Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wersja płytowa będzie miała inny ID od ściąganej? z chęcią nabiłbym drugą platynę ;p

 

Myślałem kiedyś nad tym, ale to tak na pewno nie działa. Inaczej można by natłuc ze trzy platyny do jednej gry adekwatnie do PAL, NTSC/U i NTSC/J-NTSC/A. Tak samo z np. Fallout 3 i jego edycją GoTY czy wydaniami w różnych językach (wszak każde z nich ma inne ID, czyli po ludzku, numer katalogowy produktu).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zniknęły wcześniej. Nie pisałem o tej łatce, bo ona tylko niweluje jakieś bugi z audio na które nigdy się nie natknąłem i ponownie wprowadza reklamy.

Jak tak to sory :) ostatnio odpaliłem wipka po długiej przerwie i cały czas gra się świetnie, nie ważne że flash wydawał mi się jakby był phantomem :thumbsup:

 

Na płytce jest całość czyli WHD + Fury.

Odnośnik do komentarza

A w jakich Polskich sklepach można nabyć WipEout HD na BD i w jakiej cenie? Interesuje mnie też czy wydanie płytowe zawiera dodatek Fury?

WHD kupisz np. na Ultimie za 99zl i Gekonie 89zl. Co do wersji z dodatkiem to widzialem jedna na allegro. Ale bez problemu kupisz WHD+Fury na ebay...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja wróciłem do gry po dłuższej przerwie. puki co robie sobie speed lapy, ale chętnie pogram z innymi polakami. gram głownie wieczorami. jeśli ktoś ma ochotę to niech wyśle mi zaproszenie DERAT_PL. puki co moje czasy tyłków nie urywają:) ale pamiętam jakie rzeczy wyrabiałem w WIPEOUT2097 i mam nadzieje odzyskać chociaż część tamtej szybkości:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam pytanie. Gram, gram i gram.... Mam pierwsze 3 lub 4 poziomy pozaliczane na złoto (średnie, lub wysokie) a mimo to nie odkrywają mi się nowe pojazdy. Dlaczego w jednym pojeździe rosną statystyki, ale tylko dla jednej "skórki" a gdy przełączę się na tą drugą opcje pojazdu, to jest on wolniejszy. Ma gorsze statystyki. [btw ja kupiłem swoją wersję na allegro za 42zł]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...