Skocz do zawartości

Project Gotham Racing 4


Orange

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

6 listopada zaczynają się Mistrzostwa Świata w PGR4 na WCG, niezwykle mocny sład, niemal cała czołówka (nie tak jak w innych grach). Motorsportman wylosował super, tyle że chyba zmienił nazwisko :) Pozostałe grupy są piekielnie mocne, szczególnie grupa D:

http://www.wcg.com/6th/tournament/2008/tm_...sort=G080416110

Główni faworyci to (wg mnie): (R1R) Live, Handewasser, SteVeK, TER_BURBERRYqq, Daveyskills i może Cam jeśli potrenuje. Ponadto jeszcze 6-ciu niezwykle mocnych.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobrałem sie do tej gry... i nie wiem co ze mną jest, nie zachwyca mnie już grafiką, jak GT4 2 lata temu. Co nie zmienia faktu, że grafikę ma cudowną, napatrzeć się nie można ;). Kudosy, model jazdy są bardzo przyjemne, jak już się złapie to śmiga się bokiem na każdym zakręcie. Modele samochodów są pierwoszorzędne, sama zabawa po prostu też. Dobrze wymyślone acziwy, system pięcia się do góry, po prostu FUN :).

 

Nie wiem czemu gra mi się o wiele bardziej od nudnego TDU podoba...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

pgr4 przejadlo mi sie- cala seria. dla mnie szalenstwem bylo pgr z pierwszego ixa. ta gra przykula mnie do konsoli na dluuuuugie miesiace. pgr2 rozczarowanie. pgr4 choc dobre to tylko odgrzewany kotlet w hd. najbardziej brakuje dowolnosci ustawiania kamery z jedynki. przy deszczu i kilku samochodach animacja kuleje. tak samo przy zmianie soundtracka- muzyke mam zawsze wylaczona- ruszam galka ze niby chce nastepny utwor- drop animacji. motory wrzucone na sile a ich model jazdy pozostawia wiele do zyczenia. polecam tylko osobom dla ktorych pgr4 to pierwsza gra z tej serii. dla mnie 6/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem ostatnio na Alledrogo egzemplarz "PGR4", wersja polska.

Produkt dotarł do mnie, ale zaniepokoił mnie wygląd zarówno opakowania jak i samej płyty. Na okładce od pudełka napis "tylko na X360" jest dziwnie rozmazany (na innych grach z mojej kolekcji wszystko jest ostre jak brzytwa). Do tego na płytce, na górnym pasku (nadruk), napis X360 i Xbox Live też sa dziwnie rozmyte. Z drugiej jednak strony okrąg wokół "dziurky" w płycie jest posrebrzany (czyli taki, jaki powinien być).

Do czego zmierzam? Otóż nigdy pirackiej gry na X360 na oczy nie widziałem, a owe dziwne rozmycia mnie zaniepokoiły...Nie chcę się naciąc i mieć zbanowanej konsoli.

PS: Być może po prostu te polskie płyty są tak tragicznie wytłaczane (czyt. po macoszemu), ale wolę się upewnić.

 

EDIT: Zapomniałem o jednym fakcie. Skoro mam nieprzerobioną konsolę, to jeśli gra jest piratem to chyba i tak nawet nie ruszy, racja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...