Opublikowano 19 czerwca19 cze O kurde można już kupić OLEDA za 1300 https://www.pepper.pl/promocje/monitor-samsung-odyssey-oled-g5-ls27fg500suxen-27-qhd-oled-003ms-180hz-freesync-g-sync-czarny-1300787Mnie kusi ten bo ma 500hz i ostatnio się wciągnąłem w CSa https://www.pepper.pl/promocje/acer-predator-x27uf5bmiippruzx-1300714
Opublikowano 19 czerwca19 cze Szukam oleda 32 cale- wystarczy. Matowa matryca, zakrzywiony. Co teraz jest najlepsze? Samsung, LG, Asus?
Opublikowano 19 czerwca19 cze 34 ale za 2700 do wyrwania nowy- LG 34GX900A-B.Mam w koszyku. W domu marudzą, że mam poczekać bo zara znowu mi porysują matryce. Niby jak włączony to jest ok, ale jak jest wyłączony i jest jasno, to kurwicy dostaje jak patrzę na tego MSI.
Opublikowano 19 czerwca19 cze Wychodzi na to, że te monitory mało się od siebie różnią. Twój LG wydaje się spoko ale to model z zeszłego roku. Ciężko mi powiedzieć czym się różni od tegorocznych modeli, teraz znowu QD-OLED na topie zamiast TANDEM?
Opublikowano 19 czerwca19 cze ja jako użytkownik Samsunga G7 32" 1440p na matrycy VA, jakoś nie przepadam za i miałem go raz zgłaszanego na reklamacje z powodu odklejającej się obudowy/matrycy
Opublikowano 20 czerwca20 cze Wymyśliłem że jak znajdę chętnego na swojego to wezmę Alienware AW3425DW.Nie chce się bujać z dwoma monitorami, jak ten stary pójdzie to wezmę nowego.Wymieniam tylko dlatego że mam te zarysowania- które mnie doprowadzają do szału jak patrzę na ten wyłączony monitor. Kosmetyka, ale lubię mieć ładne przedmioty które używam. Taki trochę pojebany jestem
Opublikowano 20 czerwca20 cze Kumpel weźmie.Kminie teraz czy Alien czy jak @Ukukuki samsung g8. Za Samsungiem stoi niższa cena ale matowa matryca. W jasnym pokoju się lepiej sprawdzi.Jakieś porady użytkowników? Uki chwali G8 od 4 lat.https://versus.com/en/dell-alienware-aw3423dwf-34-vs-samsung-odyssey-oled-g8-g85sb-34
Opublikowano 20 czerwca20 cze Jeszcze jest Alien 32, ale 4K. Ja w to nie celuję.https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/alienware-monitor-aw3225qf.bhtmlJeszcze spoko jest Asus, ale to już 27 cali.https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/asus-monitor-xg27ucdmg.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=it_pla&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22662403337&gbraid=0AAAAAD6k90FOthmIaCHuqablKEQd6JnvX&gclid=CjwKCAjw9NjRBhATEiwA_p2J8RxrC4CT6w0uPhNn2ir4srJO4BuXw9ZRIqps0O4HOrOe9Mz1Kc59ABoCgggQAvD_BwEMediaexpert.plDELL Alienware AW3425DW 34.2" 3440x1440 240Hz 0.03 m...DELL Alienware AW3425DW 34.2" 3440x1440 240Hz 0.03 ms [GTG] Curved Monitor ⭐ w Media Expert! ➤ Ekran: 34.2", 3440 x 1440px, QD-OLED, Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240 | Cena i opinii wW zasadzie 3 rozne rozmiary. 27/32/34.Przyznam ze momentami 34 jest ciut za duzy- przeglądanie neta, bo do grania ok.Z tego 27 i 32 to 4K.Jeden z tej trójki.
Opublikowano środa o 01:062 dni @iluck85 masz promkę na aliena https://www.pepper.pl/promocje/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-1303717
Opublikowano środa o 05:012 dni 3 godziny temu, Chewie napisał(a):@iluck85 masz promkę na aliena https://www.pepper.pl/promocje/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-1303717Za późno już zamówiłem- w sobotę zamawiałem.
Opublikowano środa o 09:502 dni Te Alienware mają tylko wentylator, nie słyszałem go na żywo, ale dla mnie sam fakt, że w monitorze jest jakiś wentylator jest bardzo dziwne…
Opublikowano środa o 16:442 dni Kilka osób na forum kupowało Aliena i nikt chyba nie narzekał.PurePC.plJaki monitor kupić? Polecane monitory do biura i grania n...Jaki monitor kupić? Polecane monitory do biura i grania na czerwiec 2026. Poradnik zakupowy w różnych przedziałach cenowych (strona 9) Jaki monitor do gier lub do pracy wybrać? Które modele zaoferująW budżecie do 3,5 wygrywa. Zamówiłem i więcej nie kminilem.
Opublikowano środa o 18:332 dni nie wiem jakie ma znaczenie firma, czy Dell, czy MSI czy Gigabyte przy QD-OLEDach, wszystkie mają obraz sztos.
Opublikowano środa o 18:402 dni Posiadam aliena od 2 lat i dalej chodzi jak złoto, a natrzaskałem na nim w coda w ciul h. Zero wypaleń, piękny obraz. Nawet nie żałuje że to tyko 1440p.
Opublikowano wczoraj o 15:14 1 dzień Oled jak oled, ale względem MSI winszuje podstawkę. Taka mi lepiej siedzi niz ten „trójnóg” klawiatura wchodziła pomiędzy, ale wgłąb biurka się już nie dało przesunąć.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.