Skocz do zawartości

Sezon 4


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

za 2 tygodnie zaczyna sie sezon nr 4... ja wlasnie jestem po maratonie z sezonem 3... jestem rozczarowany zakonczeniem, ale podoba mi sie wybor cylonow... bardziej mnie jednak zastanawiaja odpowiedzi na pytania niz zgadywanie kto jest 12 cylonem...

 

no nic odliczanie mozna zaczac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

SPOILERY

 

 

 

 

 

Bardzo dobry pierwszy odcinek choc mogli sobie darowac to 'dramatyczne' zakonczenie , ktore nie jest dramatyczne bo wiadomo ze nic sie nie stanie Roslin, w ostatniej chwili Adama kopnie Starbuck w glowe czy cos takiego. Jak zwykle watek Baltara byl najciekawszy. No i wyglada na to ze budzet na efekty cosik sie powiekszyl bo poczatek wygladal rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

.. efekty specjalne, Baltar jak Jezus i wiele drobnych rzeczy z ktorych na pewno zrobia konkretne historie. Jak na odcinek poczatkowy idealny.

Pomysleliscie, ze nasza wiara w jednego Boga jest blizsza Cylonom :D ?

Nie zdziwilbym sie, gdyby oni na prawde wyladowali na Ziemi tyle, ze z naszej perspektywy jakies kilkanascie tysiecy lat temu. Powiedzmy bylby to okres drugiego odrodzenia gatunku ludzkiego (wczesniej musieli byc jacys inni ziemianie ktorzy stworzyli 14 kolonie). Poczatek naszego gatunku bylby pochodna polaczenia wiary, umiejetnosci tak ludzi jak i Cylonow ;PPP

Ogolnie to moze sie to skonczyc roznorako. Zobaczymy. Poki co kwintesencja Battlestara. Efekty, dramat, psychologia, muzyka, zdjecia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W tej chwili BG zjada na sniadanie wszystie Losty i PB razem wziete ;P
W tej chwili? Czyniło to od pierwszego sezonu ;>

 

Jak na razie sezon toczy się ciekawie. Podobało mi się zakończenie najnowszego odcinka - w końcu trochę oryginalności, bo przez moment już się bałem.

 

Zastanawia mnie tylko dlaczego razem z Karą na tym statku znalazła się połowa głównej obsady serialu... Lekko nielogiczne jak dla mnie.

 

Martwi mnie jedno - na sezon czwarty czekaliśmy dość długo a zapowiada się kolejna przerwa w środku sezonu. Prawdę mówiąc już zdążyłem zapomnieć paru kluczowych wątków a nie mam też czasu na powtórne oglądanie poprzednich sezonów. Mam tylko nadzieję, że nie spartolą końcówki, że warto będzie czekać do tego 2009.

Odnośnik do komentarza
poleceili z Kara na ochotnika... nie moze zabraknac Cylonow w momencie odnalezienia Ziemi.
Rozumiem, że Sanders mógł się zgłosić do misji, ale cała reszta? Odcinek wcześniej jeszcze wszyscy najchętniej by ją zamknęli w celi a teraz się zgłaszają na ochotnika do misji, w która nie wierzą? W dodatku są to także postacie dość istotne dla samego funkcjonowania Galactici i nikt nie zauważył ich nieobecności?
Odnośnik do komentarza

Ja też jestem po 4 odcinku i uważam że super Ep... Trzyma wysoki poziom 4 sezonu. Świetne ukazanie problemów cylonów z galactici.T igh szukający odpowiedzi u SIX... Tyrol najbardziej ludzki z tej czwórki oraz Tory która w roli "Skóry" czuje się coraz lepiej... Oprócz tego dużo mrocznych momentów plus świetne efekty z lądującym Raptorem. Bardzo dobry odcinek bo cięzki klimat w nim bardzo się odczuwa....No i oczywiście muzyka...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda jedynie, iż nie pociągnęli wątku z rozłamem wśród blaszaków. Widać też coraz bardziej marginalną rolę syna adamy, który jako polityk niema za bardzo nic do roboty jak na razie. Muzyka dobra, jak i efekty. Aż się prosi by Roslin okazała się 12-tym, lub baltar, którzy się po prostu nadają do tego. I ta ich wiara w bogów, żywcem przeniesiona na Ziemie gdy do niej dotrą?, jak i sam Baltar którego nagle oświeciło i założył kółko religijne, robiąc za pastora. Śmiać mi się chciało gdy tamci płakali jak on przemawiał.

 

 

Jestem po 5 odcinku. Wątek z Karą zapowiada się coraz bardziej ciekawie.

Edytowane przez SeD
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jeśli ktoś uważa, że odcinek szósty był dobry, to niech lepiej zmieni zdanie, bo siódemka jest jeszcze lepsza
Ale to, że siódmy odcinek jest dobry wcale nie zmienia faktu, iż szósty także taki był ;>.

 

Owszem, najnowszy odcinek świetny. Jedyne do czego bym się przyczepił to sam fakt istnienia tego całego kompleksu Cylonów, którego zniszczenie pozbawi ich możliwości regeneracji - okropnie naciągane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Widze ze temat jeszcze mniej ruchliwy niz zwykle ;p

 

Z rozmachem skonczyla sie polowa sezonu i chociaz 10 odcinek jest jedynym z najlepszych w calej serii odczuwam troche zalu ze na druga polowe bedziemy musieli czekac do 2009. A jestem bardzo ciekaw co bedzie dalej ...

 

 

Coooooo???? Ja cie kręcę, właśnie 4x10 zobaczyłem, wchodzę na forum a tu takie info... chyba sie powieszę nim doczekam sie drugiej polowy sezony, bo ostatnie 3 minuty tego odcinka to to, na co czekaliśmy od praktycznie początku emisji serialu.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, wszędzie było mówione o nowym domu, ale nie sprecyzowane, że o Ziemię chodzi. Stawiam, że to zaledwie przystanek w drodze do tej prawdziwej lokacji. W końcu do ujawnienia pozostał jeszcze jeden Cylon, a i sporo przepowiedni się nie spełniło.

 

Ogólnie jednak pomijając fakt, że w sumie nie mam zielonego pojęcia jak teraz dalej będzie prowadzony serial, to sam odcinek po prostu "f*ck yeah". Świetna gra aktorska a tym samym zachowanie postaci. Naprawdę ciężko będzie czekać prawie rok na zakończenie. Miejmy tylko nadzieje, że będzie równie dobre.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość andertejker

to nie jakis wielki nius ale Olmos powiedział niedawno, ze finał ma być

 

bardzo brutalny i niewielu z bohaterów Galactici ma przeżyć

 

 

ja najbardziej jestem ciekaw czy Gaius jest tym ostatecznym cylonem czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem w tygodniu prawie całe 4 sezony i nie bede sie długo rozwodził, bo i tak na forum ma większą popularność jakiś Prison Break. Może BSG najlepszym serialem wszech czasow nie jest, ale na pewno jest najlepszym serialem s-f wszech czasów. Niezle się tworcy odniesli do oryginału z lat 70. Czytając nieco o tym starym BSG można sie niezle uśmiać i wyłapac wiele smaczków np. to, ze Zarek grał Apolla w starej wersji, ale to juz pewnie kazdy wie. Takich ciekawostek jest cała sterta.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...