Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem, że już całkiem sporo w to grałem, jakies 6h a dalej nie ogarniam : p Mapki już dosyć dobrze kojarze. No ale gra mi się podoba, lubię wymagające tytuły, ale tutaj serio jestem w szoku (nie grałem wcześniej w żadnego wipeouta)

Miałem dokładnie jak ty, też gry z początku nie ogarniałem. Było to moje pierwsze zetknięcie z serią, ale zacisnąłem poślady i się udało.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

mi sie wydaje, czy z(pipi)ali wipeouta po patchu? ogolnie mam wrażenie jakby bolid był wspomagany przez jakąś asyste (mam wyłączoną w opcjach) i chyba uwalili statystyki icarasa. ostatnio sporo grałem w w2048 i moze to jest przyczyna mojej "ułomności w rozgrywkach online", ale... kuźwa... coś serio jest nie tak xD

Odnośnik do komentarza

To kiedy gramy? Ja Wipeouta odpaliłem po 4 miesiącach. Skill osiągnął dno :D Ale powoli wychodzą stare patenty. Lvl 1 rządzi hehehe. Kolesie z 30 czasem mogą się zdziwić jak latam :D Ale np. phantom jest dla mnie na razie nieosiągalny. Brak refleksu. Jadę teraz na wakacje. Ale za tyd. będę na sieci. Mój psn id. Gigant071 jak coś to szukajcie mnie. Gram wieczorami ok 22:30 do oporu. Gram czysto. Olewam bronie, wszystko absorbuję, tylko używam turbo. No chyba, że ktoś gra nie fair :P Ale, że ty Tidek olałeś Wipeouta to jestem w szoku.

Odnośnik do komentarza

No ile można grać : D Jakby wyszedł jakiś nowy pakiet do gry (trasy z w2048, ale to chyba na razie niemożliwe) lub nowa część to bym chętnie wrócił, teraz nie ma co do roboty :P

 

EDIT: a granie na vicie w wipeouta mi się w ogólnie nie widzi, nie ma co porównywać analoga z dualshocka do analoga z vity (o triggerach już nie wspomnę).

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...