Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

oby nie miało blokady regionalnej, a tak wogóle to co to za patent z tymi blokadami to jest poprostu CHORE !!! jestem tak wkur... ze normalnie mam chcec roz... microsoft, ku czemu taka polityka? dobre dema wyszly to albo ich nie ma albo blokada, żenada

 

sorki za mój wpis ale poprostu musiałem to z siebie wyrzucić

Edytowane przez WildFirePL
Odnośnik do komentarza

Na allegro sklep X Bay ma Devil May Cry 4 dostępny za 199 zł.

Odbiór osobisty możliwy w Poznaniu i Bydgoszczy. Dzwoniłem do kolesia i tą grę ma już fizycznie, bez żadnego czekania na przesłanie towaru. Osobiście idę panu złożyć wizytę w środę i będę mógł w swe brudne łapy dorwać nowego Diabła ;].

Odnośnik do komentarza
Na allegro sklep X Bay ma Devil May Cry 4 dostępny za 199 zł.

Odbiór osobisty możliwy w Poznaniu i Bydgoszczy. Dzwoniłem do kolesia i tą grę ma już fizycznie, bez żadnego czekania na przesłanie towaru. Osobiście idę panu złożyć wizytę w środę i będę mógł w swe brudne łapy dorwać nowego Diabła ;].

taz widzialem te aukcje, ale wstrzymuje sie z zakupem az bedzie troche recenzji.

jako, ze to bylby moj pierwszy tytul z serii, to moze sie okazac, ze lepiej pograc w jedynke na PS2, ktora chyba najlepsze noty zbierala.

poczekam.

Odnośnik do komentarza
witam jestem troche zdziwiony wlasnie przegladalem popularny serwis aukcyjny i natrafilem na dmc4 http://www.allegro.pl/item300201461__devil...x_360_nowa.html niechce propagowac tego ale zastanawiam sie nad kupnem co uwarzacie? kupowac czy to lipa :blackeye: ?

Spoko, gość sprzedał mi wcześniej za tą cenę przedpremierowego Burnouta. Można brać - pewny kontakt.

Odnośnik do komentarza

Pograłem jakieś 2 godzinki w nowego Devila i jak narazie jestem zachwycony ;]

 

Odrazu mówię, że nie jestem jakimś fanem DMC. Jedynke skończyłem (wypas), dwójki nie tykałem i grałem trochę w trójeczkę.

 

Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, duże wrażenie robią cut-scenki wypasik ;] Nic nie tnie wszystko chodzi baaardzo płynnie.

 

Jak narazie to stary dobry DMC czuć ten klimacik wracam grać^_^

Odnośnik do komentarza
Pograłem jakieś 2 godzinki w nowego Devila i jak narazie jestem zachwycony ;]

 

Odrazu mówię, że nie jestem jakimś fanem DMC. Jedynke skończyłem (wypas), dwójki nie tykałem i grałem trochę w trójeczkę.

 

Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, duże wrażenie robią cut-scenki wypasik ;] Nic nie tnie wszystko chodzi baaardzo płynnie.

 

Jak narazie to stary dobry DMC czuć ten klimacik wracam grać:P

 

O, o! Rozpisz się potem trochę (po dłuższej sesji z grą ^_^, z chęcią dowiem się czegoś więcej. Część pierwsza najbardziej mi się podobała, liczę , że czwórka nie zawiedzie pokładanych w niej oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

Za co niby mam dostać bana ? Niech karają tego co mi to sprzedał konsole mam cały czas online.

 

Jestem akualnie w 7 misji i klimacik jest naprawdę zaje.bisty :] Jak narazie zadnych spadków animacji !! Wszystko chodzi ultra płynnie a i wygląda gierka pierwsza klasa.

 

Z tym V-SYNC to co dokładnie ? Chodzi Ci o czytelność napisów na zwykłym TV? Jeżeli o to, to nie wiem bo gram na LCD.

 

Ogólnie jak narazie to jeżeli komuś pasował Devilowski klimat to zdecydowanie polecam;]

Odnośnik do komentarza
Za co niby mam dostać bana ? Niech karają tego co mi to sprzedał konsole mam cały czas online.

 

Jestem akualnie w 7 misji i klimacik jest naprawdę zaje.bisty :] Jak narazie zadnych spadków animacji !! Wszystko chodzi ultra płynnie a i wygląda gierka pierwsza klasa.

 

Z tym V-SYNC to co dokładnie ? Chodzi Ci o czytelność napisów na zwykłym TV? Jeżeli o to, to nie wiem bo gram na LCD.

 

Ogólnie jak narazie to jeżeli komuś pasował Devilowski klimat to zdecydowanie polecam;]

 

 

Dziękuję za odpowiedź. V-sync odpowiada za odświeżanie ekranu. Gdy jest on wyłączony to ekran czasami (np. podczas obracania kamerą) nie wyrobi z odświeżaniem.

 

800px-Example_of_Page_Tearing.jpg

 

 

Takie coś się zdarza przy wyłączonym v-sync'u.

Odnośnik do komentarza

Dante rusza sie ślamazarnie (ale ruszał się tak już w poprzednich częściach i zawsze mnie to dobijało), dizajn pośrednich przeciwników jest fatalny - tyle co mnie wkurza. ;]

 

Ale sama gierka wygląda bardzo fajnie, design lokacji i ich wygląd naprawdę robią wrażenie a pierwszy boss konkretnie wgniata w glebę. Świetne wrażenie robi też voice-acting (ale jestem świeżo po skończeniu Eternal Sonata a tam angieskie głosy postaci doprowadzały mnie do szału więc moge być nieobiektywny ;] ). Nie grałem w poprzednie części Devila, ot poprztykałem troche u kumpla ale mam wrażenie że system walki jest bardzo podobny do poprzednich części.

 

Ogólnie wrażenia jak najbardziej na plus.

 

Fajnie to wygląda jak bartiz w rankingu którejśtam misji jest 6 osobą na świecie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...