Skocz do zawartości

"Kroniki Zgonów Xboxa360"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Jak widać nikogo nie ominie ta wątpliwa przyjemność podziwiania swojej konsoli w wersji 3 diody, u mnie wyglądało to tak:

 

 

X360 Premium - 1 szt

data produkcji: Dokładnie nie pamiętam wiem, że z premiery

zakupiony: luty 2006

Raczej brak uprzedzenia po miesięcznym wypoczynku odpalony, przywitał mnie 3 mrygającymi światełkami

padł: 21 grudzień 2006

wysyłka reklamacyjna: Nie wysłałem

X360 Arcade - 1szt

zakupiony: lipiec 2008

Padł zajechany przez gearsów

padł: 13 październik 2008

wysyłka reklamacyjna: 23 październik 2008

odbiór nowego sprzętu: Kto wie?

 

Odnośnik do komentarza

I mnie to dopadło :(

Premium 1 szt.

Wyprodukowany 20.10.2006

Pierwszy raz użyty 21.08.2007, ja kupiłem go używanego w grudniu 2007.

Objawy: po tygodniowej przerwie zwiecha, później działał 15 minut i permanentne 3 diody.

Dziś zadzwoniłem na infolinię i czekam na kuriera.

Edit:

Wysłałem 04.11.2008

Wrócił: 13.11.2008

Wymienili na nowy wyprodukowany w sierpniu 08 :)

Edytowane przez xiii-13
Odnośnik do komentarza

kolejny raz:

 

data zakupu listopad 2006

pierwszy zgon: czerwiec 2007 (E74) - wymienili płytę główną i napęd DVD

drugi zgon: 7 listopada 2008 (RROD bez komunikatów dalszych)

 

kurier odebrał paczkę do Frankfurtu: 12 listopada 2008

 

konsola wróciła z naprawy (wymieniono płytę główną na jakiś nowy typ, co wnoszę po radiatorach): 26 listopada 2008

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Arcade

produkcja - koniec 2007r

zakup - okolice kwietnia 2008

zgon - 19 listopada po restarcie gdy zainstalowalem NXE (fulla)

blad - e 74

 

jak gralem wczoraj wieczorem w Lego Indiana Jonesa to zauwazylem ze na ekranie pojawila sie takie kropki cos ala badpixele, bylo ich kilkanascie, szybko zmienialy pozycje, moze to sie przyczynilo do e74, wczesniej problemow zadnych nie sprawial

Odnośnik do komentarza

Arcade

wyprodukowany w grudniu 2007

kupiony w lutym 2008

padnięty w listopadzie 2008

 

błąd jak wyżej - E74 i jak wyżej, podczas restartu po zainstalowaniu NXE, wcześniej tego samego dnia raz wyświetlił ten błąd a potem po raz ostatni uruchomił się poprawnie.

Poprzedniego dnia wieczorem podczas grania zaobserwowałem drobne artefakty w Fallout 3

 

[*]

Odnośnik do komentarza

Premium

Data produkcji: 2006-11-21

Data zakupu: maj 2007

Data zgonu: 25 listopad 2008

Objawy: artefakty, rozmazane pixele, 4 zwiechy i w końcu 3 czerwone pierścienie mocy

 

Konsola jest już po jednym zawale (3RROD), mniej więcej rok temu padła w grudniu, i po roku to samo. Dodam, że przez ten rok mało na niej grałem, bo więcej szpilałem na nowym arcade. Ale ostatnio coś mnie naszło, żeby pokatować staruszka no i boom taki prezent. Dobrze, że jest na gwarze.

Odnośnik do komentarza

No i stało się po 2,5 roku .... ehhh mam nadzieję że przyjmą mi do naprawy jutro dzwonie;)

Premium

Data produkcji: 2006-05-03

Data zakupu: lipiec 2006

Data zgonu: 3 grudnia 2008

Objawy: artefakty, parę zawiech przy cod5, po wyjęciu dysku pochodziła 5 minut i rod ...

Służyła mi dzielnie 2,5 roku mam nadzieje że mi na wersje z HDMI zamienią w serwisie (jeżeli przyjmą...) a jak nie to sobie na gwiazdkę kupie :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Premium - data produkcji 12.2005.

27.11. - przestaje czytać płyty i zawiesza się (jakby laser nie ruszał z miejsca) - wszystko inne OK, łącznie z graniem z HDD.

28.11. - RRoD - TRZECI w jego historii. Zgłoszony na infolinię, wysłany do serwisu 01.12. (Frankfurt).

W ramach pocieszenia wybrałem pada gratis. Mam nadzieję, że wróci nowy egzemplarz (w sensie inny, nowszy niż 3-latek - nie wierzę w fabrycznie nowy).

Odnośnik do komentarza

Data produkcji: 2008-03-14

Data zakupu: kwiecień 2008

Data zgonu: 11 grudnia 2008

100% falcon 65nm 3 diody śmierci po niecałych 8 miesiącach pracy czeka teraz na kuriera . NIGDY WIĘCEJ TEGOP BADZIEWIA :evil: Jka wróci z naprawy pozbywam się jej :wkurzony:

 

Posiadam jeszcze playstation 2 która własnie obchodzi 3 urodziny i działa idealnie jak nowa ze sklepu .

Edytowane przez psotniczek1977
Odnośnik do komentarza

Elite

 

 

Data Produkcji: 2008-04-04

Data zakupu: 2008-07-15

Data zgonu: 2008-12-13

Objawy: E74 (+czerwona prawa dolna dioda) śmierc szybka i błyskawiczna, bezbolesna.

 

A było to tak włączyłem Army of two - pojawiły się różne dziwne zielone szlaczki, szybko zrestartowałem konsolę i wyskoczył E74. Próbowałem odłączac i podłączac na nowo wszystko co się da i nic... Dziś telefon rano do serwisu i babka na infolinii dała mi nadzieję, że konsola wróci przed świętami.

Odnośnik do komentarza

Premium

 

kupiona na starcie konsoli. 3 diody śmierci ukazały się 5 grudnia. i tak długo wytrzymała bo to dopiero pierwszy RRoD. wcześniej miałem problemy z tacką na płyty, nie chciała się wysuwać. jeszcze nie wysłałem jej do serwisu więc pewnie na święta pozostanie mi granie na zasłużonej PSdwójce. a druga część gearsów już czeka do ogrania

Odnośnik do komentarza

ARCADE

Falcon 175W

 

kupiony listopad 2007

padł 19 grudzień 2008

 

2ROD - przegrzanie - awaria RAM, w pewnym momencie wiatraki zaczęly szybko chodzić, wyłaczylem, odczekalem, wlaczylem - po chwili znowu to samo, konsola tym razem sama się wyłaczyla i wyświetla już tylko 2ROD, wszystko przez długie granie w Fable 2

 

kod błedu 0013

Edytowane przez lavatekk
Odnośnik do komentarza

ech - akurat przed urlopem. 2 wpis w tym temacie i 2 raz z ta sama konsola -znowu ROD. Moze lepiej ze teraz, niz przed uplywam gwarancji, ktora pewnie mija gdzies w marcu...

LIPA - tez mam nadzieje,ze przysla nowa. Zglosilem ja wlasnie online do naprawy, wiec 2 tygodnie urlopu bez konsoli. <_<

 

Data produkcji: 16.09.2006 PREMIUM

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...