Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że kiedyś będzie ale nie prędko. Przecież W2048 ma ciągle napędzać sprzedaż Vity. Sam się porwałem na nią i męczę od premiery.

A gra się zarówno w 2048 jak i HD/Fury dokładnie tak samo zapipiście jak na PS3 (mając na uwadze wiadomo mniejszy obraz), a przewagę ma tę iż można Wipka mieć cały czas przy sobie :wub:

Kochana gra kochana kochana kochana kochana :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@saptis

A tryb 3D nie jest od początku w wipku za darmo ? Nie kojarzę żeby to było płatne kiedyś.

 

Co do grafiki, to statek i hud fajnie wystaje z ekranu, ale w tym trybie (obniżona rozdziałka) rzucają się miejscami w oczy poszarpane krawędzie. Na szczescie jest to ograniczone do kilku miejsc, ale w normalnym trybie czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie jest bo mam TV 3D od jakiegos czasu i wczesniej trybu 3D nie bylo, dopiero jak wczoraj wlaczylem (nie gralem jakis czas, moze 2 m-ce) to wyskoczylo mi info o tym trybie. Nie wiem, troche to dziwne bo konsole zawsze mam podlaczona do sieci, wiec mialem zawsze aktualna wersje gry.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na dniach kupiłem nową konsolę, ściągnąłem Wipeout HD, chcę grę znowu zainstalować i wyskakuje mi komunikat: "Zawartość ta może być używana w systemie PSP. Czy chcesz ją skopiować do systemu PSP?"

Jak wybiorę nie to nie instaluje, jak tak to chce abym podłączył kablem USB PSP...

Na bank ściągnąłem wersję pod PS3, da się to jakoś obejść, abym mógł znowu w Wipka grać? Miał już ktoś takie kwiatki? Dodam tylko, że przy pliku instalacyjnym w lewym dolnym rogu mam jakieś żółte ustrojstwo (przy Dead Nation też, i też nie da się tego zainstalować). Obydwie gry mam z Welcome Back.

Odnośnik do komentarza

Wybrałeś tą grę z listy pobranych już wcześniej? Ile zajmuje?

Ostatnio mieszali na sklepiku, stare gry z plusa dały sie pobrać osobom bez plusa, a i posiadacze plusa mieli problem (sklep nie wiedział że mają plusa:).

Może koledze dałeś dane do konta, a gry działają teraz na tylko dwóch sprzętach?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja po zminie dysku miałem tak z Dead Nation i LBP. Prosiło mnie o podpięcie PSP albo Vity (gry miałem z Welcome Back). Przy instalce miały dziwny znaczek. Wykasuj te instalki, nie ściągaj ich ze sklepu tylko z zarządzanie kontami, lista transakcji, lista plików do pobrania. Nie dość, że szybsze w przeglądaniu to jeszcze jak zassałem stamtąd wszystko instaluje się bez problemu. Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...