Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba mieć postacie na podobnym levelu, bo w innym razie jedna przykładowo rozwala wszystko od razu, ale nie dostaje w zasadzie expa, albo druga leveluje w mgnieniu oka, ale siedząc z tyłu, bo i tak od razu by zginęła.

Bardzo dobre dodatki? Ten z zombie jeszcze jest ok, ma fajny klimat nawet, ale np. arena Moxxie to jest jakaś padaka totalna, no chyba, że ktoś lubi grać bez przerwy kilka godzin i wybijać takich samych przeciwników. Z kolei w General Knoxx to można zwariować jeżdżąc w te i wewte pustą autostradą.

Oczywiście to subiektywna opinia i mój punkt widzenia, ale Borderlands kupiłem zachęcony świetnymi opiniami i naprawdę się zawiodłem. Grałem też całkiem sporo coopa z kolegą i zgodnie stwierdziliśmy, że nuda.

 

A te mnóstwo broni to też jest trochę lipa, bo gra tylko łączy losowo celownik, body, wykończenie, speciala i losuje staty. Znajdzie się potem jedną dobrą i ogląda dziesiątki fajnie wyglądających broni po przeciwnikach, które maja skopane kompletnie staty.

 

Zgadzam się z tą opinią (nie licząc DLC bo nie grałem i nie chcę :P )

Dead Island jest grą zaprojektowaną we w miarę podobnym systemie/szkielecie rozgrywki i bawiłem się 100x lepiej - nawet wbiłem calaka, a Bordera ledwo skończyłem - grałem też w coop i niczego to nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

jeszcze mógłbym dodać do coopów CODy MW2, MW3 i black ops - spec opsy w tych grach to cudo, tyle że jak chcesz je tylko szybko przejść na easy to w sumie możesz sobie darować. ale jak chcesz po 3 gwiazdki w każdej misji to minimum po kilkanaście godzin w każdej grze spędzisz. z tym że dla mnie najlepsze to mw2 i mw3, w black ops przegięli z poziomem trudności (chyba że grasz we 4 z ogarniętą ekipą, ale i tak jest hard). no i bonusowo masz bdb singiel i ew. multi (też możliwość coopu na splicie np w TDM). ofc można te misje grać samemu.

 

a no i jeszcze army o two (obie części) też niezły coop

Odnośnik do komentarza

Kolejny nie ogarnął tematu. Tutaj ludzie pytają o to, jaką grę wybrać, a nie spamujemy sobie polecaniem gier, o których i tak każdy wie, że są dobre.

 

A jeśli chodzi o coopa w splicie - Borderlands, SC Conviction, Army of Two obie części, Portal 2, Gearsy... trochę jest ciekawych. Wszystkie, które wymieniłem są przyjemne, a wybór już zależy od tego, co lubicie. SC to wiadomo - skradanka, nie polecam jeśli grasz z kimś mało ogarniętym w celowaniu na padzie, bo przydaje się szybkie precyzyjne celowanie; Portal 2, to jak ktoś parę postów temu napisał - dla lubiących pokombinować, pomyśleć; Gearsy to raczej znasz - szarobure strzelanie do potworów ;); Borderlands to ciekawe połączenie h'n's ze strzelanką, sporo godzin dobrej zabawy, no a Army of Two najbliżej do Gearsów, tylko jest bardziej żywo, no i walczymy z ludźmi - zdecydowanie polecam.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...