Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W moim mieście otwierają drugą galerie , a w niej Media Markt. Zauważyłem w gazetce gry na xbox'a 360 na promocji. I narzuca się pytanie , którą wybrać! Oto gry :

 

* Halo 3

* Forza 2

* Spiderman : Web of Shadows

* Banjo Kazooie : N&B

* Prototype

 

Wszystkie te gry są po 29,90. Proszę o pomoc..

 

PS. Chcę tylko jedną grę :)

Odnośnik do komentarza

To zacznę to tak. Już kiedyś pytałem co kupić RDR, czy AW, ale ze względów na brak dostępności RDR wybrałem w końcu AW. I teraz widzę, że w sklepach RDR zaczyna się pojawiać. Więc się tak spytam, bo już kurz po premierze odpadł i opinie może będą bardziej chłodne. Czy RDR jest monotonne? Kiedyś jak pytałem parę dni po premierze to co osoba to inne zdanie było na ten temat. Mam taki mocny dylemat, bo liczyłem, że ceny RDR spadną bardziej, a tutaj 10 zł spadło, a z tego co pamiętam to premiera Mafii ma być w piątek, więc będzie pewnie standardowo w cenie 199 zł, dlatego jeśli RDR jest monotonne to ja sobie kupię Mafię, trochę krótka gra, ale na pewno będzie pierwszej klasy, bo ze wstępnej recenzji na PSX EXTREME i po zobaczeniu dema to się bardzo napaliłem. Już byłem nawet pewien, że będzie RDR, ale przeczytałem w tym samym numerze o Red Dead Redemption i Kali ją zachwalał, a Ural nie.

Odnośnik do komentarza

mnie osobiscie znudzila i odlozylem, moze kiedys do niej wroce. z tego co zauwazylem to oosby grajace w rdr dziela sie na 2 grupy,

 

1 odpuszcza gre po 6h i mowi ze nudaaaa,

2 jezeli przetrwa 6 godzin mowia ze gra roku :P

 

czyli najlepsza opcja kupic i sprawdzisz, jezeli nie podejdzie mzesz sprzedac lub wymienic na cos innego

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No dobra , tylko się jeszcze waham , bo nigdy nie grałem w Halo , a tą grę trzeba mieć na xboxa :) Jeszcze poszukam na allegro , może coś tańszego upoluje.

Dzięki

 

Tę grę kupisz za grosze więc nawet z ciekawości się opłaca ;) Ja ze swojej strony powiem, że Halo 3 jest bardzo dobre w co-opie na splicie.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

jakiś ubiegłoroczny hicior polećcie bo mam braki, bioshock 2 miec będę i tak się zzastanawiam nad asassins creed 2, splinterem i prince of persia. Co z tego jest najdłuższe? Chyba że jakiś głośny tytuł pomijam, jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę u Ciebie na karcie Just Cause 2 - dla mnie 100% jeden z najlepszych sandboxów tej generacji :D I jedna z bardziej funowych i kapitalnie wykonanych gierek w jakie grałem na klocku - jest demko, polecam sprawdzić, ale standardowo nie oddaje ono za bardzo możliwości i fajnych misji jakie masz w pełnej grze.. Splintera też polecam, szczególnie coop :D W PoPa nie grałem jeszcze..

Odnośnik do komentarza

Również polecam AC2. Gra starczy na jakieś 20 h samej fabuły z bardzo ciekawą historią, a jak chcesz możesz jeszcze robić dużo bardziej monotonne questy poboczne, ale one polegają na czymś takim "mąż mnie zdradza idź i go zabij", "Jestem najszybszy w mieście spróbuj mnie przebić". Dla mnie bardzo udanym patentem było szukanie zagadek, niektóre były na prawdę trudne, ale bardzo fajne. MW 2 to tylko multi "zręcznościowe" wyprzedzając pytanie, a single jest bardzo małym dodatkiem z nieścisłościami.

 

PS. Dzięki za odpowiedzi, chyba tym razem kupię RDR i zobaczę, jak się wciągnę to przejdę i, i tak wymienię na Mafię 2 ;).

Odnośnik do komentarza
No nie powiedziałbym, w MW2 nie pamiętam miejsca w którym trzeba by przebić się do określonego punktu żeby zatrzymać niekończący się respawn wrogów, na czym w większości polegało CoD4. Przykro mi - no bonus. MW2 jest lepsze od CoD4.

Początkowe misje, Brazylijskie miasto, pościg za jakimś typem. Jeśli mówisz, że tam nie było respawnu to widocznie nie grałeś w tą grę.

Odnośnik do komentarza

Szukam czegoś ze zbieraniem.

Moja dziewczyna bardzo lubi pomagać mi w zbieraniu ukrytych rzeczy w grach.

Np. bardzo jej podobał się RE5 i Prototype. Zwłaszcza to drugie, gdzie było pełno orbów.

Teraz chodzi mi po głowie Crackdown 2, ale to ma brzydką grafę (mi nie przeszkadza, ale jej już tak).

 

Jest coś ładnego, fajnego i ze zbieractwem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...