Skocz do zawartości

"Kroniki Zgonów Xboxa360"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wersja Arcade

Data produkcji: 04.10.2007

Data zakupu: 16.12.2007

Data zgonu: 4.01.2009

 

Najpierw zrobiło się czerwono, potem jakoś pasiaście, po wyłączeniu i włączeniu konsoli po jakimś czasie RROD i E74

 

pict4413ajq5.th.jpg

pict4415acy8.th.jpg

A dopiero co się mąż chwalił, że bezawaryjnie działa ponad rok :(

 

P.S. Tak w ogóle to zauważyłam, że w 2007 prawie wszyscy mieli trzy diody, od 2008 większość to już jedna dioda...

 

EDIT. Zadzwoniłam. Rozmawiałam z baaardzo miłą panią Kasią :) Musze jeszcze wysłać dowód zakupu mailem (skoro mam to wyślę, a co tam).

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To już 3-ci X360, którego posłałem do piachu.

 

Wer. Arcade, nabyta jakoś w marcu 2008. Strasznie chciałem wspisać się do "kronik bezawaryjnej pracy" ale konsola byla innego zdania ;)

 

zgon: 27 styczeń 2009

 

wywala artefekty na całym ekranie (wręcz zalewa go nimi) - o grze nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza

Xbox360 Arcade (Falcon)

data produkcji 2.03.2008

data kupna maj 2008

data zgonu 17.01.2009

Wszystko było pięknie, konsola nie była katowana aż tu nagle ZGON. Tego dnia opalilem X rano na 40min, wieczorem juź wyskoczył błąd E73 i było pozamiatane. Dzisiaj wróciła do mnie z serwisu i znowu jest pięknie. Szczęście w nieszczęściu ze padła w okresie sesji, więc i tak by się kurzyła.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Premium z Japonii

Data urodzenia: 2 Listopad 2005

Data zgonu: 6 Marzec 2009

Dzielnie się trzymał :( i co ja teraz zrobię z tyloma japońskimi grami? Bo za klocka mi się nie chce wydawać 600 usd z wliczoną wysyłką :(

Dzieki pomocy kumpla wstal niczym feniks z popiolow. Poltorej centymetrowa warstwa przepalonej na kamien pasty silikonowej zostala usunieta, wszystko wypolerowane lacznie z resztkami pasty na radiatorach, o dziwo na prockach byla slynna folia ktorej ktos na fabryce nie sciagnal (a raczej jej resztki). Po nasmarowaniu nowa ceramiczna pasta i odpaleniu konsoli nadal zgon, poprosilem kumpla zeby jeszcze zrobil moda z xclampami. Napisal mi ze nie smiga to powiedzialem zeby skrecil to sobie na poleczce ladnie postawie. Wtedy zauwazyl ze jedna sruba nie jest dokrecona. Po dokreceniu ponoc smiga bezproblemowo. Niedlugo odbieram od niego konsole i biore sie za dluzsze testy, mam nadzieje ze jeszcze dlugo mi posluzy...

Odnośnik do komentarza

A to i ja się wpiszę:

 

Wersja: Arcade

Data produkcji: 2.1.2008

Data zakupu: 6.4.2008

Data zgonu: 8.3.2009

Przyczyna: Po około minucie od włączenia konsola zaczęła wydawać coraz głośniejsze dźwięki w końcu dochodząc do takiego stanu jakby miała zamiar odlecieć - wiatrak na maksymalnych obrotach. Po chwili ukazały się 2 czerwone migające diody i nastąpiło samoczynne wyłączanie się konsoli. Przy każdej następnej próbie włączenia akcja się powtarzała. Po odprawieniu stypy, 10.3. konsola udała się na wycieczkę do Frankfurtu i aktualnie oczekuję jej powrotu.

A już szykowałem się do wpisu w temacie "Kroniki bezawaryjnej pracy".. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...