Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

asasin może niektórym nie podejść.. ja pograłem chwilke i już na początku gra mnie zanudziła więc zrezygnowałem..

jeżeli chodzi o drugą część asasyna to już zupełnie inna gra, miażdży przede wszystkim różnorodnością i klimatem który nie pozwala odejsć od konsoli:) ale jeżeli w przyszłości będziesz się przymierzał do 2 to znajomość jedynki wg mnie jest mało przydatna;)

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić sobie jakąś piłkę kopaną . W grę wchodzą Fifa 09 , Fifa 10 , Pes 09 , Pes 10 . NIE GRAM ONLINE , praktycznie interesuje mnie wyłącznie liga angielska i to wszystko . W której z wymienionych gier gra z kompem daje najwięcej satysfakcji ? Czy w Fifie 09 i Fifie 10 jest możliwe przeniesienie zawodników z jednego klubu do drugiego bo chciałbym ręcznie aktualizować składy ? Karierę skończyłem na najlepszej grze jaką była swego czasu PES 5 więc mam małe zaległości .

Odnośnik do komentarza

NO to co brać :

 

Assasin czy Wolverin ?

 

Assasin obecnie ma takie ceny ze głowa mała za używkę PL 75zl wołają ,a jeszcze przed świętami na allegro chodziły po 50zl :/

 

Szlag by to właśnie się powoli przymierzałem do kupna Asasyna pierwszego a tutaj widzę zamiast poświątecznych obniżek mam podwyżki ;/.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/item868263117_assassin_s_creed_pl_nowka_nieudany_prezent.html

 

http://allegro.pl/item870579147_assassin_s_creed_w_polskiej_wersji_jezykowej.html

 

:D hardcore co :P ... to jak bym miał kupić AC za tą cene to wole dołożyć 70 zl i brac AC2 .

 

No ale mi się udało wyrwać AC1 angielską za 35zl z innego forum ,więc cena chyba dobra :)

Odnośnik do komentarza

No masakra, aż tak bardzo nie są te gry powiązane ze sobą, po prostu chciałem dobry pomysł w gorszym wykonaniu przed lepszym zasmakować, liczyłem na wydatek góra 50 zł a tutaj takie ciśnienie na tę grę :D. Chyba ludzie nie mają pojęcia, że to nie dwójka. A i zazdroszczę tym, którzy kupili grę za małe pieniądze a teraz za 120 zł sprzedają. No cóż.

 

Mam pytanie, mógłbym prosić o jakąś mini listę must-playów na Xboxa 360? Ograłem już GoW1, GTA IV, Burnouta Paradise, Halo 3, Forze 2, Crackdowna, CoD MW, pewnie dużo tego jeszcze, na co powinienem się teraz ślinić?

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 (wiadomo, chyba najlepsze RPG na X360, sporo lepsze od już świetnego Obliviona), Mirror's Edge (oryginalny pomysł, który IMO wypalił w 100%, do tego to stylistyka miasta), Dead Rising (gra z zombie, ale nie tępa rzeźnia, z ciekawą, niemal filmową fabułą i oddanym w całości do dyspozycji sporym centrum handlowym), BF: BC (zniszczenia budynków, multi), Batman: AA (klimat, jedna z lepszych gier tylko do singla), Midnight Club (najlepsza gra o tuningu, zachody słońca w Santa Monica i ogólna atmosfera LA), PGR 4 i GRID (naprawdę dobre wyścigi)

Odnośnik do komentarza

Ja grałem w obliblionka i flafloucika i muszę powiedzieć, że to pierwsze ch.uj. Kwestia gustu, nie spodobał mi się TESIV bo od początku strasznie mnie zanudził i kilka razy próbowałem w niego grac, jednak z mizernym skutkiem. Fallout 3 natomiast uważam (tak jak Wampis) za najlepszego erpega na naszego x szmelca, kropka.

Odnośnik do komentarza

A mi osobiście Fallout kompletnie się nie spodobał i osobiście wybrałbym o wiele IMO lepszego Obliviona.

Być może wolisz klasyczny, typowy dla RPG świat czarów, przyrody, wampirów itp.

Jednak wolałem Fallouta, bo poza zupełnie inną otoczką, oferuje poprawiony gameplay, jest lepszy od strony graficznej i co ważne mamy nieco mniej questów, za to ciekawszych, trwających koło godziny i opisujących różne historie.

W Oblivionie było sporo fajnych questów, szczególnie z gildii zabójców, ale wątek główny wydawał się trochę banalny, a zbyt wiele zadań polegało na spenetrowaniu jaskini pełnej przeciwników, wyniesienia z jej głębi X i wyjściu krótszą drogą. To nadal świetna gra (jak ktoś nie miał, to też must have, najlepiej GOTY), ale wolałem F3.

Odnośnik do komentarza
Ja grałem w obliblionka i flafloucika i muszę powiedzieć, że to pierwsze ch.uj. Kwestia gustu, nie spodobał mi się TESIV bo od początku strasznie mnie zanudził i kilka razy próbowałem w niego grac, jednak z mizernym skutkiem. Fallout 3 natomiast uważam (tak jak Wampis) za najlepszego erpega na naszego x szmelca, kropka.

 

Najlepszego erpega??? Dobry żart... Żeby to chociaż koło "erpega" stało... Whatever :whistling:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, mógłbym prosić o jakąś mini listę must-playów na Xboxa 360? Ograłem już GoW1, GTA IV, Burnouta Paradise, Halo 3, Forze 2, Crackdowna, CoD MW, pewnie dużo tego jeszcze, na co powinienem się teraz ślinić?

Ja proponuje ...ba namawiam wręcz na : Bioshock ( gra genialna singla przechodziłem 9razy za każdym razem coś mnie zaskoczyło, demko do pobrania ale strasznie słabe więc nie ma co się nim sugerować) DeadSpace ( gra bardzo nie doceniana ,świetny klimacik ,trochę napięcia i gra bardzo przyjemna.Demko także do ściągnięcia i także denne jak w przypadku Bioshock'a )

GOW 2 (ale sam singielek naprawdę świetny ,wręcz filmowa akcja dla samego singla warto kupić grę ,a teraż już nie jest droga. Multi porażka nawet ne odpalaj :) )

Odnośnik do komentarza

Bo F3 to nie rpg tylko shooter z elementami "rpg" badz gra "rpg" z ujecia fpp (lub cos podobnego).

W PSX'ie i tak był w kąciku RPG.

 

Shooterem też do końca bym go nie nazwał, z broni korzysta się bez przerwy, ale niemal nigdy strzelając klasycznie. A rozgrywka i tak jest podobna jak w Oblivionie, który chyba był klasycznym RPG.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro cena nie gra roli, to jasne że FN4. Miałem okazję zagrać w obie i 4 to mocno uobogacona wersja 3. Zawiera zmiany nie tylko kosmetyczne.

 

A co mogę w takim razie kupić za 30zł?

 

Może Saints Row uda mi się utargować, to wtedy wezmę to zamiast JC. Jeszcze mam okazję na Rainbow Six Vegas za 25zł i Crackdown za 30zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...