Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zobaczyłem 2048 w akcji... Brak słów... Ja rozumiem, że gra w założeniach może być przystępna. Ja rozumiem, że nie każdy sięgający po 2048 będzie hardkorem. Nie rozumiem natomiast jak można zaprojektować trasy szerokości lotniska. Stopniem skomplikowania przypominają tor nascarowy...

 

Pozwolę sobie zacytować Tara:

"Rozpędź się na długich prostych, podziwiaj okoliczności przyrody w parku, na końcu uśmiechnij się do aparatu i cyknij sobie zdjęcie po wyścigu. Oto 2048"

 

"Miałeś zawsze trudności z wykonaniem beczki tam, gdzie inni nie mieli? Nie martw się, dodaliśmy nową funkcję - friendly barrel. Od dziś wystarczy nacisnąć jeden dowolny przycisk, by wykonać w dowolonym miejscu ten karkołomny manewr. Miejsc tych jednak nie będzie dużo, ze względu na przyjazny graczowi charakter tras"

 

Te trasy to hołd dla CJN'u - Casual Jest Najważniejszy. Ja to, Panowie i Panie, za przeproszeniem, pierdoleu. Może lepiej będzie jak ten projekt nie wyjdzie na ps3... W każdym bądź razie, wygląda na to, że wiem na czym zaoszczędzę kasę. I to chyba jedyny pozytyw.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

na phantomie? i sprawdz dokladnie nazwe trasy. jesli to umbermall to ja robie lekko hamules a pozniej shifta zeby sie zalapac na speedpada po lewej.

 

 

@2048 zgadzam sie w zupelnosci. moja radosc z nowego wipeouta trwala tylko do zobaczenia tego nagrania ;/

 

A zaliczasz czerwone pole z bronią i później odbijasz w lewo??? Kurde nie mogę tam znaleźć odp linii. Jeszcze jedne pytanie. Nie mogę zaktualizować tabeli rekordów po tym jak padło PSN. Też tak macie??? Wykręciłem czas na tej trasie na phantomie 20.51, ale spokojnie zejdę jeszcze z 1 z 1,5 sekundy. Czy to szybko??? :P

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest pełny przejazd jednego okrążenia na nie wiadomo czy najtrudniejszej czy najprostszej trasie. Trudno mi określić jaka to jest szybkość, ale mi to wygląda na flash, z tego co my tam widzimy to przejazd okrążenia trwa aż około 1min, czyli będziemy się spodziewać dłuższych wyścigów.

 

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

 

 

A zaliczasz czerwone pole z bronią i później odbijasz w lewo??? Kurde nie mogę tam znaleźć odp linii. Jeszcze jedne pytanie. Nie mogę zaktualizować tabeli rekordów po tym jak padło PSN. Też tak macie??? Wykręciłem czas na tej trasie na phantomie 20.51, ale spokojnie zejdę jeszcze z 1 z 1,5 sekundy. Czy to szybko??? :P

 

 

Nie wiem nie sprawdzałem tabeli - zdaje sie ze troche cierpliwosc pomoze:)

 

Co do szybkosci przejazdu polecam sprawdzic wyczyny ludzi z youtube - sa tam tez fajne tutoriale odnosnie KAZDEJ trasy.

 

 

@video z przejadem - ale bieda :wacko:

Edytowane przez el-shabazz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie co się dzieje z rankingami w Wipeout HD??? Nie aktualizuje mi światowej tabeli. W porównaniu czasów do osiągnięć znajomych jest wszystko ok, ale gdy wchodzę w rekordy i tam przeglądam tabele wyniki pozostają stare. Sol 2 Phantom 8 Global :-)

Sprawdzasz od razu po ustaleniu rekordu ? Global aktualizuje się raz na jakiś czas z tego co pamiętam.

 

 

Ile zajmuje Wipeout + Furry ?

Jakieś 1,874GB

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Oj będzie totalny wstyd i harakiri ale co tam w końcu od tego jest forum co nie? <pyta skromnie> :rolleyes:

 

Zacząłem grać od kilku dni w Wipeouta HD (dzięki Sony) i jest to mój pierwszy Wip.... Nie licząc dema dołączonego do PSX-a wieki temu, wiem wstyd okropny.

Zakochałem się w tej grze ale problem w tym, że dostaje tak po dupie, że szkoda gadać. Dużo rzeczy nie ogarniam, no nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w tak hc grę :rolleyes:

 

Co prawda widzę już małeee postępy, przestudiowałem dokładnie poradnik w grze (świetna opcja dla pipek jak ja zaczynających dopiero przygodę). Ale nadal jeżdżę jak pijany zając odbijając się od band ;] a każdy pojedynczy wyścig to wyzwanie.

 

Prosiłbym/dajcie jakieś rady dla nowicjuszy (totalnych), nie wiem jakieś podstawy. Choćby jak najlepiej ustawić "controls", od czego zaczynać, co opanować. No i szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi w wyścigu "Zone" ;/

Dzięki ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ok w tym Zone akurat wiem o co chodzi ale chodzi mi o ten tryb Zone co są razem z nami inne pojazdy. Ładuje się boost a po naciśnięciu kwadrata zmienia się trasa (kolory) niby tam wygram ale w sumie nie wiem jak ;p

 

Tak samo nie wiem po w Detonator są te najazdy (strzałki z turbo i power-upami), nie wiem co one dają.

 

Dalej nie za bardzo rozumiem na jakiej zasadzie zdobywam nowe pojazdy i czemu w niektórych trybach (bodajże Zone) mogę wybrać tylko z góry określoną "maszynę". Tylko nazwa się zmienia, aha i z zaufaniem też nie wiem o co biega.

 

PS. Tak, tak już przeczytałem ostatnie 10 stron i była tylko odpowiedź na ustawienia controls.

Odnośnik do komentarza

O_o

 

Przeszedłeś już kampanie HD w całości? Pewnie nie skoro pytasz o loyality, więc po co zabierasz się za Fury? Zone Battle i Detonator to tylko dodatki. W tym pierwszym najeżdżając na strzałki ładuje ci się pasek na dole i możesz go albo wykorzystać bo boosta, albo do shielda, w zależności od tego ile masz go naładowane tyle cię kopnie do przodu w Zonach, albo tyle uleczy. Boosta opłaca się odpalać tylko, kiedy pasek załadowany jest na maksa, a shielda kiedy już wiesz, że walniesz w ścianę w ostatniej chwili. Chodzi o to, żeby rozpędzić się do wskazanej prędkości szybciej niż rywale.

W Detonatorze masz zwykłe działko i masz EMP, moc EMP zależy od tego na ile strzałek najechałeś i tutaj znów opłaca się używać tylko naładowanego na maxa. W tych trybach nie masz możliwości wybierania zwykłych skinów statków, tylko te "wirtualne". Normalnie statki odblokowują się przy przechodzeniu kampanii a skiny za lojalność.

Odnośnik do komentarza

No prosze, Slupek wzial sie wreszcie za najlepsza gre na PS3!:woot: Lepiej pozno niz wcale! Generalnie nie od razu Rzym zbudowano. Zabierasz sie za Detonatora, ktory jest tylko dodatkiem do wlasciwej gry. Zacznij od przejscia kampanii w HD na novice. Trenuj kazda trase, powtarzaj wyscigi ile wlezie- sama przyjemnosc z progressu. Na poczatku polecam grac Feisarem- bardzo uniwersalny stateczek.

Zone polega na tym, ze im dluzej utrzymasz sie na trasie (na gorze ekranu masz hub z energia statku) tym wiecej punktow dostaniesz. Problem w tym, ze leci coraz szybciej i szybciej :whistling: - fakt dla mnie najlepszy tryb gry.

A jesli chodzi o ustawienia- ja tam nic nie zmienialem, oczywiscie wylacz autopilota. Musisz nauczyc sie takze robic beczki (lewo, prawo, lewo lub prawo, lewo, prawo w powietrzu) i side shifty (2XR2 w prawo i 2XL2 w lewo na zakretach).

A, no i wsadz sobie wlasna ukochana muzyke- dzieki temu doznania jeszcze lepsze! Powodzenia ;)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...