Skocz do zawartości

"Kroniki Zgonów Xboxa360"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wersja: Premium

produkcja: 18-05-2006

Zgon: 22.12.2007

Zakup: około 27.10.2006

Przyczyna: Padł silniczek od napędu.

Objawy: Płyty nie kręciły sie w napędzie przez co laser czytał tylko jedno miejsce na dysku i konsolka uznawała iż każdy dysk jest niemożliwy do odczytania.

Edytowane przez Lord Tidek
Odnośnik do komentarza

Premium

produkcja: 24.12.2005

zakup: marzec 2006

1 RROD: połowa 2007

08.01.2008 - AWARIA CZYTNIKA, sam wypluwa tackę kilkanaście razy jakbym wciskał Eject, jak w końcu załapie to hałasuje jakby łamał płytę i sobie wszystkie tryby- ale nie dochodzi do odczytu DVD. Pion/poziom nie ma znaczenia. Nie rysuje płyt na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Premium

Rok produkcji: 15.11.2006

Data zakupu: marzec 2007

Awaria: tak jak komus powyzej - zepsul sie silniczek w czytniku, kazda plyta niemozliwa do odczytania

Objawy: od 3 stycznia tego roku konsola zaczela mi sie przegrzewac ok 2 do 3 razy dziennie (pokazywaly sie 2 czerwone diody i konsolka wylaczala sie), ale np. przedwczxoraj nie przegrzala sie ani razu.Wczoraj gdy gralem konsola przegrzala sie dwa razy i za drugim razem jak ja wlaczylem nie moglem juz odpalic zadnej gry.

Konsola nie przerobiona.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi, ale nie sądziłem, że raptem po pół roku

 

Premium

Data produkcji: 11.11.2006r.

Data zakupu: 31.07.2007r.

Data zgonu: 9.01.2008r.

 

Rings of Death. Dotychczas konsola chodziła, jak marzenie. Wczoraj normalnie grałem, wyłączyłem, dzisiaj chcę ściągnąć demko- zamiast dasha zobaczyłem trzy diody. Bywa.

Odnośnik do komentarza

To i ja się dopiszę

 

Premium

Data produkcji: 25.02.2006r.

Data zakupu: 20.05.2006r.

Data zgonu: 19.12.2007r.

Objawy: Rings of Death.

 

z frustracji kupiłem drugiego xa, a tego zgłosiłem dzisiaj do naprawy. o dziwo już jutro kurier ma odebrać konsolę - zobaczymy kiedy dobre wrażenie z działania serwisu szlag trafi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Premium

Data produkcji: styczeń 2006

Data zakupy: luty 2006

 

Miała dopiero dwa latka, przed nią było całe życie. Marzyła o pływaniu w Adriatyku, jeździe na wielbłądzie, pogłaskaniu morświna. Chciała biegać, skakać i puszczać latawce. Nie było jej to dane... Zaczęło się od artefaktów (pionowe pulsujące linio-punkty na ekranie podczas gry w GoW i CoD). I pewnego dnia trach - RRoD i komunikat na ekranie. Microsoft zbiera żniwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prenium

Data Produkcji : 17.11.2006

Data Zakupu : 16.07.2007

 

Czytnik zaczyna walic wyskakuje czesto ze plyta jest brudna,tacka czasami nie wychodzi pozatym padla karta sieciowa bo internet nie dziala mi w konsoli.

 

Edit: Jeszcze lepiej xD Zanim spakowalem konsole do kartonu to konsola zaswiecila sie trzema diodami smierci.Hehehehe.Zenada....

Edytowane przez McDriv3r
Odnośnik do komentarza

Ja robie edit wczesniejszego wpisu

Obecnie mam w domku 5-tego X360:

- pierwsze dwa ROD

- trzeci nie wgrywal dasha - zwieszal sie zaraz po wystartowaniu konsoli - tam gdzie pojawialo sie logo X360;

- czwarty smigal bez problemu ( data produkcji lipiec 2007, w domku listopad 2007 ), ale ze z dziwnych wzgledow, moja gwarancja nie byla odnawiana razem z nowymi konsolami - pierwszego X360 zakupilem w marcu 2007, poszedlem do sklepu i go oddalem - wymienilem za doplata na nowszy model - data produkcji pazdziernik 2007 - zasilacz 170 cos watowy - model nowszy i wykupina gwarancja na 3 lata - jezeli cos mi sie stanie w przeciagu nastepnych 3 lat, z za kazdym razem wymienia na nowy model - walic MS.

Wynika z tego ze zdechly mi trzy X360 a czartego wymienilem za wzgledu na moje "szczescie".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Premium

Data produkcji: 06.08.2006r.

Data zakupu: ok. 04.2007r.

Data zgonu: 17.02.2008r.

3 czerwone diody

 

Mialem nadzieje, ze to mnie nie spotka, albo chociaz nie tak predko bo dbalem zeby sie nie przegrzewala, dalem podstawke z wiatrakami i z tylu dodatkowy wiatrak ktory wyciiagal cieple powietrze i dawalo to wfekt bo prawa strona zimna, lewa lekko ciepla ale jednak to nie pomoglo. Wlaczam NFS PRO STREET gram 10 minut zawiesila sie, wlaczylem jeszcxze raz, niezkonczylem jednego wyscigu znowu zawiecha, wlaczylem 3 raz 3 diody : )

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wersja Premium PROMO (pewnie promem przypłyneła do Polski, albo zestaw do czyszczenia podłóg Pronto było w zestawie, ale ktoś mi zwinął)

 

Data produkcji - 09.09.2006 (gdy ta konsola przychodziłna na świat, z qmplami pykaliśmy spokojnie w CTR i T3 na PSXksie... teraz co lepszego zostało mojemu PSXowi, jak śmiać mi się prosto w oczy, a ja żałuje że go sprzedałem kolesowi co go zniszczył po tygodniu... Rust In Pieces)

 

Data zakupu: w 2007 roku Pańskiego.

 

Data zgonu: 20.02.2008 godz 23.30

 

Dobił Ją "Kryszak Na Stojaka" oraz Team Fortress 2... Widocznie albo nie lubi polskiego humoru albo prac grupowych.

Błąd E74, a przed autodestrukcją cały ekran obmalował się na zielono, a mówiłem jej by tyle nie jarała !

Teraz ma przekrwione jedno oko i poleci do Czech na rehabilitację i detox.

Edytowane przez 7ahoosh
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mario, rozumiem Cię do bólu.

 

Premium

 

Data produkcji: 28 sierpień 2006

Data kupna: ???- jestem drugim właścicielem, a zakupiłem 21.12. 2007

Data zgonu: 19.04.2008

Przyczyna: RROD... potem nagle ożyła, wchodze w dashboard, biore demko GH3, i trrrrrrr zwiecha, resecik, odpalam ale zwiecha przy dashboardzie, wyłączam, włączam znowu demko GH 3 i zwiecha... dalej już jej meczyć nie będę

Krótko nie... (pipi)on.e pudło ! Tak jak poprzednik... 10 dni przed GTA IV :(

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...