Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam to samo, a wiesz co mi pomogło. Regularne granie, ćwiczenie i polepszanie umiejętności. Bo ten HD to nadal takie niedorozwinięte umysłowo dziecko Fusion, kolejne trzecie już w patologicznej rodzinie wzorowanej na Star Wars Pod Racer.

 

Już myślałem, że sam jestem w tym poglądzie. :)

 

No dobrze, przysiedziałem nieco i mam złote novice'y od 0 do 7. Nadal jednak twierdzę, że gra jest źle zaprojektowana z przegiętym stopniem trudności.

 

 

A czego się niektórzy tu spodziewali? tej samej gry co stary Wipeout? i do kogo by to było? tylko do starych fanów, a ilu z nich ma PS3? Wg mnie zrobili dobry zabieg i "zrestartowali" serię, dzięki temu dużo świeżych graczy przyszło i jest ok smile.gif

 

Właśnie tego się spodziewałem. A do kogo by to było; tak jak napisałeś do starych fanów. Nie widzę zresztą powodów dlaczego nowi mieliby się nie zainteresować taką grą.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Estel: Wrzuć własną muzę. Nie graj na D-padzie. Single Race, Anultha Pass, forward, Flash i Elite. Najlepsza trasa do ćwiczeń. Próbuj szczęścia. Nie wychodzi? Próbuj jeszcze raz. Jak zaczniesz doganiać stawkę możesz startować na innych trasach. Po czasie włączaj coraz szybsze klasy, choć imo najłatwiej się gra na Rapierze. Flash i Venom są po prostu za wolne. Satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza

D-pad się sprawdza ale w klasach Venom i Flash. Dalej już brakuje precyzji którą daje analog.

 

Analog vs D-pad

Jest to jedynie kwestia osobistych upodoban, przyzwyczajen.

D-pad dziala na zasadzie ala 0 1 dlatego jest mniej precyzyjny niz analog. Ale i TAK jest to jedynie kwestia przyzwyczajen, na D-padzie rozwale wiekszosc uzytkownikow tego forum ale na analogu jestem lama ;)

Sry za brak ogonkow.

P.S. Moze beczki szybciej da sie robic na analogu ;)

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że gra jest tak samo dobra jak odsłony na PlayStation w które wcześniej grałem. Dobre wykorzystanie pada przez twórców, dobra muza (+ Custom Soundtrack), piękna i płynna grafika, splitscreen, wymagająca i online. I to wszystko w gierce z specjalnie przygotowanej na PlayStation Store. Z dodatkiem Fury gra jeszcze zyskała, a menu jest genialne. Idzie mi coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dziwne że jeszcze nikt nie podał

 

WipEout HD na Blu-ray - szczegóły

http://www.ps3site.pl/wipeout-hd-na-blu-ray-szczegoly/20829/

Europejska premiera odbędzie się 16 października, cena jaką zażyczyło sobie SONY za jeden z lepszych tytułów na PS3, w Anglii została ustalona na poziomie ?20.
Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jedna z lepszych wiadomosci tego roku. Jako, ze sam nie mam konsoli podlaczonej do sieci (ach, ta super szybka radiowka) to ciagle czekalem na wydanie tej czesci na plycie Blu-ray. Najlepsze w tym jest to, ze dostaniemy podstawke i dodatek za mniej niz 100zl co jest swietnym posunieciem. Teraz pozostaje mi tylko czekac na premiere.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...