Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Może Batman + Gold na 3 miechy? W tym czasie sobie odłożysz na 14-miesięcznego i już ;)

Na pewno nie myśl o MW3 - CoDy to lepiej od kogoś pożyczyć, przejść singla i oddać, bo multi wcale cudne nie jest, community jest słabe (zbyt niska średnia wieku - bo ja wiem? z 15 lat?), więc nie ma sensu się na to rzucać, szczególnie w cenie nówki.

Edytowane przez Linek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W battlefieldzie jest to samo :) . Generalnie obie gry mają teraz bardzo podobne kampanie singleplayer.

W multi za to różnic jest bardzo dużo ale w skrócie w cod akcja jest szybsza, więcej strzelania, małe mapy itp, a w BF masz dużo większe mapy i taktyczne podejście do rozgrywki (gra drużynowa, pojazdy!). Każdy preferuje co innego, ja osobiście wole BF :)

Odnośnik do komentarza

CoD to gra na szynach, w której za bardzo wolnosci nie masz, jak chcesz ot tak postrzelać to kup ale za tę cenę 40zł możesz spbie kupić Vegas i Vegas2 i poczuć naprawde co to walka i FPS, ja CoD'a nie polecam dla ambitniejszego grania, tu biegniesz i strzelasz, gra na pałe ;]

 

 

fixed. Za te wspomniane 200 zł to kupisz oba Vegasy jak i dodatkowo CoD: MW, CoD:MW2 i jeszcze zostanie na Jacka Danielsa;)

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Waham się nad Skyrim'em, MW3 i AC:Revelations.

Rzecz jasna każda gra inna, tyle że pograłbym sobie w coś ciekawego, z fajną fabułą - no i tu z miejsca wybrałbym Skyrim'a, ale obawiam się że jakoś nie będę miał cierpliwości, żeby aż tyle w tą grę grać, odkrywać cały świat itp..., MW3 no to niby zawsze lubiałem shootery, to jest w sumie moja ulubiona seria, ale jakoś tak nie wiem, znów to samo? No i AC:Revelations - grałem w Brotherhooda, fajny był nie powiem, ale też obawiam się zwykłej kopii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...