Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy z tą grafą, nie jest wcale zła. Owszem, nie jest to pierwsza liga i przypomina pierwowzór, ale jest dobrze. A zbieractwa tam jest akurat cała masa i przyznam, że ciężko będzie znaleźć drugi taki tytuł z ostatnich miesięcy z tak rozwiniętym aspektem kolekcjonowania. No i jest też co-op - moim zdaniem możesz łykać w ciemno, bo to gra idealna dla zbieraczy, a oprawa jest ok - ot, solidny poziom, bez fajerwerków, ale daje radę.

 

Już byłem nawet pewien, że będzie RDR, ale przeczytałem w tym samym numerze o Red Dead Redemption i Kali ją zachwalał, a Ural nie.

 

Mała nieścisłość - RDR, to wciąż świetna gra, dla mnie 8+, czyli ocena bardzo wysoka, a Mafia II na pewno na wyższą nie zasługuje. Gra jest nieco monotonna i nie jest tak pojechana jak dotychczasowe dzieła R*, tj. nie jedzie po bandzie - niemniej oferuje olbrzymie spektrum możliwości, grania jest na dziesiątki godzin, klimat jest ok... a że jest w dużej mierze na jedno kopyto, to już inna para kaloszy. Imo tytuł wart jak najbardziej zaliczenia, ale przehype'owany, jest trochę irytujących bugów (jedną misję poboczną 3x musiałem powtarzać), no i Rockstarsi się ugrzecznili, stąd moja nieco krytyczna opinia. Ale nie zmienia to faktu, że gierę warto zaliczyć. Choć Mafię II też więc... masz dylemat :).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi.

 

RPG jak najbardziej pasują. Od dłuższego czasu młoda kibicuje mi w kompletowaniu w Star Ocean 4 (kilkaset godzin gry).

Niby to bardzo żmudne zbieranie, ale jej się gra bardzo podoba. Twierdzi, że to najładniejsza gra, jaką u nas widziała.

 

Później pewnie wezmę się za Crackdown2. Ewentualnie Assassin Creed 2 lub Resonance ot Fate.

Odnośnik do komentarza

- Fight Night Round 4, bo to najlepsza gra o sportach/sztukach walki jaką znajdziesz. Do tego z naszym Adamkiem :)

- Assasin's Creed 2, bo to świetna, zróżnicowana gra. GTA (prawie) we Włoskim renesansie.

- Forza Motorsport 3, gdyby nie ta gra w GranTurismo dalej jeździłoby się przyśpieszając X, więc poprostu JEST dobra.

 

Crackdowna możesz wziąć później, bo ta gra kosztuje grosze. Mafia 2 nie zbiera zbyt przychylnych ocen, lepiej już brać Red Dead Redemption, a poczekać jak Mafia stanieje. Piłka nożna jak to piłka nożna, co rok to samo, a ludzie to kupują. Nie daj się wyruchać dla EA.

Odnośnik do komentarza

Darksiders znudziło mnie w połowie, ale pod koniec taka zmóła była, że gry nie skończyłem. To przygodówka z elementami slashera, więc nie nastawiaj się na epickie walki.

 

Ninja Gaiden 2 to zły wybór, ale jeśli jara Cie gra w której zabija kamera i błędy w grze to polecam.

 

Dante's Inferno tak jak napisał mój przedmówca jest najbardziej podobny do God of War i wart polecenia (zwłaszcza, że tematyka DI jest o wiele ciekawsza).

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...