Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo, w Off the record jest w końcu tryb, który nie jest ograniczony czasowo. A uwierz mi, właśnie ograniczenia czasowe są największym wrogiem Dead Rising. Przez to nie ukończyłem jedynki, po prostu nie miałęm ochoty biegem ganiać po tym centrum handlowym. Zainteresuj się, albo niech wypowie się ktoś, kto grę posiada, czy faktycznie jest tam taki tryb i jak on wygląda, jeśli jest, to bierz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do GH3 było naprawdę spoko, później trochę gorzej, ale Warriors of Rock znowu jest niezłe. No i teraz ten zestaw w tej cenie wszędzie znajdziesz, więc w sumie warto, gitarkę będziesz miał, to sobie dokupisz później dużo lepszego Rock Banda (obojętnie, którą część), którego tworzy Harmonix, czyli ludzie, którzy stworzyli właśnie GH (od 3 części serię przejął Neversoft i Vicarious, a Harmonix stworzył sobie nową markę).

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

UFC 2009 mocno różni się od UFC 2010? Zastanawiam się nad kupnem jednej z tych gier. 2009 jest o połowę tańszy o 2010, ale jeśli jestem laikiem to nie wiem czy jakieś kwestie techniczne w tej grze będą dla mnie tak znaczące. Dodam, że nie lubię mozołu w takiej grze. Rozumiem, że może być powolna (Fight Night 3 bardziej cenię od 4 za większe zbliżenie do realizmu i postawienie na technikę), ale na filmikach zdawało mi się, że 2010 jest żywsza i szybsza.

 

@sven

Viva Pinata Party Animals oraz Fusion Frenzy 2

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Mnie znudziło po jakimś czasie. Początek zapowiada się całkiem interesująco, ale później robi się strasznie nudno: lokacje okazują się nie tak duże, jak to się może wydawać, zmorą jest ciągły backtracking, przeciwników jest dużo, ale z kolei mało ich rodzajów, no i coś co mnie najbardziej zawiodło - nudne questy i nieciekawe postacie, z którymi nie da się porozmawiać.

Zwykle po prostu klik, klik dostajesz questa, pędzisz gdzieś pojazdem, rozwalasz coś lub zabierasz jakiś badziew, klik, klik oddajesz.

Z plusów? No nie wiem, było sporo bossów, więc może jeśli lecieć na szybko wątek główny, to jakoś to ujdzie.

 

Oczywiście są osoby mające inne zdanie, ale dla mnie był to zdecydowanie najgorszy zakup gry na tej generacji konsol.

 

Dużo lepszym pomysłem będzie wspaniały Fallout: NV, bo 3 widzę, że już miałeś.

Odnośnik do komentarza

Fallout: NV jest w planach, ale raczej GOTY jak wyjdzie, Borderlands w takim razie odpuszczam, dzięki.

 

Ech, jeszcze przede mną Deus Ex, może Skyrim, na pewno Wiedźmin 2 - jak to do kurki nędzy ograć wszystko? Nawet RDR Undead nie mam czasu zakończyć (tak na marginesie zacny dodatek).

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Borderlands powinien w ogóle mieć zablokowanego singla, bo to gra stworzona do coopa. Potem odpali ktoś, żeby pograć samemu i będzie narzekać, że nuda.

Jak dla mnie jedna z najlepszych strzelanek/h'n's tej generacji. Mnóstwo broni, dobry system rozwoju postaci, humor, ciekawie skonstruowane lokacje, no i bardzo dobre dodatki. W aktualnej cenie grzech nie kupić, ale jeśli chcesz grać w single, to tego nie tykaj, bo sobie wyrobisz złe zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ale trzeba mieć postacie na podobnym levelu, bo w innym razie jedna przykładowo rozwala wszystko od razu, ale nie dostaje w zasadzie expa, albo druga leveluje w mgnieniu oka, ale siedząc z tyłu, bo i tak od razu by zginęła.

Bardzo dobre dodatki? Ten z zombie jeszcze jest ok, ma fajny klimat nawet, ale np. arena Moxxie to jest jakaś padaka totalna, no chyba, że ktoś lubi grać bez przerwy kilka godzin i wybijać takich samych przeciwników. Z kolei w General Knoxx to można zwariować jeżdżąc w te i wewte pustą autostradą.

Oczywiście to subiektywna opinia i mój punkt widzenia, ale Borderlands kupiłem zachęcony świetnymi opiniami i naprawdę się zawiodłem. Grałem też całkiem sporo coopa z kolegą i zgodnie stwierdziliśmy, że nuda.

 

A te mnóstwo broni to też jest trochę lipa, bo gra tylko łączy losowo celownik, body, wykończenie, speciala i losuje staty. Znajdzie się potem jedną dobrą i ogląda dziesiątki fajnie wyglądających broni po przeciwnikach, które maja skopane kompletnie staty.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...