Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie przeszedłem HD nawet nie odpaliłem...

No to niezła wtopa, zacząłem grę od Fury ba zaliczyłem pół kampanii <facepalm>

 

No nic przerwę i zacznę HD, autopilota wyłączyłem; beczki i SS powoli ogarniam. To znaczy wiem, że występują, jak je się robi (Guide) i powoli wdrażam je podczas wyścigów ;] Na początku zacząłem grać na Novice ale tam nawet z moją jazdą "od bandy do bandy" byłem pierwszy więc zarzuciłem na ten drugi poziom (chyba Skilled).

 

Czyli rozumiem, że w HD nie ma w ogóle tych trybów Zone? No nic wielkie dzięki panowie za pomoc, część przyda się jak powrócę do Fury :turned:

 

PS. Tak, tak wiem, że można swoją muzę wsadzać ale po co skoro ta z gry gniecie ;] W połączeniu z tym co się dzieje na ekranie :rolleyes:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja mam platynę w WHD, wszystko zrobione na L1/R1. Siłę możesz normalnie regulować - im mocniej naciśniesz, tym bardziej skręci. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie dużo wygodniejsze rozwiązanie, zamiast upośledzonych triggerów.

 

@down Zapytał o porady to mu zaproponowałem swoje ustawienia i nigdzie nie napisałem, że to wyrocznia. Więc daruj sobie pouczania i napinki.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Gratuluje. Wielu z nas ma tu platyny, i wszyscy zrobiliśmy je na dwójkach, więc swoje preferencje przedstawiaj raczej jako ciekawostki, niż imperatywy do dobrej jazdy. Na triggerach wyczucie przychodzi znacznie łatwiej, a ssy to też żaden problem jak się wciśnie spust do końca, a nie maca go nieudolnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja preferuje R2 i L2- ss'y wchodza "mientko", soczyscie i miodnie :potter:

 

Slupek, zwroc uwage jeszcze na jedna rzecz- nie wiem czy masz jakikolwiek input lag na swoim TV, ale jesli mozesz opcjonalnie go zmniejszyc- zrob to koniecznie. Ja tak zrobilem w swoim starszym Samsungu B650- gralem w trybie "gry". Na predkosci Phantom lag naprawde przeszkadza.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Losowanie par nastąpi po zamknięciu zapisów, są jeszcze 73 miejsca. Strona poświęcona turniejowi jest TU.

 

I powiem wam, że zebraliśmy już całkiem całkiem sporą liczbę Polaków :)

 

triboy, phaeton_pl, dariusz1230, Tar-Elendil, QjonPL, Tiduch, PLazarou, zero3growlithe, whatevermannn, Morelka, rychu130, jakub_mantaj, bi4l4s0pl0, meesiash, enterrulez, LipaPL, guanabankupa, Aresgracz, rubygracz, Ziolo_rastamaN, timo862, dasioPL, hamsterPL.

 

Na liście widzę jeszcze tragedia3 i Zabijaka, ale ich nie znam.

 

A w ramach treningu polecam inne miejsce na tym forum, O TU. ;)

Mimo że ten turniej trwa już o wiele za długo, to wypadałoby się pochwalić, a chyba jest czym :turned:

 

Właśnie dostałem się do pół finałów, więc 4th mam już pewne, jestem jedynym z polaków z całej 4-ki (w 8-ce w sumie też), więc postaram się dalej reprezentować nasz kraj w Wipka :turned:

Pół finały będę leciał gdzieś pod koniec tego miesiąca, mam nadzieje że wygram i będę w finale :whistling:

Odnośnik do komentarza

Rowniez dolaczam sie do gratulacji, aczkolwiek pisze tu troche z innego powodu. Mam pewien problem z trofeami za zone - mianowicie jak jade syncopie to w pewnym momencie gra zaczyna jakby rwac: gubi klatki i muzyka jest taka nierowna. Po pewnym czasie wraca wszystko do normy, ale na koniec nie zalicza mi wyniku. Spotkal sie moze ktos juz z czyms podobnym i ma pomysl co z tym fantem zrobic??

Odnośnik do komentarza

31 lipca lecę pól finały z Texasalexem, mistrz w klasie venom i flash, więc łatwo oczywiście nie będzie. Poza tym, nawet jak nie uda mi się wygrać to i tak zaszedłem bardzo daleko (na 256 zapisanych osób).

Gratuluje stary, naprawde wielki rispekt ;)

Żałuje że my w polsce nic nie zorganizowaliśmy bo wipeout to naprawde dobra gra na takie turniejowe granie i na dodatek mamy takiego reprezentanta :)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Mylisz się Adi, swojego czasu na innym forum był organizowany Event. Później przenieśliśmy się na to forum. Niestety nasz Event również nie przetrwał próby czasu - brak chętnych. Co ciekawe, zapraszałem do gry każdego Polaka napotkanego w wipku. Co do jakichkolwiek turniejów, wątpię aby miały rację bytu, kto chciałby oglądać cały czas tych samych zawodników w czołówce...

Odnośnik do komentarza

Mylisz się Adi, swojego czasu na innym forum był organizowany Event. Później przenieśliśmy się na to forum. Niestety nasz Event również nie przetrwał próby czasu - brak chętnych. Co ciekawe, zapraszałem do gry każdego Polaka napotkanego w wipku. Co do jakichkolwiek turniejów, wątpię aby miały rację bytu, kto chciałby oglądać cały czas tych samych zawodników w czołówce...

wiem slyszalem o tym evencie ale mówiąc "u nas" miałem na myśli PS3lige, ostatnio tylko jechaliśmy sobie weekendowy turniej 4fun bo było zbyt mało chętnych na zorganizowanie czegoś większego. Być może to wina zbyt słabej "promocji" takich małych eventów. Właściwie to ps3liga jest otwarta na jakiekolwiek inicjatywy i pomysly i jesli zebralo by sie troche osob to nie bylo by problemu ze zorganizowaniem jakiegos mniejszego czy wiekszego turnieju.

Odnośnik do komentarza

Mylisz się Adi, swojego czasu na innym forum był organizowany Event. Później przenieśliśmy się na to forum. Niestety nasz Event również nie przetrwał próby czasu - brak chętnych. Co ciekawe, zapraszałem do gry każdego Polaka napotkanego w wipku. Co do jakichkolwiek turniejów, wątpię aby miały rację bytu, kto chciałby oglądać cały czas tych samych zawodników w czołówce...

 

 

No właśnie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...