Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu. Np. FF 7,8 czy 9, ale zawsze wnerwiały mnie losowe walki, szukanie drogi gdzieś itp. Przeszkadzały mi w delektowaniu się fabułą.

A 13 dla mnie jest arcydziełem (tak samo jak 7,8 i 9), jedyny słaby punkt dla mnie to Gran Pulse, który przechodziłem półtora miesiąca. Poza tym jest bardzo dobry system walki i niezbyt wymagające elementy chodzone. Można się w pełni delektować fabułą.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Shift 2 czy Forza 4? Wiem, że ta od Microsoftu jest grą większą i bezdyskusyjnie lepszą dla fanów motoryzacji, ale ja takim nie jestem. W F3 grałem na średnich ustawieniach (nie pchałem się w żadne suwaczki, cyferki itd.) i czerpałem z tego fun. Interesuję mnie ściganie się na ładnych torach i pooglądanie przy tym ładnych modeli samochodów i kokpitów (tu plus dla Forzy) z dodatkiem efektów graficznych, dźwiękowych (tutaj Shift 2 - wyścigi nocą itd.), wszystko w realistycznej "otoczce".

Odnośnik do komentarza

Jak nie zagrasz w PGR3 przed PGR4 to już raczej w ogóle nie zagrasz. Z drugiej strony, tak jak na pewno warto zaznajomić się z serią, nie widzę powodu, by nie zdecydować się na najnowszą część.

Czyli jak jedna to nowsza, ale przy obecnie śmiesznych cenach można też pograć sobie w obie.

Odnośnik do komentarza

Black Ops miała świetną i imo najlepszą kampanię ever, ale Modern Warfare 3 też daję radę :) Oczywiście uwzględniając to, że znasz wcześniejsze losy kapitana Price'a i reszty teamu :) Generalnie kupa zabawy i nie wierz w pierdzielenie, że gra jest na 5 godzin. Na Veteranie grałem 8,5 godziny, a do tego jeszcze są świetne Spec Opsy (w teamie lub samemu) oraz coś ala horda (czy firefighty z Halo) z GoW 3, także w singlu jest naprawdę mnóstwo zabawy. Generalnie gra moim zdaniem jest warta swojej ceny. Ja kupiłem ją za 169zł i są to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

A Black Ops jest również takie efekciarskie i podniecające jak MW2? Czy inne? Może się zdecyduję, jak jest po 6 dych używka, to mogę kupić na kilka godzin świetnej gry.

Losy teamu pricea znam doskonale, Mw2 przechodzę 4 raz i jaram się tylko trochę mniej niż za pierwszym razem.

@up

Final Fantasy XIII- grałem od czerwca do listopada :). Ale dużo przerw miałem przez nudny 11 rozdział.

Just Cause 2

Mass Effect 1 i 2 (najlepiej po kolei)

Burnout Paradise też nie jest krótki

Fallout 3 z misjami pobocznymi

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Więc nie nie stracę pomijając trójkę/nie jest warta uwagi?

 

Trójki nie mam, ale podejrzewam, że jest z nią podobnie jak z większością serii wyścigowych, że w kolejnej części dostajesz w gruncie rzeczy to samo co w poprzedniej + dodatkowe zmiany itp. To nie jest tak jak z grami fabularnymi, że każda część to osobne doznanie.

 

Szukam gierki, które była by na dłużej, gatunek nie jest ważny. W planach mam zamiar kupna Skyrim'a jak tylko trochę stanieje :)

 

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Więc nie nie stracę pomijając trójkę/nie jest warta uwagi?

 

Trójki nie mam, ale podejrzewam, że jest z nią podobnie jak z większością serii wyścigowych, że w kolejnej części dostajesz w gruncie rzeczy to samo co w poprzedniej + dodatkowe zmiany itp. To nie jest tak jak z grami fabularnymi, że każda część to osobne doznanie.

 

Szukam gierki, które była by na dłużej, gatunek nie jest ważny. W planach mam zamiar kupna Skyrim'a jak tylko trochę stanieje :)

 

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets :D

 

W poker'a za dobra nie jestem :D Poszukam jeszcze :S

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 może starczyć na baaardzo długo. Ja miałem ponad 90h a jakbym wszystko pozwiedzał to ze 150h.

 

Mass Effecty na długo jak robisz wszystko - świetne gry.

 

Dragon Age Origins - też koło 70 h miałem.

 

Burnout Paradise z aktualizacjami (restart) - to też żywotna gra.

 

Do Skyrima się przymierzam, ale pewnie dopiero na gwiazdkę 2012 tyle gier do ogrania....

Odnośnik do komentarza

A Black Ops jest również takie efekciarskie i podniecające jak MW2? Czy inne? Może się zdecyduję, jak jest po 6 dych używka, to mogę kupić na kilka godzin świetnej gry.

Losy teamu pricea znam doskonale, Mw2 przechodzę 4 raz i jaram się tylko trochę mniej niż za pierwszym razem.

@up

Final Fantasy XIII- grałem od czerwca do listopada :). Ale dużo przerw miałem przez nudny 11 rozdział.

Just Cause 2

Mass Effect 1 i 2 (najlepiej po kolei)

Burnout Paradise też nie jest krótki

Fallout 3 z misjami pobocznymi

 

 

Dla mnie Black Ops to najlepszy singlowy CoD w historii serii :) Ale ja jestem maniakiem klimatów Zimnej Wojny :) Kennedy, McNamara, Castro, Reznov, za(pipi)isty Jason Hudson (z głosem Eda Harrisa)... W każdym razie grzech w to nie zagrać, marzę o Black Ops 2 w podobnych klimatach i z tymi samymi bohaterami. Singiel w Black Ops miażdży wszystkie poprzednie, zaraz za nim jest CoD 4: Modern Warfare :)

 

Ps. Aż zachciało mi się jeszcze raz przejść Black Ops :D

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1325370984' post='2534775']

A Black Ops jest również takie efekciarskie i podniecające jak MW2? Czy inne? Może się zdecyduję, jak jest po 6 dych używka, to mogę kupić na kilka godzin świetnej gry.

Losy teamu pricea znam doskonale, Mw2 przechodzę 4 raz i jaram się tylko trochę mniej niż za pierwszym razem.

@up

Final Fantasy XIII- grałem od czerwca do listopada :). Ale dużo przerw miałem przez nudny 11 rozdział.

Just Cause 2

Mass Effect 1 i 2 (najlepiej po kolei)

Burnout Paradise też nie jest krótki

Fallout 3 z misjami pobocznymi

 

 

Dla mnie Black Ops to najlepszy singlowy CoD w historii serii :) Ale ja jestem maniakiem klimatów Zimnej Wojny :) Kennedy, McNamara, Castro, Reznov, za(pipi)isty Jason Hudson (z głosem Eda Harrisa)... W każdym razie grzech w to nie zagrać, marzę o Black Ops 2 w podobnych klimatach i z tymi samymi bohaterami. Singiel w Black Ops miażdży wszystkie poprzednie, zaraz za nim jest CoD 4: Modern Warfare :)

 

Ps. Aż zachciało mi się jeszcze raz przejść Black Ops :D

 

A możesz napisać co takiego świetnego jest w singlu BO ze tak Ci zapadł w pamięć ? Jak dla mnie to nie ma w nim nic ciekawego a tym bardziej momentów zapadających w pamieć .

Co innego w CoD4 i misja w Czarnobylu ... proponuje zagrać jeszcze raz w 4 :) bo to najlepszy singiel ze wszystkich CoDów .

Odnośnik do komentarza

Akurat ja nie poszukuję na razie gier :)

A tak na marginesie DA1 darowałem sobie po jakichś 40h, przestała mi sie podobać...

FF XIII nie pasi mi w ogóle, nienawidzę tych cholernie dłużących się walk i braku możliwości przewinięcia oglądanej po raz setny animacji ( jedyne FF jakie przeszedłem to XII, ale czasy były inne)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...