Skocz do zawartości

PS3 - Emulacja


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję, może niech jakiś mod/admin wyczyści ten temat. Każdy kto emuluje jakies gierki na Ps 3 pisałby np. w skali od 1 do 3 jak konsola emuluje grę.

 

np.

 

1- Gra nie chce się w ogóle włączyć

2- Można uruchomić grę ale występują notoryczne zwiechy konsoli itp. co ogranicza znacząco przyjemną rozgrywkę

3- Konsola ma sporadyczne problemy z emulowaniem danego tytułu, co w małym stopniu oddziałowuje na radość płynącą z rozgrywki

4- Nie występują żadne problemy z emulacją takiego tytułu

 

W ten sposób, każdy zainteresowany dużo szybciej mógłby się dowiedzieć o emulacji danej gry. Na bieżąco ktoś uaktualniałby dane w pierwszym poście tematu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do RE4 i progresive scanu to sprawa wygląda tak. Gra z Upscalingiem wyglada gorzej niż bez w PS. Jeśli chcemy włączyć progresive, poprosty czekamy aż pojawi nam sie wybór języka w grze, wybieramy i od razu trzymamy X + trójkąt i pojawia sie menu, czy chcemy odpalić ten tryb.

Jesli chodzi o pasy, to gdy macie pasy u góry i dołu, a po bokach nie, to znaczy, że najprawdopodobniej nie ustawiliście W GRZE opcji Wide Screen na ON, która wyłącza te pasy :P, jeśli to nie to, to nie wiem.

Gra chodzi u mnie pieknie, nigdzie się nie przywiesiła, ani nie było z nią żadnych problemów.

 

Taka sama sytuacja jeśli chodzi o GoW. Nie właczałem w tej grze PS, bo myślałem, ze sam sie włącza, bo u mnie nie działa obraz bez progresive scanu w SD :D. Gra wygląda sporo lepiej z upscalem niż bez. Gra od poczatku do koońca śmiga pięknie. Kilka razy tylko przy pasku energii pojawił mi sie mały artefakt, który w niczym nie przeszkadza i trwa to kilka sekund.

 

MGS3S, MGS2Sub i REZ śmigają pieknie, ale nie przechodziłem jeszcze całych. Jak komuś zalezy, żebym całe przeszedł i sprawdził, to niech napisze.

 

Później sprawdzę jeszcze reszte tytułów które mam.

 

Swoją drogą możliwe, ze na różnych konsolach różnie działają te same gry.

 

Gram na monitorze CRT (panorama i upscaling sprawdzałem w 1080p, ale co do pasów, to może sie to trochę różnić w stosunku do TV, bo w PS musiałem rozciagać i przesuwać trochę obraz, w stosunku do obrazu z Xboxa1 w 480p.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

MGS 2-Jak nrarazie do Big Shell dziala bez zarzutu nawet grafika wyglada dobrze,zero zwolnien itd,filmiki super dzialaja.Nie ustawiajcie tylko dzwieku w opcjach na 5.1 bo nie wiem czemu wtedy nie ma dzwieku(jak nie ustawimy to 5.1 itak jest:) )

 

Silent Hill 2.Gra dziala plynniutko juz prawie ukonczylem.Niestety czasami znika np noga naszego bohatera ogolnie grafa wyglada fatalnie ale to w niczym nie przeszkadza

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostałem Scarface: the world is yours (sles 54271 - na stronie kompatybilności ma jedną z trzech gwiazdek a wiec niby zauważalne problemy) Po uruchomieniu moge powiedzieć jedno To nie są zauważalne problemy To jest SLIDE SHOW Nic nie jest płynne Klatkuje jak jasna cho.... Cudem przeszedłem pierwszą misje tylko po to aby zobaczyć jak po mieście sie rusza No i sie nie rusza Nieda sie grać Framerate spada do 5 góra 10 klatek na sekunde Kpina Sony KPINA Zauważalne problemy...... eh Podłączyłem schowaną ps2 włączam i czodzi idealnie Myślałem że od 1.8 (bo chyba lista kompatybilności dotyczy tego firmware) coś zrobili no ale cóż Wielki zawód

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...