Jump to content

PS3 - Emulacja


Recommended Posts

Mam taką propozycję, może niech jakiś mod/admin wyczyści ten temat. Każdy kto emuluje jakies gierki na Ps 3 pisałby np. w skali od 1 do 3 jak konsola emuluje grę.

 

np.

 

1- Gra nie chce się w ogóle włączyć

2- Można uruchomić grę ale występują notoryczne zwiechy konsoli itp. co ogranicza znacząco przyjemną rozgrywkę

3- Konsola ma sporadyczne problemy z emulowaniem danego tytułu, co w małym stopniu oddziałowuje na radość płynącą z rozgrywki

4- Nie występują żadne problemy z emulacją takiego tytułu

 

W ten sposób, każdy zainteresowany dużo szybciej mógłby się dowiedzieć o emulacji danej gry. Na bieżąco ktoś uaktualniałby dane w pierwszym poście tematu.

Link to comment
 • 3 weeks later...

Co do RE4 i progresive scanu to sprawa wygląda tak. Gra z Upscalingiem wyglada gorzej niż bez w PS. Jeśli chcemy włączyć progresive, poprosty czekamy aż pojawi nam sie wybór języka w grze, wybieramy i od razu trzymamy X + trójkąt i pojawia sie menu, czy chcemy odpalić ten tryb.

Jesli chodzi o pasy, to gdy macie pasy u góry i dołu, a po bokach nie, to znaczy, że najprawdopodobniej nie ustawiliście W GRZE opcji Wide Screen na ON, która wyłącza te pasy :P, jeśli to nie to, to nie wiem.

Gra chodzi u mnie pieknie, nigdzie się nie przywiesiła, ani nie było z nią żadnych problemów.

 

Taka sama sytuacja jeśli chodzi o GoW. Nie właczałem w tej grze PS, bo myślałem, ze sam sie włącza, bo u mnie nie działa obraz bez progresive scanu w SD :D. Gra wygląda sporo lepiej z upscalem niż bez. Gra od poczatku do koońca śmiga pięknie. Kilka razy tylko przy pasku energii pojawił mi sie mały artefakt, który w niczym nie przeszkadza i trwa to kilka sekund.

 

MGS3S, MGS2Sub i REZ śmigają pieknie, ale nie przechodziłem jeszcze całych. Jak komuś zalezy, żebym całe przeszedł i sprawdził, to niech napisze.

 

Później sprawdzę jeszcze reszte tytułów które mam.

 

Swoją drogą możliwe, ze na różnych konsolach różnie działają te same gry.

 

Gram na monitorze CRT (panorama i upscaling sprawdzałem w 1080p, ale co do pasów, to może sie to trochę różnić w stosunku do TV, bo w PS musiałem rozciagać i przesuwać trochę obraz, w stosunku do obrazu z Xboxa1 w 480p.

Link to comment
Guest _Milan_
MGS3S, MGS2Sub i REZ śmigają pieknie, ale nie przechodziłem jeszcze całych. Jak komuś zalezy, żebym całe przeszedł i sprawdził, to niech napisze.

 

 

przejdz

Link to comment
 • 2 weeks later...

MGS 2-Jak nrarazie do Big Shell dziala bez zarzutu nawet grafika wyglada dobrze,zero zwolnien itd,filmiki super dzialaja.Nie ustawiajcie tylko dzwieku w opcjach na 5.1 bo nie wiem czemu wtedy nie ma dzwieku(jak nie ustawimy to 5.1 itak jest:) )

 

Silent Hill 2.Gra dziala plynniutko juz prawie ukonczylem.Niestety czasami znika np noga naszego bohatera ogolnie grafa wyglada fatalnie ale to w niczym nie przeszkadza

 • Downvote 1
Link to comment

Dostałem Scarface: the world is yours (sles 54271 - na stronie kompatybilności ma jedną z trzech gwiazdek a wiec niby zauważalne problemy) Po uruchomieniu moge powiedzieć jedno To nie są zauważalne problemy To jest SLIDE SHOW Nic nie jest płynne Klatkuje jak jasna cho.... Cudem przeszedłem pierwszą misje tylko po to aby zobaczyć jak po mieście sie rusza No i sie nie rusza Nieda sie grać Framerate spada do 5 góra 10 klatek na sekunde Kpina Sony KPINA Zauważalne problemy...... eh Podłączyłem schowaną ps2 włączam i czodzi idealnie Myślałem że od 1.8 (bo chyba lista kompatybilności dotyczy tego firmware) coś zrobili no ale cóż Wielki zawód

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...