Skocz do zawartości

"Kroniki Zgonów Xboxa360"


Rekomendowane odpowiedzi

Premium

 

Data produkcji: 26 Styczen 2006

Data zakupu: 15 Marzec 2006

 

Data awarii: 15 Czerwca 2008

 

Przyczyna: Najprawdopodobniej zwalil sie czytnik plyt. Konsola smiga jako konsola bez problemu, ale nie odczytuje zadnej plyty. Postanowilem wiec zakupic nowego...

Biorac pod uwage eskploatacje nie traktowalbym tej awarii w kategoriach "gownianej konstrukcji konsoli", a raczej zmeczenie materialu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wersja: Premium

 

Data produkcji: 28.08.2006

Data zakupu: 20.08.2007

Data zgonu: 21.06.2008

 

 

Przyczyny: 3 czerwone "(pipi)iki". Konsola ostatnio zaczęła się często zawieszać no i po jednym z takich zawiasów wpadła w Krąg Śmierci :| W poniedziałek wysyłam do Pepików i czekam z utęsknieniem, bo Bioshocka chciałem w końcu nadrobić :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wersja - Premium

 

Data produkcji - 23.06.2006

Data zakupu - Grudzień 2006

Data zgonu - 04.07.2008

 

Przyczyna: ROD. Przez długi czas konsola działała bez zarzutu, a tu pyk, pierwsze zwisy w grach, restart i to samo po 2-3 min. grania, dzisiaj sprawdzam i sławetny ROD i mnie dopadł :(

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Prenium z HDMI

Data Produkcji - 2007-09-18

Data zakupu - listopad 2007

Data zgonu - 10.08.2008

Objawy: Wczoraj, gdy grałem w DMC4 Nero miał już wywalać SSS combo kiedy się zacięła. Potem gra się zacięła w menu głównym, więc odechciało mi się grać. Dzisiaj rano zacięła się raz w grze, a raz w dashu. Po kolejnym uruchomieniu pojawił się ROD ;[

Odnośnik do komentarza

Premium

Produkcja: 18.09.2006

Kupno: grudzień 2006

Padła: 23.08.2008

 

Standardowo RoD. Ojczulek ją zarżnął podczas sesyjki we Frontlines. Już raz była w serwisie - padł napęd. Konsola miała nieograniczone miejsce do wydmuchiwania i i tak padła. Gó.wno i tyle. Gdyby nie GoW, Halo 3 i Forza dawno bym opylił i kupił PS3 :/.

 

1965786fdae1e450m.jpg :(

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Premium

Data produkcji 11 Września :lol: 2006

Kupiona i używana od Grudnia 2006 roku

2 tygodnie temu padła (już naprawiona)

Objawy to szachownica, zwiechy, niedziałający i rysujący płyty napęd (Samsung) i oczywiście RoD

Myślałem że już nic jej się nie stanie... Odpalam Test Drive a tu pupa, zwiecha i śmierć na czerwono śmieje mnie się w oczy :)

Odnośnik do komentarza

Wersja Premium

Produkcja 11-10-2006

Zakupiony w styczniu 2007

Zgon 12-08-2008 po aktualizacji - 3 czerwone diody

Wysłany do naprawy 14-08-2008

Odebrany 26-08-2008

Tutaj ciekawostka, nie wiem czy wy też tak mieliście ale w M$ chyba nieźle się z nas nabijają bo w gratisie od serwisu dostałem miesięczną zdrapkę na LIVE, którego u nas nie ma :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...