Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie obie gry to must have, więc warto. W BC2 jest lepsza ogólna rozwałka i klimat pola bitwy, nie tylko strzelanie, ale też pojazdy; w rushu front się przesuwa, a mapa niszczy. W MW2 jest klasycznie, od początku do końca ten są obszar, ale zaletą jest obecność trybu search&destroy z jednym życiem na rundę i podkładaniem bomby, dużo bardziej taktycznego niż klasyczne deathmatche. Poza tym kosztem pojazdów, bronie są ładniej odwzorowanie niż w BC.

Odnośnik do komentarza

1600 MSP do wydania. Za arcade'ów mam tylko hexica i uno :P Możecie coś dobrego polecić ? Myślałem nad Trials HD i Shadow Complex. Ale czekam na propozycje. W sumie to może coś dobrego na Indie Games by się znalazło ? Wtedy to parę pozycji mógłbym łyknąć

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Jest coś fajnego za 400MSP na marketplace? Jak tak to co?

masz stare gry segi - sonic 1,2,3 i golden axe, imo warto. Brain challenge jak lubisz (pipi)y, zuma tez jest spoko. Bo dooma i wolfensteina u nas niestety nie kupisz a szkoda ;f

Odnośnik do komentarza

Witam panowie,

pożyczyłem od kumpla Elite'a, jeszcze będę go miał jakiś czas.

 

Miałem kiedyś własną konsolę, ale mało gier przeszedłem, raczej gustowałem w muzycznych.

 

Przeszedłem GTA, CoD'y, BiA:HH, Batman i coś tam jeszcze znanego.

 

Chciałbym kupić sobie ze trzy gry, na razie mam pomysł, aby kupić:

- Skate 2, demko '3' mi się w (pipi) podoba, ale '3' jest za droga.

- Epizody z LC, można przygarnąć za 65 zeta

 

No właśnie i mam jeszcze smaka na jedną grę, możecie coś polecić?

Zakres szeroki, może oprócz RPGów i Halo i GoW'ów, średnio lubię fantastyke.

 

PS. Tylko single, nie mam live'a! (szkoda kasy na odbiornik, bo kablami za dużo ciulania)

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

Kup dwie części gears of war ;)

 

1600 MSP do wydania. Za arcade'ów mam tylko hexica i uno :P Możecie coś dobrego polecić ? Myślałem nad Trials HD i Shadow Complex. Ale czekam na propozycje. W sumie to może coś dobrego na Indie Games by się znalazło ? Wtedy to parę pozycji mógłbym łyknąć

TRIALS HD- kupilem w niedziele i powiem ci, ze gra jest za(pipi)ista. A jesli nie bedziesz mial na co wydac pozostalych 400MSP, to kup sobie dodatek do trialsa ;)

Odnośnik do komentarza

@a1ntex

 

Jeżeli długo zamierzasz mieć tego Elite bierz Fallouta 3 - fakt, jest to RPG, ale świetna zabawa dla jednego gracza gwarantowana. Podchodziłem ciut sceptycznie do tej gry, ale okazała się strzałem w "10".

Tak właściwie też mam Elitkę pożyczoną :)

 

Ech, zapomniałem, polecam też Mirrors Edge, dość tanio można dostać.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

MASS EFFECT jedna z NAJLEPSZYCH serii tej generacji.

 

Mirror's Edge ma masterski klimacik. Calkowicie niepodobne do niczego. Platformowka w FPS.

Halo3 ma ciekawy single.

Crackdown jest dosc stare, ale napewno grywalne. To takie polaczenie GTA i Prototype w sumie :P

Oczywiscie obydwie czesci Gears of War, bo sa poprostu morderczo grywalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...