Skocz do zawartości

PS3 - Emulacja


Rekomendowane odpowiedzi

hm nie gralem, ale na ps3comp.com (polecam serwis, w przeciwienstwie do stronki Sony jest aktualizowany)

 

SLES-53702

-"Działa dobrze, ma kilka zauważalnych błędów w grafie"

-"działa perfekcyjnie"

-"bez problemów"

-"przeszedłem całą grę i działa bez zarzutu, bez najmniejszych problemów! Zdecydowanie polecam!"

 

SLES-53756

-"brak znaczących problemów z tą grą"

 

imo nie ma się czego bać ;)

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jako ze wszyscy gadają jaki to RE 4 byl wspanialy i czy 5 mu dorowna musze wkoncu ograc ten tytul. I tutaj pojawia sie moje pytanie:) Czy PS3 bez problemow emuluje ten tytul?? Czy nic sie nie zcina, nagle nie wywala itd?? Z zadna gra nie mialem jeszcze problemow ale zawsze lepiej zapytac:D

Ja grałem (ba zaliczyłem nawet) RE 4 na PS3. Żadnych, powtarzam, żadnych problemów. Kilka stron wcześniej pisałem zresztą wrażenia :).

 

Nie ustawiaj jednak 480p (lepiej upscaluj 480i), bo gra wygląda wtedy gorzej. Dziwne, ale tak jest (opisałem kilka stron wcześniej).

 

Gra jest płynniutka itd. Skrzywić mogą cię jednak słabe tekstury :). Czasem aż przykro patrzeć (na HDTV wychodzi szydło z worka), no ale PS2 nie mogło więcej wygenerować.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sprawdzałem Dino Crisis na PS3 i mimo, że na stronie ps3comp.com ta gra dostała 5 gwiazdek to występują drobne problemy z emulacją. Czasami na filmikach, gdy postacie rozmawiają nie ma dźwięku. Tzn. zdarza się, że dana postać powinna coś powiedzieć, ale nie ma tego dźwięku. Płytę mam dość porysowaną, ale z tą samą płytą nie było problemu, gdy grałem na PS2.

Odnośnik do komentarza

Tzn musisz luknąć czy te 5/5 jest od użytkowników czy spisane z serwisu Sony.. Jeśli od tego drugiego to nie miałbym takiego zaufania, zwykle nie testują całej giery tylko pograją chwilę i wystawiają rating. Użytkownicy zwykle przechodzą całość i dopiero wtedy wystawiają noty. No i dochodzi kwestia firmware, zdarza się, że niektóre gry z PS2 chodziły lepiej na starych firmwarach pokroju 1.60 niż na obecnych

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jako ze wszyscy gadają jaki to RE 4 byl wspanialy i czy 5 mu dorowna musze wkoncu ograc ten tytul. I tutaj pojawia sie moje pytanie:) Czy PS3 bez problemow emuluje ten tytul?? Czy nic sie nie zcina, nagle nie wywala itd?? Z zadna gra nie mialem jeszcze problemow ale zawsze lepiej zapytac:D

Ja grałem (ba zaliczyłem nawet) RE 4 na PS3. Żadnych, powtarzam, żadnych problemów. Kilka stron wcześniej pisałem zresztą wrażenia :).

 

Nie ustawiaj jednak 480p (lepiej upscaluj 480i), bo gra wygląda wtedy gorzej. Dziwne, ale tak jest (opisałem kilka stron wcześniej).

 

Gra jest płynniutka itd. Skrzywić mogą cię jednak słabe tekstury :). Czasem aż przykro patrzeć (na HDTV wychodzi szydło z worka), no ale PS2 nie mogło więcej wygenerować.

 

Ale jak bym mial to nawet upscalowac?? Bo ja nie iwem jak wlaczalem to dalem trojkat plus krzyzyk potem ustawilem 60 Hz i gra wygladala swietnie.. To da sie jeszcze lepiej/ lub tez gorzej ?? :)

Odnośnik do komentarza

Sprawdzał ktoś z was Yakuzę(1 i 2 ) ? Bo zacne to gierki a cały czas mi umykały przed moim padem . Teraz na święta kupiłbym sobie komplet ale nie wiem czy mi pójdą na ps3( ps2 jest już w lepszym świecie) , poratujcie

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie czy na PS 3 zakupionej u nas, będę mógł zagrać w gry NTSC z PS i PS 2 ??

 

Dokładnie tak jak napisał krak gry z PS3 nie mają blokady regionalnej ale konsola nadal widzi blokady ze starszych modeli.

Jest jeszcze jeden zonk..

W chwili obecnej jedynymi konsolami które mogą odtwarzać gry z PS2 są pierwsze 60GB wersje PS3jek (obecnie trudno je znaleźć nawet na aukcjach a ich ceny są wysokie)

Obecne modele posiadają emulator PSX'a

 

Podobno Sony ma wprowadzić emulację PS2 przez update.. ale nie wiadomo kiedy.

 

Odnośnik do komentarza
czy u wszystkich gow 2 na ps3 wygląda jak zbitek pikseli? Aż nie idzie na to patrzeć...:(

Hmmm no u mnie to za dobrze nie wyglada:) Co najbardziej razi to trojkaciki na chyba kazdym obiekcie i postaci i to bardzo widoczne. Co ciekawe tekstury są dosyc ostre . Mi mimo wszytsko grafa sie dosyc podoba. Wciaz widac tutaj swietnie zaprojektowane obiekty, ładne widoki niesamowitych bossow.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Ps3 ma USB 2.0, więc raczej tutaj prędkość dysku będzie ograniczeniem.

 

Ostatnio się zainteresowałem tematem i... te moduły wcale nie obsługują 2.0. To mit niestety. Zostały jedynie napisane pod kątem nowego kontrolera i to wszystko.

 

BTW: Jak prędkość dysku może być graniczeniem skoro nawet na ATA było daleko przed optyką. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Odpalasz tym gry PS2 z zewnętrznego dysku na usb np. pendraka. Hula to jakoś w miarę na chlebaku? Na PS2 z usb 1.1 to katorga byla...

 

Ps3 ma USB 2.0, więc raczej tutaj prędkość dysku będzie ograniczeniem.

 

Zaraz, zaraz czyli że te ps3 60GB które emulują ps2 mogą odtwarzać piraty kopie zapasowe z ps2? :unsure:

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...