Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może Don Pedro masz rację? Wywiad z panem Yoshidą.

 

Why was The Last Guardian not shown earlier, and were you disappointed at the leak?

Iâd be lying if I said I wasnât disappointed. Maybe thereâs a reason the person who leaked it waited until just before E3. But the reason we didnât show early footage was because the team wanted to feel comfortable that the vision they created could be delivered. So everything we showed here was from the game engine, and theyâve got to the point where they know they can make this game and can see how itâll be completed.

Do they have a release date in mind?

When I teased them about being the Olympic Team [a reference to four-year gaps between Team Icoâs games], I thought that would suggest a limit of Christmas this year. But weâll be able to show more now because the game is running and the team is creating more and more content, and youâll be able to play it sooner rather than later.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
wierzycie że będzie tak to wyglądać? bo sam już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ;)

kupię napewno

 

a czemu ma nie wygladac? wyglada abrdzo podobnie jak ico i sotc, tylko ze lepiej

i nie mowie w znaczniu ze wyglada zle, tylko ze poprostu bez problemu ps3 pociagnie cos takiego

 

zauwazcie ze mimo powiewajacych na wietrze piór pataka to nie sa one tak gęste jak normalne piora, są na tyle gęste zeby nie bylo widac skóry ale na tyle rzadkie ze nie robia problemu z ich pociagnieciem

Odnośnik do komentarza

Jasne, ze PS3 pociagnie taka grafe w Last Guardian. Nie wiem, co to jest w ogole za gadnie i watpliwosci ;) Uncharted 2 wam jeszcze nie udowodnilo mocy PS3?

 

Kurcze, na prawde podoba mi sie ta nowa gra Fumito Uedy. Szkoda tylko, ze wciaz tak nie wiele wiadomo. Bedziemy opiekowac sie tym cudownym stworkiem(kunszt designerski!), ale jaki bedzie cel naszej podrozy, z kim bedziemy walczyc? To na razie pozostaje tajemnica. I najpewniej nowego pokazu LG spodziewac sie mozemy dopiero na pazdziernikowym TGS. A data premiery? Oj, boje sie, ze niebawem zapowiedza "gdzies w 2010...". Oby tak sie nie stalo... <_<

 

Swoja droga, zawsze denerwuje mnie fakt, iz Fumito tak dlugo robi swoje gry. 4 lata, czasem nawet ponad! PS3, podobnie jak PS2, dostanie pewnie dwie gry od Team Ico i nic ponad to. A szkoda :mellow:

Odnośnik do komentarza
Kurcze, na prawde podoba mi sie ta nowa gra Fumito Uedy. Szkoda tylko, ze wciaz tak nie wiele wiadomo. Bedziemy opiekowac sie tym cudownym stworkiem(kunszt designerski!), ale jaki bedzie cel naszej podrozy, z kim bedziemy walczyc?

nie przesadzaj z tyymi tajemnicami, przeciez wiele mozna wywnioskowac z trailera

dzieciak z jakiegos powodu chce uratowac stwora a rycerze ktorych widac na filmiku chca go zabic, wiec dzieciak "przekrada" sie po zamku czy innych ruinach i prowadzi stwora do jakiegos celu zeby go uratowac, po drodze musza uwarzac na rycerzy

nie zdziwie sie tez jesli na koncu zwierzak sie odrodzi/uleczy i odzyska skrzydła i bedzie mozna na nim latać

 

Swoja droga, zawsze denerwuje mnie fakt, iz Fumito tak dlugo robi swoje gry. 4 lata, czasem nawet ponad!

 

4 lata to pikuś, blizzard robi diablo3 juz 7 lat, i jeszcze pewnie porobi jeszcze ze 3 ,. to dopiero maskra, zwłaszcza ze diablo 3 nie ma w sobie nic nadzwyczajnego, wrecz wyglada jak gra z przed kilku lat :P

Odnośnik do komentarza

ale duka to chyba nie robią tylko tak sie zastanawiaja itp

a diablo caly czas jest w produkcji i od 7 lat zrobili 30%....

 

 

skoro gadamy o zwierzu to ja jednak musze poweidziec ze mi sie nie podoba ;p ma fajne powiewajace pióra, ale sama jego twarz, budowa ciała, nogi, wyglada jak pomieszanie z 4 gatunkow i robi dziwne wrazenie, nie to zebym narzekal jakos bardzo, i tak zapewne gra bedzie fajna, ale wyglad zwierza nie jest w moim stylu XD

Odnośnik do komentarza
Wolę jakość od ilości.

Ja tez, chyba zreszta kazdy tak woli ;) Ale nie sadzisz, ze 4 lata developingu gry to zdeczka duzo? Za rok zagrasz w Last Guardian, zakochasz sie w tej grze i pomyslisz, ze na nastepna gre genialnego Fumito Uedy bedziesz musial czekac kolejne 4 lata... Przez cztery lata mozna prawie skonczyc studia, to szmat czasu!

 

Z tego co wiem nad SotC pracowalo 30-35 osob. Cholera, ciekawe ilu ludzi pracuje nad LG...

Odnośnik do komentarza

kiedys byly jakies ploty o tym, ze Ueda pracuje nad dwoma grami... jedną przeznaczoną na BR i jedna na PSS. Na E3 nic o tym nie mowili?

 

odnosnie wspominanego latania w kilku poprzednich postach; Ueda w jednym z starszych wywiadow powiedzial, ze prezentowany swiat w nadchodzacej grze bedzie wiekszy niz w Sotc, a poruszanie sie po nim bedzie zrewolucjonizowane, wiec moze cos z tego latania wyjdzie ;]

[linki do ploty o 2 grach i wywiadu powinny byc na pierwszych stronach tematu]

 

btw. ciekawe jak duzy urosnie [o ile urosnie] nasz chowaniec w ciagu gry, bo ten prezentowany wyglada na szczeniaczka ^^

 

Odnośnik do komentarza
no ale to niczemu nie dowodzi... ot takie nawiazanie do nazwy teamu i ich pierwszej gry. chyba, ze w tym momencie mamy doszukiwac sie jakiegos glebszego sensu w postaci domyslow, ze gl. bohater to dzieciak z ico, a sama gra dzieje sie w kilka lat 'po'.

to pewnie oznacza ze bedziemy grać raidenem zamiast snakiem xD

 

albo mi sie gry pomieszały :P

 

 

grizz - no wlasnie, opiekowaliśmy sie laską a teraz bedziemy sie opiekowac wielkim pokemonem :P

Odnośnik do komentarza
Animacja nowego chłopca bardziej przypomina Ico niż Wande , może gameplay będzie bardziej w stronę ICO , opieka nad Yordą dała mi lepsze wyobrażenie o bliskości niż SotC, szczur troche z tym kontrastuje ;/

Przeciez dawno juz Fumito Ueda mowil, ze jego nowa gra bardziej przypominac bedzie Ico, niz SotC. Zreszta, to widac golym okiem, po trailerze LG ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...