Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oblukałem ten link co kiedyś dałeś z mission 4 do przejścia i po prostu brak mi słów jak ten gościu gra w tą grę.To co zrobił on z tym piorunujących potworem to zatyka mnie i nie moge nic wyksztusić z siebie.

NIestety albo stety nie oblukam innych filmików co dałeś ponieważ u brata grałem tylko w 2,3,4 i 12 misji (Devil Hunter, wiem,durny poziom ale przynajmniej wszystkie S-ki :/ ).

Odnośnik do komentarza

ja powiem tak odnosnie dziada w misji 11, dopoki nie zacznie chowac sie do savioura to sie latwo odkrywa, potem jest lipa :/

 

polecam go odrazu wyciagac z posagu dajac Buster jak udeza reka i chce nas zgniesc...timing dosyc prosty...ale jak sie nie uda to spoooooro zycia ucieka, ale lepsze to niz biegac za nim i liczyc ze wciagnie charge lv3 albo zrobi atak i sie odkryje

Odnośnik do komentarza

Gratulacje GhettoKingSas :/. Ja wczoraj skończyłem dopiero SOS- całkiem łatwy poziom trudności, nie musiałem używać gwiazdek ani orbów a ostatni dziad to mnie nawet nie dotknął i go załatwiłem w stylu SSS- patent z parowaniem miecza się przydał :/. Teraz jeszcze muszę blue orby wszystkie zdobyć i sekretne misje pozaliczać (na razie mam tylko jedną) a potem DMD. A ten poziom trudności Heven or Hell to jakaś kpina, zero wyzwania i nawet sekretnych misji nie można pozaliczać.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Takie pytanko,jestem zainteresowany kupnem DMC4,bo pamietam jak kiedys mocno cialem w DMC na PS2,ale jest jedno ale,nigdy na oczy nie widzialem ani DMC2 ani DMC3,czy one sa jakos mocno powiazane fabularnie?Strace duzo frajdy odrazu wskakujac w nr 4?

A moze mozna gdzies dostac jakies "streszczenie" lub opisy samej fabuly.

Odnośnik do komentarza
Takie pytanko,jestem zainteresowany kupnem DMC4,bo pamietam jak kiedys mocno cialem w DMC na PS2,ale jest jedno ale,nigdy na oczy nie widzialem ani DMC2 ani DMC3,czy one sa jakos mocno powiazane fabularnie?Strace duzo frajdy odrazu wskakujac w nr 4?

A moze mozna gdzies dostac jakies "streszczenie" lub opisy samej fabuly.

 

W grze jest streszczenie fabuły poprzednich części więc możesz śmiało atakować. Poza tym zawsze sobie można zobaczyć scenki z poprzednich części na youtube :/

Odnośnik do komentarza

Misji jest 10 reszta to powtórka z rozrywki moim zdaniem i to jest największą kapą jaką Capcom odwalił od wielu lat dojąc nas za grę w której praktycznie tylko dodają Dantego i każą robić to samo raz jeszcze, jak to mówi mój kumpel "LITOŚCI!!!", przecież w innych grach dając dodatkową postać po ubiciu odtatniego bossa nie każą płacić extra kasy, 150 za to to trochę za drogo dałem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...