Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

jestem posiadaczem X'a od wczoraj ale nie mam jeszcze żadnej gry i zastanawiam się nad kupnem pierwszej. Moje pytanie zatem - jaka? Chciałbym, żeby miała możliwość gry w sieci, żeby było sporo ludzi w nią grających i najlepiej żeby to był jakiś shooter. No i żeby nie była za droga, czyli mega nowości odpadają :)

Edytowane przez Rokita
Odnośnik do komentarza

@Rokita: Jak będziesz chciał grać w Halo, to zacznij od "jedynki", żeby przejść historię chronologicznie :) Ewentualnie możesz brać ODST, bo fabuła jest to spin-off dość mało związany z przygodami Master Chiefa, a na dodatek posiada kompletny multiplayer z H3. Możesz także zakupić któreś Girsy (ponownie proponowałbym chronologię, z tym że pomimo tego, iż w jedynce multi było lepsze, nie ma już tam takich tłumów jak w dwójce), Left 4 Dead (jak lubisz kooperację), CoD4 (dalej dużo osób podobno gra, pomimo wyjścia sequela) lub zestaw The Orange Box (Half-Life 2 + dwa dodatki, Portal i świetny multiplayer w postaci Team Fortress 2, do którego potrzebne jest jednak mocniejsze łącze - 1mb to minimum).

Odnośnik do komentarza

jestem posiadaczem X'a od wczoraj ale nie mam jeszcze żadnej gry i zastanawiam się nad kupnem pierwszej. Moje pytanie zatem - jaka? Chciałbym, żeby miała możliwość gry w sieci, żeby było sporo ludzi w nią grających i najlepiej żeby to był jakiś shooter. No i żeby nie była za droga, czyli mega nowości odpadają :)

Moim zdaniem najlepsze gry na X360 to:

- FPS na multi: CoD4 (jak nie miałeś nadrób zaległości), MW2, CoD:WaW jeśli jesteś fanem II wojny; Halo ODST też jest dobre, jeśli lubisz futurystyczne bronie i szybką rozwałkę

- na single player: CoD4, GoW 1/2 (multi fajne, ale kuleje trochę od strony technicznej w 2)

- RPG: Fallout 3

- wyścigi: Forza 3

- RTS: Halo Wars

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj w Battlefielda arcade, ludzi bylo duzo, gralo sie od strony technicznej dobrze, tylko gameplay-owej troche srednio, juz mnie troche znudzil - te same 3 mapki (+ jedna tylko do latania) i pelno biegania po mapie zanim dojdzie sie do punktu zapalnego ... teraz czekam az przyjdzie mw2 ...

 

Z arcade polecam: Castle Crashers, Geometry Wars, Small Arms, Arkadian Warriors, Trials i ofc Shadow Comlex :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Shadow Complex to zaiste rewelacyjna gra, ale bardzo niewiele oferuje w kwestii replayability.

wiem to po sobie, po prostu nie mogę się zebrać i przejść grę przynajmniej na minimalista, a co dopiero tłuc do 50 poziomu rozwoju postaci.

 

natomiast Castle Crashers posiada tak ogromne pokłady miodu, że każde kolejne przejście jest równie przyjemne co poprzednie.

ogromna w tym zasługa w możliwości kooperacji.

 

o Trials HD już wiele napisałem. ta gra po prostu kopie zadek i posiada tony miodu. poziom frustracji w trakcie jest również wysoki, ale wpływa on ogromnie na motywację, która jest tym większa, im dłużej grasz. Przejazd najtrudniejszych tras daje masę satysfakcji.

 

pozostałych gier, które podał Trufs, nie znam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...