Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

grasz w grę która jest uznawana za jedną z trzech najtrudniejszych na PS3, więc musisz godzić się z tym, że niestety, ale przeprawa przez nią to horror ;)

ćwicz, ćwicz, ćwicz... sam widziałeś, że pewnie na początku nawet na normalu kończyłeś wyścigi na końcu stawki, a z czasem szło do przodu :]

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie :) w teorii to nie jest jakies mega trudne do zrobienia. na zwykłych magnesach mozna zrobić podstawkę z lewitującym modelem, a na tym filmiku zastosowano... cos na wzór matrycy z elektromagnesów jako tor - prawdopodobnie po 3 linie dla jednego statku(dwie nosne i jedna stabilizujaca żeby się nie obracał lub nie odpadl na pionowej ściance )

 

edit/// ok na poczatku jest schemat nawet :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może być trochę nie na temat, a nie wiem gdzie mam to wlepić (jednakże Wipeout HD zachęcił mnie do napisania tego postu, to będzie tutaj)...

 

Niedawno skończyłem grać w Wipka HD, jednak cały czas w głowie siedzi mi ta gra (mega mi się spodobała i właściwie to był mój pierwszy raz z tą serią). W związku z tym mam pytanko do fanów tej serii, warto zainteresować się Wipoutem z Ps2, bądź z Ps1? Jakie tamte gry stanowią wyzwanie względem HD i czy da się w to jeszcze grać?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

grasz w grę która jest uznawana za jedną z trzech najtrudniejszych na PS3, więc musisz godzić się z tym, że niestety, ale przeprawa przez nią to horror ;)

ćwicz, ćwicz, ćwicz... sam widziałeś, że pewnie na początku nawet na normalu kończyłeś wyścigi na końcu stawki, a z czasem szło do przodu :]

 

Możesz ten ranking najtrudniejszych gier napisac? : D

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja jestem w szoku jaki poziom trudności ta gra serwuje. Gram na novice, bo nawet na tym poziomie często nie daje rady : p Padaka, dawno się z czymś takim nie spotkałem

 

P.S. Grał ktoś z tą asystą skręcania? To chyba trochę bez sensu, to prawie tak jakby ciągle mieć odpalony ten mega skill, że we wszystkie zakręty się wchodzi perfect. Z tą asystą to chyba nawet elite nie będzie trudne? Się boję tego sprawdzić, bo się brzydzę

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Hmm, mój pięcioletni bratanek grał, a raczej próbował grać ;) Odradzam granie z asystą, wyłącz ją i szlifuj trasy, jak nie w wyścigach, to odpal SL/TT/Z i szlifuj. Gdy zaczynałem swoją przygodę z wipkiem, to od razu po kilku pierwszych wyścigach zmieniłem poziom na elite. Na początku było ciężko, ale dzięki temu szybciej nabrałem skilla. I nie, nie byłem żadnym kozakiem. Wtedy Zico wydawał się nierealny, podobnie ZZ.

 

Cierpliwości i wytrwałości, a gra dostarczy masę radości i satysfakcji ;)

Odnośnik do komentarza

Z tą asystą to chyba nawet elite nie będzie trudne? Się boję tego sprawdzić, bo się brzydzę

Wydaje ci się, jak będziesz miał załączoną asystę w szybszych wyścigach to będzie tobą rzucało jak szmatą i nie wygrasz, szczególnie na elite :) Dlatego tak ważne jest nauczenie się grać bez asysty, sam przyznam, że na początku miałem z tym wielkie problemy, ale dałem radę.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...