Skocz do zawartości

Project Gotham Racing 4


Orange

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zrobilem pare zdjec bez polaczenia z netem i jak je wyslac? Bo wchodze w moje zdjecia i tylko moge je obejrzec ew sladjy.PS tylko 5 fotek mozna wrzucic?

 

Z fotkami troche lipa jest. Też próbowałem wysłać już zrobione i zonk. Można wysłać tylko zaraz po zrobieniu, przynajmniej tylko tam widziałem taką opcję. Tak samo jest zrąbane z głosowaniem (dla achiva), z replayem obojętnie, za fotkę wpadło dopiero kiedy na swoją zagłosowałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Takie głupie pytanie. Da się w tej grze włączyć/wyłączyć licznik okrążeń ? :> Wydaje mi się że wcześniej był , teraz go nie ma i mnie to drażni. Grzebałem w opcjach i kurfa albo źle szukam albo nie ma.

 

edit. kurfa , wygląda na to ze mi się save pochlastał i powstał jakiś bug. grając z karty pamięci z wczytanym profilem nie wyświetlała się ani "pozycja" ani "okrążenie". super.

Edytowane przez Abdul
Odnośnik do komentarza

Pogralem juz troche, gierka miecie :D Świetne samochody, genialna grafika, bardzo przyjemny model jazdy. Na minus słaba muzyka i nieintuicyjne menusy.

 

9/10

 

 

 

Zmieniam zdanie nt. muzyki. Gra po prostu zapętliła mi utowry electro, a ja tej muzyki nie trawie. Jak zaczeła leciec muzyka klasyczna podczas jazdy londynem w deszczu to oniemiałem :D

 

2 pytania:

 

Da się w jakiś sposób zgrac zdjecia zrobine w grze na dysk przenosny?

 

Da się jeździć po danym miescie? Coś słyszałem ze sie da.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odbył się finał polskiego WCG i znowu wygrał motorsportmanPL (rok temu w FM2), nie wiem z kim grał bo na www są same nazwiska a nie ksywki. Więc ekipa na finał w Kolonii będzie mocna. Teraz czas na nagrodę: walkę z iCam v1 podobno nieosiągalnie utalentowany, choć chyba musi potrenować kilka minut więcej, bo qG Handewasser i R1R Live mają o wiele lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...