Opublikowano piątek o 12:315 dni O kurde można już kupić OLEDA za 1300 https://www.pepper.pl/promocje/monitor-samsung-odyssey-oled-g5-ls27fg500suxen-27-qhd-oled-003ms-180hz-freesync-g-sync-czarny-1300787Mnie kusi ten bo ma 500hz i ostatnio się wciągnąłem w CSa https://www.pepper.pl/promocje/acer-predator-x27uf5bmiippruzx-1300714
Opublikowano piątek o 14:025 dni Szukam oleda 32 cale- wystarczy. Matowa matryca, zakrzywiony. Co teraz jest najlepsze? Samsung, LG, Asus?
Opublikowano piątek o 16:055 dni 34 ale za 2700 do wyrwania nowy- LG 34GX900A-B.Mam w koszyku. W domu marudzą, że mam poczekać bo zara znowu mi porysują matryce. Niby jak włączony to jest ok, ale jak jest wyłączony i jest jasno, to kurwicy dostaje jak patrzę na tego MSI.
Opublikowano piątek o 20:475 dni Wychodzi na to, że te monitory mało się od siebie różnią. Twój LG wydaje się spoko ale to model z zeszłego roku. Ciężko mi powiedzieć czym się różni od tegorocznych modeli, teraz znowu QD-OLED na topie zamiast TANDEM?
Opublikowano piątek o 23:135 dni ja jako użytkownik Samsunga G7 32" 1440p na matrycy VA, jakoś nie przepadam za i miałem go raz zgłaszanego na reklamacje z powodu odklejającej się obudowy/matrycy
Opublikowano sobota o 08:434 dni Wymyśliłem że jak znajdę chętnego na swojego to wezmę Alienware AW3425DW.Nie chce się bujać z dwoma monitorami, jak ten stary pójdzie to wezmę nowego.Wymieniam tylko dlatego że mam te zarysowania- które mnie doprowadzają do szału jak patrzę na ten wyłączony monitor. Kosmetyka, ale lubię mieć ładne przedmioty które używam. Taki trochę pojebany jestem
Opublikowano sobota o 12:464 dni Kumpel weźmie.Kminie teraz czy Alien czy jak @Ukukuki samsung g8. Za Samsungiem stoi niższa cena ale matowa matryca. W jasnym pokoju się lepiej sprawdzi.Jakieś porady użytkowników? Uki chwali G8 od 4 lat.https://versus.com/en/dell-alienware-aw3423dwf-34-vs-samsung-odyssey-oled-g8-g85sb-34
Opublikowano sobota o 16:074 dni Jeszcze jest Alien 32, ale 4K. Ja w to nie celuję.https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/alienware-monitor-aw3225qf.bhtmlJeszcze spoko jest Asus, ale to już 27 cali.https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/asus-monitor-xg27ucdmg.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=it_pla&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22662403337&gbraid=0AAAAAD6k90FOthmIaCHuqablKEQd6JnvX&gclid=CjwKCAjw9NjRBhATEiwA_p2J8RxrC4CT6w0uPhNn2ir4srJO4BuXw9ZRIqps0O4HOrOe9Mz1Kc59ABoCgggQAvD_BwEMediaexpert.plDELL Alienware AW3425DW 34.2" 3440x1440 240Hz 0.03 m...DELL Alienware AW3425DW 34.2" 3440x1440 240Hz 0.03 ms [GTG] Curved Monitor ⭐ w Media Expert! ➤ Ekran: 34.2", 3440 x 1440px, QD-OLED, Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240 | Cena i opinii wW zasadzie 3 rozne rozmiary. 27/32/34.Przyznam ze momentami 34 jest ciut za duzy- przeglądanie neta, bo do grania ok.Z tego 27 i 32 to 4K.Jeden z tej trójki.
Opublikowano wczoraj o 01:06 1 dzień @iluck85 masz promkę na aliena https://www.pepper.pl/promocje/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-1303717
Opublikowano wczoraj o 05:01 1 dzień 3 godziny temu, Chewie napisał(a):@iluck85 masz promkę na aliena https://www.pepper.pl/promocje/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-1303717Za późno już zamówiłem- w sobotę zamawiałem.
Opublikowano 21 godzin temu21 godz. Te Alienware mają tylko wentylator, nie słyszałem go na żywo, ale dla mnie sam fakt, że w monitorze jest jakiś wentylator jest bardzo dziwne…
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Kilka osób na forum kupowało Aliena i nikt chyba nie narzekał.PurePC.plJaki monitor kupić? Polecane monitory do biura i grania n...Jaki monitor kupić? Polecane monitory do biura i grania na czerwiec 2026. Poradnik zakupowy w różnych przedziałach cenowych (strona 9) Jaki monitor do gier lub do pracy wybrać? Które modele zaoferująW budżecie do 3,5 wygrywa. Zamówiłem i więcej nie kminilem.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. nie wiem jakie ma znaczenie firma, czy Dell, czy MSI czy Gigabyte przy QD-OLEDach, wszystkie mają obraz sztos.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. Posiadam aliena od 2 lat i dalej chodzi jak złoto, a natrzaskałem na nim w coda w ciul h. Zero wypaleń, piękny obraz. Nawet nie żałuje że to tyko 1440p.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.