Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

http://uk.psp.ign.co.../1172093p1.html

But what series fans should be interested in is more practical: WipEout 2048 will be complemented by a PS3 release (though we don't know if this is planned as a PSN download or a retail title), and portable and console players can face off online or locally against one another in races of up to eight players. So players on both platforms can get together and play WipEout 2048, which... plays pretty much like WipEout always has.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-02-wipeout-2048-revealed

 

edit:

Co do Trinity, to myślę, że to może być remake wipków z psx'a.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

E tam, psioczycie, jak dla mnie DLC wystarczy. Oby tylko te trasy były w miarę wymagające.

 

Bo swoją drogą, to ilu graczy może powiedzieć, że zna wipka od podszewki, kilku w Polsce? Kilkudziesięciu na świecie? Sony chce wydać jakąś grę jak najmniejszym nakładem finansowym? Mi to nie przeszkadza. Dostanę nowe trasy? Pasi. A, że na psp2/ngp wydadzą remake remake'a, to jest mi to całkowicie obojętne.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Aha, czyli jednak nie żartowałeś, Trinity to tylko kolejny dodatek do HD/Fury.

10 nowych tras

20 (poje.bało ich doszczętnie?) nowych statków

nowe bronie (j/w)

nowe tryby (pewnie kolejne dziwadła)

cooperative missions (to jeszcze gra wyścigowa jest?)

Czyli krótko mówiąc 10 nowych taras w tej samej grze w którą gramy od 3 lat, a reszta to śmieci. To jest cały nowy Wipeout. Dziękuje Sony. :verymad:

 

- nowe trasy - mi tam pasują

- 20 nowych statków - jeśli mają to być kompletnie nowe pojazdy to naprawdę poje.bało ich doszczętnie, ale tak jak pisano wyżej, bardziej prawdopodobne są nowe skiny.

- nowe bronie - no ja pierd*le, jak dodadzą te bronie co były w pulsie (shuriken i repulsor lub jeszcze jakieś inne), to szczerze podziękuje im za zje*anie eliminatora...

- nowe tryby - pewnie tylko w singlu, mi tam nie wadzi

- cooperative missions - eee..., mam nadzieje że to będzie coś w stylu team racing (2vs2, 3vs3, 4vs4), bardziej by mi to odpowiadało.

 

Jestem dobrej nadziei że nie spieprzą wipka :confused:

Odnośnik do komentarza

Hmm, "Mistrzowskiego składu się nie zmienia" ;) Czy trasy z Fury były słabe? Modesto było wymagające, Amphi i Tech też były dobre, Talon mimo wszystko trudniejszy niż Moa z HD. Jako miłośnik Wipka pewnie jestem zaślepiony, ale nie widzę zbyt wielu rzeczy do poprawy. Na pewno online kuleje, to zderzanie bez konsekwencji dla drugiego gracza potrafiło wyprowadzić z równowagi, to faktycznie powinni wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie. Posiadam już Wipeout HD i w związku z pojawieniem się programu Welcome Back można ściągnąć Wipeout Fury. Czy jak ściągnę tą wersję to doinstaluje mi tylko rozszerzenie Fury czy będzie to instalacja nowej gry? Jak wygląda sprawa trofeów? Bo aktualnie w zakładce widzę że mam trofea do zdobycia za dodatek Fury.

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie. Posiadam już Wipeout HD i w związku z pojawieniem się programu Welcome Back można ściągnąć Wipeout Fury. Czy jak ściągnę tą wersję to doinstaluje mi tylko rozszerzenie Fury czy będzie to instalacja nowej gry? Jak wygląda sprawa trofeów? Bo aktualnie w zakładce widzę że mam trofea do zdobycia za dodatek Fury.

 

 

Wipeouta w programie "Welcome Back" ściągasz w 3 partach, pierwszy to Wipeout HD, drugi to dodatek Fury, i trzeci to aktywacja do pełnej werski (100 kb).

 

Jeżeli ściągniesz tylko part 2 - Fury to doinstaluje się do plików gier a resztę z płyty.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

szczescie ze wphd byl w Welcome Back...

gdyby nie to to teraz zalowalbym tych 30 zl ktore chcialem wydac na ta gre.

przeciez w tej grze nie ma nic ciekawego.

Wyscigi same w sobie nijakie. Soundtrack tez zalosny:/

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

szczescie ze wphd byl w Welcome Back...

gdyby nie to to teraz zalowalbym tych 30 zl ktore chcialem wydac na ta gre.

przeciez w tej grze nie ma nic ciekawego.

Wyscigi same w sobie nijakie. Soundtrack tez zalosny:/

Wyścigi nijakie w porównaniu do czego ? WHD to jedyny godny reprezentant w swojej kategorii. OST to kwestia gustu, a jak się nie podoba to zarzucasz swój własny i po problemie. Wipek to jedna z najlepszych gier jakie PS3 ma w swojej bibliotece.

Odnośnik do komentarza

WTF

 

Jesli chcialo sie kupic Wipeouta po obadaniu filmikow to sie chyba nie ma uprzedzenia do tego typu wyscigow, a jesli sie nie ma uprzedzenia to nie mam pojecia jak to jest mozliwe, zeby ta gra sie nie podobala.

 

Albo sie lubi future racery i sie Wipeouta HD lubi / wielbi, albo sie nie lubi future racerow. Ale lubic future racery i nie lubic Wipka HD? Heh, dla mnie nie do pojecia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...