Skocz do zawartości

Co chciałbyś zobaczyć na PS3?


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Seria Mass Effect i seria Fable.

W sumie teraz sobie uświadomiłem, że Sony nie ma swojego flagowego rpg'a albo nawet action-rpg.

 

Dokładnie te same gry bym chciał (chociaż w przypadku Mass Effect zagram na PC). Nie pogardziłbym także Alan Wake. Właściwie to gry z dwóch gatunków jakich bardzo mi brakuje na naszej konsoli - porządne RPG oraz Survival Horror w stylu starego Silent Hilla. Oprócz tego nie pogardziłbym jakąś grą z naprawdę dobrą fizyką, bo ostatnio gram w Half Lifa 2 na PC i mam wrazenie ze konsole zrobily strasznie maly postep w tym wzgledzie. Np. w takim Darksiders nawet świeczki się nie da przewrócić. Z utęsknieniem wyczekuję Crysisa na konsole :P

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Seria Mass Effect i seria Fable.

W sumie teraz sobie uświadomiłem, że Sony nie ma swojego flagowego rpg'a albo nawet action-rpg.

 

Dokładnie te same gry bym chciał (chociaż w przypadku Mass Effect zagram na PC). Nie pogardziłbym także Alan Wake. Właściwie to gry z dwóch gatunków jakich bardzo mi brakuje na naszej konsoli - porządne RPG oraz Survival Horror w stylu starego Silent Hilla. Oprócz tego nie pogardziłbym jakąś grą z naprawdę dobrą fizyką, bo ostatnio gram w Half Lifa 2 na PC i mam wrazenie ze konsole zrobily strasznie maly postep w tym wzgledzie. Np. w takim Darksiders nawet świeczki się nie da przewrócić. Z utęsknieniem wyczekuję Crysisa na konsole :P

 

Też w obie te gry, co wymieniłem, grałem tylko na PC. I w sumie też chciałem napisać Alan Wake, ale po tym jak obejrzałem gameplaye z AW, chęć mi na niego odeszła, nie w moim stylu. Choć może jest to pochopna ocena po kilku minutach gameplayu i najlepszych kąsków nie widziałem.

 

A tak poza tym to jeszcze chciałbym zobaczyć na PS3 Portala 2 i Heroes of M&M(bo jest to jedyna strategia, którą wyobrażam sobie na konsolach-chodzi mi tu głównie o sterowanie).

 

P.S. Też przymierzam się do poznania serii HL2 na PC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...