Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Ghetto a jak mamy zobaczyć twoje osiągnięcia, ja tu widze tylko twój ogólny GS :). na PS3 nie ma samego w sobie czegoś na wzór Xboxowych achievementów (do czasu uruchomienia usługi Home :P) ale np te unlockery z DMC 4 są (i statystyki, ranki itp, ale z poziomu gry). Dlatego co najwyżej to fote ktoś strzeli :P. O właśnie może czas w temacie na PS3 zamieścić ?.

Odnośnik do komentarza
Ghetto a jak mamy zobaczyć twoje osiągnięcia, ja tu widze tylko twój ogólny GS :P. na PS3 nie ma samego w sobie czegoś na wzór Xboxowych achievementów (do czasu uruchomienia usługi Home :P) ale np te unlockery z DMC 4 są (i statystyki, ranki itp, ale z poziomu gry). Dlatego co najwyżej to fote ktoś strzeli :P. O właśnie może czas w temacie na PS3 zamieścić ?.

Jestem za, ty pierwszy dajesz ^^

Ghetto ---> wypisz te trudniejsze do zdobycia ktore masz :)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

dobra dam liste tego co dotychczas zdobylem:

 

(najstarsze na dole , ostatnio odkryte na gorze)

 

Item Collector

Acquire a maximum number of all items.

 

A Stunning Feat

Clear all missions in Son of Sparda Mode with an S ranking.

 

A Cut Above

Clear all missions in Devil Hunter Mode with an S ranking.

 

Skill Collector - Dante

Acquire all of Dante's skills.

 

Skill Collector - Nero

Acquire all of Nero's skills.

 

The Third Circle

Clear stage 30 of Bloody Palace Mode.

 

The Second Circle

Clear stage 20 of Bloody Palace Mode.

 

The Best of the Rest

Clear all missions in Human Mode with an S ranking.

 

Red Orb Millionaire

Acquire 1,000,000 Red Orbs.

 

Step into the Light

Clear all missions in Heaven or Hell Mode.

 

Hardly A Simple Task

Clear all missions in Son of Sparda Mode.

 

Brimming with Pride

Acquire 100,000 Proud Souls.

 

Rock and a Hard Place

Clear mission 11 in Son of Sparda Mode.

 

Modus Vivendi

Extend the Vitality Gauge to maximum capacity.

 

Nothing Left Unsaid

Clear all secret missions.

 

Bat Out of Hell

Extend the Devil Trigger Gauge to maximum capacity.

 

The First Circle

Clear stage 10 of Bloody Palace Mode.

 

Easy Does It

Clear all missions in Human Mode.

 

A Comfortable Pace

Clear mission 11 in Human Mode.

 

Skilled Devil Hunter

Defeat a total of 1,000 enemies.

 

Done and Done

Clear all missions in Devil Hunter Mode.

 

Your Cup Runeth Over

Acquire 100,000 Red Orbs.

 

Filled with Pride

Acquire 10,000 Proud Souls.

 

Half Way There

Clear mission 11 in Devil Hunter Mode.

 

Smokin' Sick Style!!!

Complete a Stylish Rank SSS (Smokin' Sick Style!!!) combo.

 

Smokin' Style!!

Complete a Stylish Rank SS (Smokin' Style!!) combo.

 

Smokin'!

Complete a Stylish Rank S (Smokin'!) combo.

 

Simply Spectacular

Complete a mission with an S ranking.

 

River of Red

Acquire 10,000 Red Orbs.

 

Rookie Devil Hunter

Defeat a total of 100 enemies.

 

 

Narazie tyle :) aktualnie chce zaliczyc DMD - na S :P a potem caly palac

 

Czekam kiedy wreszcie dostane Legendary devil hunter (10.000 ubitych potworow), i Pride millionaire(1.000.000 proud souls)

 

Nie wiem czy na ps3 macie te same osiagniecia ale pewnie tak :P

wasza kolej XD

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

nie to ze mi nie idzie :) poprostu nie gram :P z polakow mam 5 wynik za te marne 37 lvl to chyba nie jest zle, mowie BP zostawiam po DMD zebym mial z czym sie meczyc, bo nie chce zeby mi sie gra znudzila:P w ostatecznosci zostanie zaliczanie na SS aka musisz byc wyskilowanym japoncem :/

 

aha i rozwieje mity o hell or hell - tzn nie gralem jeszcze bo odblokowuje sie po DMD ale... :P

 

z tego co wyczytalem to gra jest na zasadzie - potwory maja normalnie zycie , natomiast nero/dante ginie od jednego hit'a jak w heaven or hell :D wyczytalem takze ze poziom przeciwnikow to najprawdopodobniej SOS - tak pisal typ co skonczyl hell or hell

 

czyli hell or hell to robienie SOS na SS :P , zrobienie DMD na SS jest najtrudniejsze w takim razie hehe

 

pewnei sprobuje sil w hell or hell ale tam to trzeba znac gre na pamiec ;) chyba ze beda 3 gold orby jak heaven or hell to moze dalbym jakims cudem rade to skonczyc

 

giera jest na przewypasie :) gram i gram normalnie masakra, juz prawie kazdy cios exeeduje :/

Odnośnik do komentarza

nie ma takich osob :) to jest random konkretny, okno na exeed na 3lvl jest strasznie male :P jak sie przyjzysz to zawsze z palca laduja ludzie na 3 a potem staraja sie utrzymac to ladujac co jeden, a wiadomo raz na te 8-10 exeedow wejdzie na 3 lvl (ja tak mam) zauwazylem ze latwiej troche w powietrzy na 3lvl wskoczyc (przynajmniej ja tak mam lol )

pozatym wystarczy lv1 zeby normalne combosy robic lv3 przydaje sie tylko do pojedynczych movesow z lockiem , jak chcesz pojechac cos ladnego to itak musisz trzepac w combo po kazdym slashu ex :P

 

POLECAM SPRAWDZIC TA MISJE 19 DO KTOREJ DWALEM LINK WYZEJ! JAK KOLO ROZKLADA KAZDEGO BOSA ! NORMALNIE wOOT :| SSS all day :FFFFFFFF

Odnośnik do komentarza
lol ^^

xbox live to ranking tylko z xbox live :P

 

wogole znalazlem 19 misje nagrana przez Kasou (tego wymiatacza od SS) tylko nie chce mi sciagac :P ale nik dam bo chyba z moim laczem cos nie tak dzisiaj:/

 

http://www.mediafire.com/?w21dzyudzx2

 

jak komus uda sie to pobrac to moglby wrzucic na youtube albo zrobic re-up na rapidshare :P bo cos mi nie chce sciagac z mediafire dzis ...

 

Powiem tak:

 

a) to TAK można grać :) Słowo na Kur... ma.. to zdecydowanie za mało...

b) gdzie znajde wszystko jak on przechodzi gre?

c) odnośnie kostki. można nią "jakoś" sterować aby wypadała określona wartość? (wydaje mi się że to właśnie robi ten cały Kasou)

Odnośnik do komentarza
c) odnośnie kostki. można nią "jakoś" sterować aby wypadała określona wartość? (wydaje mi się że to właśnie robi ten cały Kasou)

 

Jasne, że można. Myślałem, że to oczywiste.

Patrz na to, co wypada na górnej ściance. Odlicz 5 przesunięć i w momencie, jak przestawia się szósty raz walnij łapą.

 

 

 

BTW: Nie rozumiem walki z Berialem. Na czym polega tajemnica unikania jego ataków? Gram teraz na DMD i mam problem. Jednak z tym bossem problem miałem już na niższych poziomach. HELP.

 

 

Filmiki to za mało. Niech mi ktoś na piśmie to jak dla debila wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
c) odnośnie kostki. można nią "jakoś" sterować aby wypadała określona wartość? (wydaje mi się że to właśnie robi ten cały Kasou)

 

Jasne, że można. Myślałem, że to oczywiste.

Patrz na to, co wypada na górnej ściance. Odlicz 5 przesunięć i w momencie, jak przestawia się szósty raz walnij łapą.

 

 

 

BTW: Nie rozumiem walki z Berialem. Na czym polega tajemnica unikania jego ataków? Gram teraz na DMD i mam problem. Jednak z tym bossem problem miałem już na niższych poziomach. HELP.

 

 

Filmiki to za mało. Niech mi ktoś na piśmie to jak dla debila wyjaśni.

No no, ja też chcę poznać tę tajemnice. Jak on to wszystko robi :)

Odnośnik do komentarza

berial ma 3 ataki na krzyz :P plus te fale uderzeniowe i te slupy lawy z ziemii, wystarczy podskakiwac albo unik robic(zaleznie od ciosu)

 

na SOS prawie mi sie udalo bez straty zycia go ubic :P na tym filmiku duzo widac jak kolo unika ciosow, wykorzystuje tez motyw ze jak walniesz beriala lapa jak sie pali to bedzie zawsze kontrowal, wystarczy podskoczyc i go kroic dalej

wydaje mi sie ze on to robil po to zeby uniknac jakiegos nieprzewidzianego ataku;)

 

ps.berial to najbardziej kozacko wygladajacy boss jakiego widzialem :) powinni go dac jako jednego z ostatnich i najtrudniejszych!

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś chce wymasterować tą grę, to koniecznie niech da pistolety pod prawy trigger. Właśnie sobie tak zrobiłem i spokojnie doszedłem do 67poziomu w pałacu.

 

 

Na początku jest trudno zmusić palce do niezależnego naciskania trigera i namierzania. Z czasem jednak się człowiek przyzwyczaja.

Wszystko to po to, by non stop chargować do 3 levelu. Mam tu na myśli NON_STOP!

 

 

Z takim czymś samotny blitz to zwierzyna łowna. Ładujemy strzał i przeważnie za jednym trafieniem zdejmujemy osłonę.

Natychmiast chargujemy nastepny i odpalamy DT.

W trakcie ładowania strzału robimy 3 boostery na blitza. Po trzecim strzelamy z 3levelu mając DT.

Blitz robi się czerwony i za moment ginie. My zbieramy orby z SSS za styl.

 

 

Latające robaki sprowadzamy na ziemię jednym strzałem z 4/5 energii. Tyle energii spokojnie jesteśmy w stanie zabrać, zanim robak odzyska płachtę.

 

Szare robaki są twardsze i lepiej stosować sposób jak na blitza.

 

Ten sam motyw genialnie sprawdza się na bossów. Nie dość, że zabiera OGROM energii, to jeszcze często ogłusza i można boostera zrobić. W tym czasie ładując kolejny strzał.

 

Do tego można grać max biednie, a SSS samo wchodzi. Pojedyńczy strzał z miejsca nas na C wrzuca.

Odnośnik do komentarza

Ghetto ---> Czy to prawda ,że na Heaven or Hell i Hell or Hell nie ma rang? Bo widze ,że w grze, w rankingu nie ma miejsca na oceny na tych poziomach trudności ,a i nie ma acziwa za zdobycie S-ek za nie. Wiem ,że nie masz jeszcze HoH ,ale widze ,że jestem mocno obcykany w tych sprawach :)

 

C1REX ---> Które masz miejsce w rankingu na Xbox Live?

 

All:

NA pierwszych miejscach w rankingu światowym są tylko japonce i inni azjaci , czy moze jakis rodak z Europy przebil sie przez bariere żółtków?

O co chodzi z tym ,że przejdz Bloody Palace na range "S"? Po przejściu jest jakiś ranking ala ten po przejściu misji?

 

Troche dużo pytań mam ,ale mam nadzieję ,że poświęcicie czas na odpowiedź :P

Odnośnik do komentarza
Ghetto ---> Czy to prawda ,że na Heaven or Hell i Hell or Hell nie ma rang? Bo widze ,że w grze, w rankingu nie ma miejsca na oceny na tych poziomach trudności ,a i nie ma acziwa za zdobycie S-ek za nie. Wiem ,że nie masz jeszcze HoH ,ale widze ,że jestem mocno obcykany w tych sprawach :P

 

Są. Ale co to poziom trudności gdzie boss pada od jednego strzału :)

Odnośnik do komentarza

heaven or hell nie zalicza sie do total ranking bo nie mozliwym jest osiagnac S jak odrazu ginie przeciwnik :) prawdziwe rangi sa za H,DH,SOS i DMD

 

w HeavenORhell dotajesz range na koniec misji ale nigdy nie jest to S :P ani A nawet chyba

 

EDIT: C1rex bez sensu ze wyniku nie zuploadowales...pewnie 2 w PL bys byl za 67lvl, aha zapomnialbym :) jak chcesz ten score wrzucic to poprostu zagraj BP i zgin odrazu :P nie pobijesz wyniku ale spyta sie czy chcesz zuploadowac - uploaduje zawsze recordowy wynik - czyli ten co miales za 67 ci zuploaduje :P

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...