Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ICO Collection, to byłbym w 7 niebie, jeżeli znalazła by się w niej Shadow of the Colossus. Na PS2 jej nie przeszedłem, bo nie miałem nerwów do paru gigantów, ale na PS3 z odświeżoną grafiką na pewno dałbym radę :D A Last Guardian? Nie wiem dokładnie na czym będzie polegała gra, ale ma to coś w sobie. 

 

Spokojnie, Fumito Uedy to kolejny guru obok Miyamoto gdzie jego gry można brać w ciemno.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

no sądząc po firmie i jakości ich produktów + ich politykę nie wierzę że nie dopracują wszystkiego:), co jak co ale oni dbają o klienta;, ale jakby za 400zł łącznie sprzedawali z last guardianem nie obraziłbym się:)+ może figurka tego szczuro-ptako-psa:)(przypomina mi się najlepszy odcinek south park z człeko-knuro-zwierzem; "pół człowiek, pół świnia i pół zwierz:P:P:P")

To był Manbearpig - człowieko-niedźwiedzio-świnia c'nie.

Odnośnik do komentarza

Co do ICO Collection, to byłbym w 7 niebie, jeżeli znalazła by się w niej Shadow of the Colossus. Na PS2 jej nie przeszedłem, bo nie miałem nerwów do paru gigantów, ale na PS3 z odświeżoną grafiką na pewno dałbym radę :D A Last Guardian? Nie wiem dokładnie na czym będzie polegała gra, ale ma to coś w sobie. 

 

Spokojnie, Fumito Uedy to kolejny guru obok Miyamoto gdzie jego gry można brać w ciemno.

 

Tylko, że Ueda niestety nie ma szczęścia przebić się do mainstreamu, ale może to i lepiej, bo zacząłby trzaskać gry dla kasy i wypaliłby się tak jak "guru" Kojima.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli rzeczywiście wołali by te 300zł to musieli by coś znacznie poprawić. W sumie to do poprawy była by tylko grafika, no i niech dodadzą dźwięk 5.1 bo to co było w GoWCol to kpina. W ICO nie grałem więc ten zestaw łykam z miejsca.

 

A co do TLG, to jest jedna z tych gier o których nic nie wiadomo, a czeka się na nie z niecierpliwością.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

To musza byc jaja, dajcie spokój, trzeba byc frajerem zeby sprzedawac dwa starocie za 3 stowy, a jeszcze wiekszym kupujac te dwa starocie za ta cene.

Ch,uj z tego ze gra jest rzadka, no kurfa, ktos tu tak napisal, teraz nie bedzie rzadka, no kurfa, 150 to max jaki dam.

 

Niech sie pukna w glowe, 3 stowy za dwa starocie, haha.

Odnośnik do komentarza

ja też uważam że 300zł to mocarne przegięcie pały

SOTC to moze jest wary ze 120-150zł, ale ICO jest naprawde stare i powinno kosztowac z 50zł

 

pozatym co za glupi pomysł dawać taką cene niszowej grze? jesli chcą zrobić troche hype'u przed TLG to powinni ten zestaw sprzedawac w korzystnej cenie zeby wiecej ludzi kupilo i nakręcilo sie na nową gre...

Odnośnik do komentarza

Na ostatnim Gamescom było 245 tys ludzi, więc nie wiem czy to taka mała impreza. Na TGS-ie było tylko 185 tys. Co ładnie pokazuje, że Japonia ma coraz mniejsze wpływy w branży.

 

Takiego Heavy Rain Sony właśnie pokazywało w Niemczech, a nie na E3. TLG jest niby japońskie, ale na tą grę ciśnienie jest wystarczająco duże, by móc to pokazać w Europie.

Odnośnik do komentarza

Ej no właśnie przecież zeszłoroczne Gamescom nie było wcale taką małą imprezą. A wspomniany Heavy Rain doczekał się mnóstwa filmików właśnie z GS-a w tym pokazali najlepszy trailer.

 

Kurde obok Agenta to największy must have jeżeli chodzi o "zobaczenie". Co ja bym dał żeby obejrzeć jakiś 5 minutowy gameplay.

A najgorzej się boję czy to na Gamescom czy to na TGS, że pokażą tylko jakiś krótki trailer.

Odnośnik do komentarza

Europa jest dużym rynkiem więc myślę, że TLG pokażą w Niemczech. Gracze z naszego kontynentu z reguły dobrze przyjmują ambitne tytuły więc GamesCom wydaje się być dobrą imprezą na prezentację tej gry. GT5 też jest japońskie, ale blowout będzie na tych targach ponieważ takiego fanbase'u ta seria nigdzie indziej nie ma.

 

Trailer na GC, gameplay na TGS.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...