Skocz do zawartości

The It Crowd


Manor

Rekomendowane odpowiedzi

odkopuje temat, bo od przedwczoraj nadrabiam ten serial ;]

 

 

Otóż imo to jeden z lepszych seriali jaki widziałem ;). Póki co jest chyba tylko 12 epów i jest niedosyt że tak mało (jeszcze mi 4 zostały do obejrzenia, więc nie jest źle). Humor jest naprawdę świetny i co tu dużo mówić, mnie tam bardzo bawi.

 

 

Serial jest angielski, nie wiem czy to ma znaczenie, w każdym razie wzorem Monty Pythona dużo tu absurdalnych motywów (

Richmond zza czerwonych drzwi, no masakra po prostu ;]

), gra aktorska na bardzo wysokim poziomie, trójka bohaterów gra naturalnie i przychodzi im to z wielką łatwością.

 

 

Polecam ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 sezon plix pl0x :P
Nie ma szans, większość brytyjskich seriali komediowych w dzisiejszych czasach ma tylko dwa sezony.

 

Na samym początku serial był nastawiony na tanie akcje - Moss, który ma śmieszyć każdego przygłupa dzięki swojej fryzurze i zmianie okularów na większe - ale później już zrobiło się lepiej. Pierwszy odcinek drugiego sezonu był zaje.bisty, reszta też jakoś w miarę utrzymała poziom. Serial nie był genialny, nie wniósł nic nowego, ale był dobry.

Odnośnik do komentarza
Najbardziej wbil mi sie w pamiec odcinek, gdy te ruda zaprosil jakis typ na musical gejowski do teatru. Roy i Moss oczywisce tez poszli, pierwszy skonczyl udajac niepelnosprawnego, drugiego chyba do kelnerki zaciagneli.

 

Serial przyjemny, Moss byl zdecydowanie najzabawniejszy (i jeszcze ten got byl niezly).

No właśnie o tym odcinku pisałem, to pierwszy z drugiego sezony, szczyt formy serii.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że Denholm umarł :P Ale sama śmierć była genialna :/

Jak dla mnie to jego postać jest wzorowana trochę na Sebbenie z Harvey Birdman Attorney at Law dlatego tak dobrze wypadła.

 

Napisałem tam wyżej, że więcej już raczej IT Crowd nie zobaczymy, a tymczasem na wikipedii piszą tak:

"On 2 November 2007, The Guardian reported that The IT Crowd would return in 2008 as part of Channel 4's increased commitment to comedy."

Odnośnik do komentarza
Najbardziej wbil mi sie w pamiec odcinek, gdy te ruda zaprosil jakis typ na musical gejowski do teatru. Roy i Moss oczywisce tez poszli, pierwszy skonczyl udajac niepelnosprawnego, drugiego chyba do kelnerki zaciagneli.

 

 

Scena, gdy Roy wjeżdża na wózku inwalidzkim do góry do busa i zaraz zjeżdża jest bezcenna (a raczej jego mina w czasie tej sceny).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedy puszczają premierowe odcinki? W ogóle na jakim to kanale, BBC?

 

[nie chodzi o POLSKĄ telewizję ofkors ;]

 

edit: aha, wiem CHANNEL 4 - to dupka, ale pytanie odnośnie premiery nadal akutalne.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...