Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Too Human chyba nawet dłuuużej robili.

O to jeszcze lepiej.

 

Milan przypomniało mi się pytasz się ile można robić grę. Hahaha Duke Nukem Forever .............................. :turned: wszystkie inne gry wymiękają.

 

Po konferencji ma się pojawić trailer dla wszystkich (na konfie już go pokazali).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie ten trailer to jest "real gameplay"? Bo za cholerę nie wiem niby ten motyw co chłopak chodzi po tych deskach wygląda jak gameplay ale aż nie chce mi się w to wierzyć.

 

Jeżeli tak to U2 i GoW3 razem wzięte wymiękają ten "koto-ptako-coś tam" wygląda jak żywy, prawdziwy, fotorealistyczny...

 

:blink:

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie ten trailer to jest "real gameplay"? Bo za cholerę nie wiem niby ten motyw co chłopak chodzi po tych deskach wygląda jak gameplay ale aż nie chce mi się w to wierzyć.

 

Jeżeli tak to U2 i GoW3 razem wzięte wymiękają ten "koto-ptako-coś tam" wygląda jak żywy, prawdziwy, fotorealistyczny...

 

:blink:

 

Ueda na konferencji Sony powiedział, że to real-time gameplay. Więc żadnych ściem z renderami. Ta gra serio tak wygląda.

Odnośnik do komentarza

 

Po obejrzeniu trailera gra "wpadła" u mnie na 1-wsze miejsce najbardziej oczekiwanej gry...

MASAKRA, MIAZGA, REWELACJA itd. itp. nie wiem co napisać i jeszcze nie wiem dlaczego TLG będzie jedną z najpiękniejszych, najlepszych wirtualnych przygód!

Odnośnik do komentarza

http://blog.us.plays...he-new-trailer/

 

jest już zwiastun w HD z TGS :thumbsup:

 

Po obejrzeniu trailera gra "wpadła" u mnie na 1-wsze miejsce najbardziej oczekiwanej gry...

MASAKRA, MIAZGA, REWELACJA itd. itp. nie wiem co napisać i jeszcze nie wiem dlaczego TLG będzie jedną z najpiękniejszych, najlepszych wirtualnych przygód!

 

To samo u mnie. Trailer po prosty wyczesany. Teraz jestem jeszcze bardziej napalony na tę gierkę. MOC :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...