Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiedziałbym, że Nero łatwiej się gra. Dante Beliara rozwala się w kilkanaście sekund, tak samo jak i Angelo Agnus. Gilgamesh po prostu jest potężny, jeszcze jak kupimy 13 kicks (?) to już każdy schodzi z drogi. Grając Nero Beliar i Angelo już sprawili trochę problemów.

 

Może po prostu już się przyzwyczaiłem do Dante i zapomniałem jak się gra Nero? :( Nero w końcu ma więcej kombosów.

Odnośnik do komentarza

No dobra, udało się - nowy DMC zawitał u mnie w domku ;] Gierka jest na maska efektowna, już pierwszy filmik ukazuje cały charakter gry. Jak na razie skończyłem 5 misji (zabrałem się od razu za DH coby zbyt łatwo nie było, ale póki co ani razu nie zginąłem). Bardzo daje się we znaki backtracking - jest tak wpieniający, jak wszyscy pisaliście ;] Oświetlenie daje radę - w 3 i 4 misji toczyło się walkę w Galerii, tam była taka fajna, kołysząca się 'lampka' i wtedy te fantastyczne oświetlenie w połączeniu z bardzo dobrym cieniowaniem pokazało naprawdę niezłą klasę ;] Kamera czasem irytuje - szczególnie podczas walki, ale nie jest aż tak źle. Podsumowując - to ten sam, stary Devil, z paroma nowymi patentami (Nero! :(), zmienioną grafiką i wciąż wspaniałą grywalnością. Ja jestem jak najbardziej na tak ;]

 

@Super_Big_Boss - No dobra, jeszcze nie jest taki w(pipi)iający, ale powoli zaczyna mnie irytować ;pp

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

:crazy: true :P

a lampka w galerii rulez!

 

jezu ludzie powiedzcie mi jak robicie jump cancel dante i na jakie ciosy sie oplaca

 

wczoraj ustawilem sobie jump pod lewy triger :) zeby czaskac jump cancel jak exeed (takie bylo moje zalozenie) ale timing jakis taki "nie taki" lol :crazy:

tzn jak staram sie robic JC yamato w powietrzu to klepie B,LT,B,LT itd tylko ze za cholere nie ogarniam timingu, za to jak zaczne mashowac to wychodzi :/

w trojce robilem rormalnie JC bardzo czesto mi wychodzil, tu nie moge ;(

chce zrobic 13,14,15 misje na DMD na S ale nie moge znowu na Dante sie przestawic

 

no i zaczalem Hell and Hell - chyba na 3 czy 4 misji jestem -nie jest zle ;) tylko nie wiem co to bedzie jak na dante sie przestawie, ciekawe czy od zwyklego royal guarda bedzie sie ginac, czy bedzie mozna sie bronic bez idealnego timingu hmmmmm

 

ktos tu sie chwalil ze calaka ma w DMC to moze mi pomoze?

Odnośnik do komentarza
Jak na razie skończyłem 5 misji (zabrałem się od razu za DH coby zbyt łatwo nie było, ale póki co ani razu nie zginąłem).

 

W tej grze w ogóle ciężko zginąć, a jeżeli nawet zdarzy Ci się wpadka to pozostają jeszcze gold orbs które wzorem Dmc3 SE wskrzeszają postać w miejscu jej padnięcia. Że-na-da, liść w twarz dla hardkorowych fanów poprzedniej części.

 

Bardzo daje się we znaki backtracking - jest tak wpieniający, jak wszyscy pisaliście ;]

 

Gdzie Ty masz wpieniający backtracking w ciągu pierwszych pięciu misji? Z takim podejściem to ja Ci współczuje drugiej połowy gry.

 

Podsumowując - to ten sam, stary Devil, z paroma nowymi patentami (Nero! :P), zmienioną grafiką i wciąż wspaniałą grywalnością. Ja jestem jak najbardziej na tak ;]

 

Ciekaw jestem czy po przejściu gry wciąż będziesz miał takie pozytywne zdanie na jej temat :) .

 

No nie powiedziałbym, że Nero łatwiej się gra. Dante Beliara rozwala się w kilkanaście sekund, tak samo jak i Angelo Agnus. Gilgamesh po prostu jest potężny, jeszcze jak kupimy 13 kicks (?) to już każdy schodzi z drogi. Grając Nero Beliar i Angelo już sprawili trochę problemów.

 

U Dantego w zasadzie wystarczy sam Stinger na DT, w ten sposób można bez większych problemów pokonać 90% jego ścieżki (bossowie padają aż miło, nawet na wyższych stopniach trudności).

 

no i zaczalem Hell and Hell - chyba na 3 czy 4 misji jestem -nie jest zle :/ tylko nie wiem co to bedzie jak na dante sie przestawie, ciekawe czy od zwyklego royal guarda bedzie sie ginac, czy bedzie mozna sie bronic bez idealnego timingu hmmmmm

 

Też gram na Hell&Hell, w sumie taki lekko dopakowany Heaven&Hell, poza bossami nie ma większych problemów (chociaż ja na dłuzej przysiadłem tylko u Dantego). Jeszcze tylko 3 misje i finito, ciekaw jestem czy dojdzie jeszcze jakiś nowy stopień.

Odnośnik do komentarza
W tej grze w ogóle ciężko zginąć, a jeżeli nawet zdarzy Ci się wpadka to pozostają jeszcze gold orbs które wzorem Dmc3 SE wskrzeszają postać w miejscu jej padnięcia. Że-na-da, liść w twarz dla hardkorowych fanów poprzedniej części.

jak jestes hardcore to poprostu nie uzywaj, nikt cie nie zmusza :P po zatym za glod orba nie dostaniesz S

 

co do stingera i ogolnie debaty kim sie latwiej gra itd, to jednym i drugim da sie skonczyc gre jak noob ^^

 

wydaje mi sie ze to wyglada tak - dwa warianty

 

swoja droga jak ktos chce powalczyc w swiatowym rankingu, to tak czy siak zmuszony bedzie do nauczenia sie gry na pamiec i czesania niestworzonych rzeczy, jak widze niektore wyniki to az sie w glowie kreci :crazy:

Odnośnik do komentarza
nie chce cie straszyc, ale ng2 podobno tez ma byc prostszy, czytalem jakis wywiad z producentem...

 

No, a jak ? :P, producenci dowalają nowe patenty do gry i daje to nam nowe możliwości (może to wpłynąć na całość trudności gry), NG II bez wątpienia też będzie miał nowe patenty, chociaż wątpie by miało to oznaczać że druga część przygód Hayabus-y miała by być mniej hardcore-owa :) (imo DMC a NG to zupełnie inne tytuły).

Odnośnik do komentarza

sprawdzilem moj wynik w bloody palace. gralem jak na razie tylko nero i ukonczylem kilka razy 100leveli (juz 4 razy zginalem na 101)

moj wynik to 1794342 dodam tylko ze gram na ps3 i nie wiem czy tak samo wszystko jest punktowane.

od 2 dni staram sie wymasterowac dante

JC wychodza mi tak 3 na 5, zalezy na jakim wrogu. jak cos duzego to nie ma broblemow i JC siedzi w 90%, natomiast z klaunami to jakies 20%.

nauczylem sie wreszcie jak zabijac blitz'a za pomoca royal guard.

powiedzcie mi tylko jaka macie taktyke na latajace straszydla (te w plaszczach, nie wiem jak sie zwa). dante to nie ma problemu i padaja jak muchy. jedno kombo do tego dwa bringery + charge shot i koles jest juz na ziemi. z dante natomiast mecze sie i trace mnostwo czasu zanim mephisto (tak sie zwie to ustrojstw?) spadnie na ziemie.

jak macie jakies taktyki to chetnie wyslucham porad.

a i jeszcze jedno. nie moge zaliczyc jednej misji na S. chodzi mi o tego bossa, gdzie jestesmy zamknieci w pomiszczeniu, lataja miecze i podloga co jakis czas razi pradem. nie wiem jak sobie z tym ustrojstwem poradzic.

Odnośnik do komentarza
nie chce cie straszyc, ale ng2 podobno tez ma byc prostszy, czytalem jakis wywiad z producentem...

 

Też tak słyszałem, licze tylko na to że do zrobienia na 100% będzie cięższy niż Dmc4.

 

a dmc4 nie jest wcale tak latwo wymaxowac, przynajmniej dla mnie :/ juz nie duzo mi brakuje, ale w porownaniu z reszta gier jakie gralem to chyba najwiecej i najciezsze achievementy sa :P

 

U mnie jest troche łatwiej, gram na ps3 a tu nie ma żadnych achievementów do zaliczenia :)

 

nie moge zaliczyc jednej misji na S. chodzi mi o tego bossa, gdzie jestesmy zamknieci w pomiszczeniu, lataja miecze i podloga co jakis czas razi pradem. nie wiem jak sobie z tym ustrojstwem poradzic.

 

Wejdź na podest na środku pomieszczenia, na nim prąd cie nie dosięgnie. Ewentualnie odbijaj się od latających mieczy.

 

jak najlepiej naładować exceeda na max lvl (wszystko wykupione)?

 

Po zakończeniu combosa Red Queen'em tapnij przycisk odpowiedzialny za ładowanie exceeda (u mnie L2, nie wiem jak tam na X'ie), jeżeli uda ci się to zrobić perfekcyjnie Red Queen natychmiast naładuje się do trzeciego stopnia.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakieś wskazówki na Sanctusa(20misja)? Jest mega wkó.rwia.jący, jak tylko do niego podlece to ucieka, albo kilkanascie razy pod rząd wali tylko te kulki, ale najkorsze jest jak zostanie mu z 1/4, 1/5 życia. Jak rozwale tarczę to szarżuje i ni chu.ja da się go zatrzymać, strzelam, wale w niego, używam DB, bustera ale nic. Mogę jedyne unikać i tak do usranej śmierci, dosłownie :/

 

Przy okazji, do czego jest taunt?

Edytowane przez mario87
Odnośnik do komentarza
ale najkorsze jest jak zostanie mu z 1/4, 1/5 życia. Jak rozwale tarczę to szarżuje i ni chu.ja da się go zatrzymać, strzelam, wale w niego, używam DB, bustera ale nic. Mogę jedyne unikać i tak do usranej śmierci, dosłownie :/

 

Właśnie wtedy się najłatwiej robi. Wystarczy zrobić bustera w momencie jego ataku i z miejsca go chwytamy.

Masa filmików na youtube jest z bossami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...