Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Podtrzymam temat, będę miał niedługo X-klocka na dłużej i tez się zastanawiam nad jakimiś grami. Ponieważ jednak mam dość mało czasu na zabawę (późne wieczory i to nie zawsze) chcę w pierwszej kolejności jakiegoś shootera (halo 3 lub gears of war 2, co lepiej?), a na deser któryś z wymienionych wyżej tytułów. Powiedzcie mi jednak ile = na Bolka oko - czasu zajmuje ich przejście (fallout 3 bez dodatków, fable 2 bez dodatków, mass effect bez dodatków). Przyznam, że jeżeli chodzi o rpg to jestem typem gracza - eksploratora i staram się zrobić i zwiedzić jak najwięcej, przez co totalnie zrąbałem sobie Oblivion wykonując najpierw wszystkie poboczne zadania i zostawiając sobie na koniec dość krótki i banalny wątek główny...

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 z włóczeniem się i wykonywaniem wszystkich zadań może zająć dobre 40-60 godzin na pierwsze przejście, Mass Efect tak z 30 (wciąż mówie o pierwszym podejściu ) a Fable 2 hmm, może z 20-25 godzin? (z szukaniem gargulców i kluczy itd.)

 

Mass Effect łyknąłem w niecałe 20 godzin ze wszystkimi zadaniami pobocznymi, wcale nie gnałem na zbity łeb. Fable 2 sporo szybciej, ale tam już szedłem od zadania do zadania bez postojów, bo gra mnie bardzo nudziła. Fable 2 nie polecam. Na początku jest fajnie, ale potem  czekałem aż się rozkręci, no i się nie doczekałem, bo gra się skończyła.

Natomiast Mass Effect szczerze polecam, jedna z najlepszych gier na xboxa, a 20 godzin to i tak nie jest mało, chyba, że chcesz zrobić wszystkie achivy, to wyjdzie więcej na 100%;]

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady; najszybciej jednak chyba pogram w Halo 3 i Fable 2 - udało złapać się w "bandlu" za 75 zł :)

... o ile konsolę dostanę przed świętami...

 

I na pewno będzie trzeba rozglądać się za Mass Effect, ale to dopiero jak PSP sprzedam.

 

A przy okazji - 20h gry to dla mnie ok. miesiąca zabawy.

Odnośnik do komentarza

Jesli mialoby Mu to tyle zajac, to szybciej Mu sie to znudzi ;)

 

Nie się bój ;)

Na pewno się nie znudzi.

Morrowind znudził mi się dopiero po jakichś 150h gry, Oblivin po jakichś 80h, FFXII po 140h nie miałem dość, aczkolwiek były to ciut inne czasy, chociaż wcale nie tak odległe.

Inna sprawa, że postawiłem sobie za cel nie przerabiać konsoli i smakować tytuły pojedynczo, bez wariactw.

Odnośnik do komentarza

Taaa, to dość duża rozpiętość gatunkowa :P Ale mogę Ci powiedzieć, że AC to bardzo dobra gra, jeśli znasz dość dobrze angielski i podobał Ci się np. Kod DaVinci (obojętnie czy książka, czy film - chodzi ogólnie o tematykę) to fabuła powinna wciągnąć Cię jak cholera - ze mną tak było i bardzo czekam na 2kę coby zobaczyć jak potoczy się historia - IMO jest ciekawa i świetnie poprowadzona - może też Ci się spodoba :)

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tych gier miałem tylko AC i FC2. AC przeszedłem 3 razy i wyciągnąłem calaka. W FC2 pograłem może z 2h i sprzedałem. Wku.rwiała mnie ta niezmiernie, to ciągłe jeżdżenie i beznadziejne checkpointy. Wyścigów nie lubię. SWS mnie nie zainteresował. Trochę trudno doradzić bo słabo określiłeś co Cię najbardziej interesuje.

 

W każdym razie brałbym Assassina. W tej chwili gra jest bardzo tania, więc może bardziej będzie Ci się opłacało kupienie wersji pudełkowej. Jeśli Ci się spodoba to lada chwila wychodzi AC2.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Taaa, to dość duża rozpiętość gatunkowa :P Ale mogę Ci powiedzieć, że AC to bardzo dobra gra, jeśli znasz dość dobrze angielski i podobał Ci się np. Kod DaVinci (obojętnie czy książka, czy film - chodzi ogólnie o tematykę) to fabuła powinna wciągnąć Cię jak cholera - ze mną tak było i bardzo czekam na 2kę coby zobaczyć jak potoczy się historia - IMO jest ciekawa i świetnie poprowadzona - może też Ci się spodoba :)

 

A jak nie znasz angielskiego to bierz po naszemu. Cieżko mi oceniać jakoś polskiej polonizacji, bo aż tak dobrze angielskiego nie znam, ale dopiero w polskiej wersji językowej odkryłem, że gra jest właśnie w klimatach da vinic itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...