etapów i satysfakcję po zaliczonym po wielu próbach speedrunie, to bierz). Masz z czego wybierać.

 

Jakbym miał brać tylko 3 to CoD4 (świetne multi "chodzone"), BF:BC (coś innego, bo multi z pojazdami) i Fallout 3 (dla odmiany rewelacyjny single na kilkadziesiąt godzin).

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Ja bym kupił trzy zupełnie różne gry. Bez sensu jako trzy pierwsze gry kupić trzy FPSy. Więc tak:

- Gears of War - klasyk, najważniejsza gra na 360 i ciągle jedna z najlepszych. Warto od niej zacząć przygodę z 360.

- Mass Effect - genialny rpg, świetna fabuła, universium, system. Wciąga na wiele, wiele godzin

- PGR4 - wyścigi, bez nich posiadanie konsoli jest bezsensowne. Forza jest świetna, ale król jest jeden :)

Co najważniejsze, wszystkie te gry są megatanie i kupisz je po 40-50 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hoho , chłopie to masz z czego wybierać .

Prócz tych co koledzy wyżej wymienili , od siebie polecam:

 

Prince of Persia - prosta, przyjemna giera , baśniowa przygoda z Zakościelnym w roli głównej :thumbsup: (za grosze)

Orange Box - 5 gier w 1. Wyniesie cię ok. 10zł za gre. Na pewno się nie zawiedziesz.

Dead Space - mimo , że nie horror , dla fanów mocnych wrażeń pozycja obowiązkowa.

GTAIV - nie rozumiem fenomenu , ale GTA ;)

Ninja Gaiden II - kozak slasher , jak chcesz sobie troche nerwów popsuć polecam ! (poziom trudności - mega hardcore)

 

a tak poza tym za to:

Assassin's Creed , Bioshock , RE5 , The Darkness , Godfather II .

Odnośnik do komentarza

Nie pisałeś nic o wyścigach, ale PGR4 rzeczywiście jest dobrym wyborem. Poza tym inne dobre wyścigi to GRID (przyjemnie wyważony między arcade a symulacją model jazdy, świetna grafika i multi pełne graczy), Forza (choć chyba warto już zaczekać na 3, na pierwszy rzut oka zapowiadającą się na polepszoną szczególnie pod względem grafiki) i Midnight Club LA (najlepsza propozycja jeśli chodzi o gry w klimacie nielegalnych wyścigów, tuningu, itp.).

Odnośnik do komentarza

- PGR4 - wyścigi, bez nich posiadanie konsoli jest bezsensowne. Forza jest świetna, ale król jest jeden :)

 

 

LOOOoooOOOl wtf :) Ja nie lubie wyscigow, jedynie troche w burnouta pogralem bo to zupelnie cos innego niz te forze i pegiery :P i nawet jakbym go nie mial to nigdy w zyciu bym nie pomyslal ze bezsensownie posiadam konsole xd. Sa rozne gusta wiec nie pisz takich smialych tez kolejnym razem plz :P

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nie ekscytuj się tak ;] W dawnych czasach istniało kilka "żelaznych" gatunków, dla których kupowało się konsole (wyścigi, bijatyki, platformówki) i do tego właśnie chciałem nawiązać. Kolega mógł powiedzieć, że wyścigi go nie interesują i tyle, ale zrobił wręcz przeciwnie, kupił polecany przeze mnie tytuł. Zero kategorycznych osądów i oceniania kogokolwiek czy czegokolwiek :)

Odnośnik do komentarza

FIFA 10 -warto kupić ?

oceny zbiera bdb min 9.0 /10

duzo się rózni od fify 2009 ? w prawdzie poprzednie wydanie miałem pograłem ,gra dobra ,ale jakoś mnie nie powaliła na kolana .

 

jakieś konkretne zmiany względem poprzedniego wydania ?

Proponuje poczytac temat o FIFA 10 - najlepiej kilka ostatnich stron. Sporo osob po dluzszym ograniu edycji 10 jest zawiedzionych i mowi wrecz o kroku wstecz w stosunku do 09. Ja sam sobie jakos radze...ale tez powoli zaczynam sie wkurzac na random i wiele innych wpadek w tej produkcji...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...