Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

ale najkorsze jest jak zostanie mu z 1/4, 1/5 życia. Jak rozwale tarczę to szarżuje i ni chu.ja da się go zatrzymać, strzelam, wale w niego, używam DB, bustera ale nic. Mogę jedyne unikać i tak do usranej śmierci, dosłownie :/

 

Właśnie wtedy się najłatwiej robi. Wystarczy zrobić bustera w momencie jego ataku i z miejsca go chwytamy.

Masa filmików na youtube jest z bossami.

Problem w tym, że nie mogę wyczuć tego bustera :P

Odnośnik do komentarza

No ja kończe DMC 4 na poziomie DH, do Human musiałem się zmusić dla achievement'ów, szczerze mam troche to samo co ty, tyle że w moim przypadku kilka razy przechodziłem jakieś misje aby podbić ocenę do S i to mnie troche zniesmaczyło(ale na szczęscie znalazłem na to sposób i robie pod rząd najwyżej 3 misje a potem 30 minutowa przerwa i mogę wracać spowrotem do grania ;p). Pytanie, czy skorzystanie z taunt'a podczas walki ułatwi zdobycie SSS? Bo już mało się w dupe nie ugryze jak walcze i brakuje mi kawalątek do SSS....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Mam mały problem z finałowym dziadem, jak ma malo hp rozwalam mu ta tarcze i on na ziemi robi sie czerwony i robi te szybkie ataki to co wtedy trzeba robic?

jakos tego unkikam ale nie moge mu zadnego ataku zrobic

Odnośnik do komentarza
Mam mały problem z finałowym dziadem, jak ma malo hp rozwalam mu ta tarcze i on na ziemi robi sie czerwony i robi te szybkie ataki to co wtedy trzeba robic?

jakos tego unkikam ale nie moge mu zadnego ataku zrobic

Buster w odpowiednim momencie jak na ciebie szarżuje (przeszedłem na razie tylko na devil hunterze to nie wiem jak jest na innych)

Odnośnik do komentarza
czy moze mi ktos wytlumaczyc co to jest ? jakas bron czy ki czort ? wg. mnie wyglada to troche smiesznie , czy w grze jest duzo takich abstrakcji ?
To broń dla Dante, nazywa się Pandora a to na screenie to jedna z transformacji ;P

Zwykły, mało przydatny i praktycznie nieużywany w ciągu gry bajer, warto dodać. I nie, poza tym niby-czołgiem i jeszcze jedną transformacją Pandory nie uświadczysz w tej grze podobnych abstrakcji (chyba że za takową uznać nieco udziwnionego Lucifera).

9790005na0.jpg

 

Buster w odpowiednim momencie jak na ciebie szarżuje (przeszedłem na razie tylko na devil hunterze to nie wiem jak jest na innych)

 

Albo sposób dla lamerów, Holy Water.

Odnośnik do komentarza
czy moze mi ktos wytlumaczyc co to jest ? jakas bron czy ki czort ? wg. mnie wyglada to troche smiesznie , czy w grze jest duzo takich abstrakcji ?
To broń dla Dante, nazywa się Pandora a to na screenie to jedna z transformacji ;P

Zwykły, mało przydatny i praktycznie nieużywany w ciągu gry bajer, warto dodać.

 

Ale za to nieoceniony w Bloody Palace, sposób wprawdzie bardzo tani, ale szkoda go nie używać, skoro producent pozwala :(

Odnośnik do komentarza
A mnie ta gra na dłuższą metą nie podeszła ,wkurzający backtraking i postać dantego - Nero rządzi .

 

Mam identyczne zdanie, gierka średniak. Pomimo wspaniale wykonanych animacji, świetnych bossów i broni, dupna fabuła i koszmarny backtracking nie napawały mnie radością. 7-/10. Do DMC'owych maniaków: nie bijcie :blackeye:

Odnośnik do komentarza
dlaczego uwazasz fabule za dupna? moze lepsza jest w NG?

 

Mając na mysli dupną chodziło mi o przeciętną. Owszem, animacja w filmikach świetna, każda posta ma swój charakter, ale

rozpoczęcie fabuły nową postacią, potem powrót do starego wyjadacza, żeby na końcu znowu wróci do młodzika

mi się nie podobało. Cała reszta w porządku, ale mogli przystac albo do Nero albo Dantego, zważywszy że wole drugiego. I dlatego fabuła mi się nie podoba.

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...