Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys latal po innym lesie i innym zamku dante to by ci jakas roznice w rozgrywce zrobilo? bo mi nie ^^ pozatym masz dodatkowe potwory do ubicia jako dante, a bossow jest sporo i dante inaczej sie walczy z kazdym z nim (oczywiscie nie na human)

 

pozatym nie robisz tego samego dante (dokladnie tych samych misji) idziesz inna sciezka spowrotem...a jak sie dalej czepiac to w kazdej misji robisz to samo ;)

 

a gdzie twoj gamerpicture z nero i layout dashboard'a ? lmao, widzialem ze nawet nie przeszedles na SOS, wogole zauwazylem ze ludzie teraz wszedzie elementow rpg szukaja...wtf

Odnośnik do komentarza

a co moze LO jest next-genowe ^^ albo AC ? nigga please....

 

ale twoje zdanie, ja tej gry nie kupowalem dla podziwiania krajobrazow i grafy tylko dla sieczki ;) backtracking rzeczywiscie jest konkretny ale mi to wcale nie przeszkadza, dante gra sie zupelnie inaczej niz nero

 

jakbys dostal 20 tych samych misji Dante i Nero to bys narzekal ze tez to samo ...(cos ala DMC3 dante vergil)

a za jeszcze jedna postac do wyboru bym sie nie obrazil :P

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

AC smierdzi a w LO z checia bym zagral...

 

A co do sieczki caly czas w nowych lokacjach to dla mnie naprawde bez znaczenia...

 

Osobiscie bym sie mega ucieszyl jakby mozna bylo sobie customowac BP, np. 10 poziomow i na kazdy ustalic jakie potwory i w jakiej ilosci maja sie pojawic, czy maja DT itd to by byla kozacka opja ;)

Odnośnik do komentarza
I tylko o to mi chodziło backtracking ssie ;) sieczka sieczką nie wolał byś robić sieczkę cały czas to w nowych lokacjach?!

 

a od AC i LO wara :P

 

Dobrze prawisz waść, odnośnie DMC4, na temat AC i LO nie wypowiadam się bo nie chcę żeby mi zarzucano fanboystwo, ja tylko chcę grać w dobre i pełne gry Panowie "and nothing else matters" jak śpiewa Mettalica, A sieczka jest najwyższxych lotów oczywiście na to nie powiem nic.

Odnośnik do komentarza

Takie podejście do tematu jest po części związane w kosztami produkcji.

Teraz napisanie gry kosztuje majątek.

 

Capcom pewnie miało do wyboru. Albo dać Dante na tych samych planszach, ale wcale bez niego.

Ewentualnie bez Nero.

 

Ile już piszą Residenta5? A przecież jeszcze przynajmniej rok na niego poczekamy.

Przy takich kosztach twórcy muszą skupić się na tym, by było więcej gry na każdy MB.

 

Albo będzie dobre replayability (DMC, RE), albo dobry online (Halo, COD4).

W przeciwnym wypadku może zabraknąć kasy na dopracowanie gry (Mass Efect) lub dostaniemy sztucznie przedłużane flaki z olejem (Assassin Creed).

Odnośnik do komentarza
yamato ;)

 

pobawisz sie na dmd ^^

 

nierozmiem, czemu na dmd, bo bedzie trudniej czy jak ktorys raz zaczynam gre to dante ma go od poczatku?

 

Ma od początku i można nawet dokupić mu cios.

RB + Przód + B na Swordmaster i można ciachać przeciwników na odległość.

Sporo do stylu daje, jak kilku na raz trafimy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...