Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawiłem się dziś w przerwie pomiędzy obowiązkami w edytorze LBP. Powstało coś na wzór planszy, co nazwałem Little Big Eden, ze wzgledu na to, że efekt końcowy jakoś dziwnie przypominał mi skakanie w Pixel Junk Eden.

11996c210aabbd4e.jpg

Już kilka dni za mną chodziła chęć stworzenia planszy właśnie w takim ogrodowym stylu.

Cudo wrzucę do sieci jak tylko wystartują europejskie serwery, póki co pozostaje kilka zdjęć:

http://t3xz.fotosik.pl/albumy/531769.html

 

Odnośnik do komentarza
eee dzis testowo zrobilem swoj pierwszy level. Nazwalem go "Blow ur Xbox" liczac ze wam sie spodoba i dodacie do Hearted <3

 

Zeratul z takimi prośbami to do tematu LBP online w odpowiednim dziale :).Ale żeby ie było Twój level już wędruje do spisu leveli użytkowników forum w pierwszym poście w tamtym temacie :)

 

BTW.wyslałem zaproszenia do trofeapl w wiadomych celach ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Witam - proszę o odpowiedź:

W becie była opcja możliwość skopiowania poziomu stworzonego przez graczy na swój księżyc i edycji albo grania offline. Czy w pełnej wersji też jest taka możliwość? Nigdzie jej nie znalazłem. Czy opcja to uaktywni się po skończeniu tutoriala edytora plansz (jeszcze go nie skończyłem, bo się jakoś nie złożyło).

 

Tak też istnieje taka możliwość. Twórca musi przy publikacji levelu w sieci zaznaczyć odpowiednie opcje, czy chce aby level mozna było kopiować i edytować. Jeśli zablokował taką możliwość to nijak nie wyedytujesz takiej planszy.

Odnośnik do komentarza
Dziś rano wyszła kolejna łatka 1.03, spoko tylko, że po ściągnięciu dalej error przy połączeniu z serwerami :/

 

ja sciagłem juz poźnym wieczorem i łatka zniwelowała lagi/freezy wystepujace w POD i jak sie wybierało level , potem grałem z paroma osobami online i było ok moze dzisiaj rano cos znowu poprawiali i dlatego miales error

Odnośnik do komentarza

Po około 18 godzinach grania z lekką przerwą na sen dobrze radzę, nie kupujcie tego towaru zanim nie przejdziecie gier które macie zaległe. LBP to uzależniającuy stuff, dobrze że dopiero od dzisiaj serwery działają jako tako, dzięki temu wczoraj udało mi sie skonczyć 3 rozdział w Death Space i naprawdę nie wiem kiedy do niego wrócę. Dziś od rana (dzięki za choroby jakie na mnie zesłałeś Panie) nic tylko tłuczenie sie po świecie sackpeople, multi multi mutli ja pierdziu nie dałem rady nawet podłączyć headsetu (kurzy się od kiedy pozbawiłem się COD4 - tez uzależnia ale w inny sposób). wielkość świata do zobaczenia, mnogość opcji do wyczajenia i hektolitry zabawy do przetrawienia. Nawet jeśli do tej pory nie maksowałem gier i nie zaglądałem pod każdy kamyk to zdaje sie ten tytuł nawróci mnie na drogę hardcoru.

Odnośnik do komentarza

Chore i przykre-wychodzi łatka 1.03-każdy myśli,że rozwiąże ona sprawę problemów z lagami ,a tu od kilku godzin znowu nie działają serwery...ile one łącznie działały od poniedziałku-10h??!!

 

To powoli robi się śmieszne ,a jeszcze Europa i Japonia ma przed sobą(JPN chyba nawet dzis czy jutro).

Odnośnik do komentarza

Dziś grałem kilka dobrych godzin i wszystko ładnie chodziło, ale teraz hamburgery wstają więc wszystko padło ;P

 

Dziś grałem w kilka fajnych planszach, niektóre pomysły ludzi powalają (piramidogłowy w levelu Silent Hill :lol:), albo plansza SOTC i spadający koń z mostu (zapominałem jak się zwał). Levele muzyczne także są świetnie, zwłaszcza ten z głównym kawałkiem pochodzącym z ICO. Ogólnie jestem oczarowany tym tytułem.

Odnośnik do komentarza
Dziś grałem kilka dobrych godzin i wszystko ładnie chodziło, ale teraz hamburgery wstają więc wszystko padło ;P

 

Dziś grałem w kilka fajnych planszach, niektóre pomysły ludzi powalają (piramidogłowy w levelu Silent Hill :lol:), albo plansza SOTC i spadający koń z mostu (zapominałem jak się zwał). Levele muzyczne także są świetnie, zwłaszcza ten z głównym kawałkiem pochodzącym z ICO. Ogólnie jestem oczarowany tym tytułem.

zapraszam Yeti Ciebie i nie tylko do odwiedzania leveli użytkowników forum(link do tematu w sygnaturze)-niektóre levele też całkiem świetne.Niestety jeszcze nie miałem okazji sprawdzić wszystkich bo co chwilę online w niej wyłącząją,a kiedy działa nie zawsze jestem w domu :P

 

BTW.Działanie serwerów LBP upewnia mnie w przekonaniu,że start Home będzie wielką parodią.Jak oni nie potrafią się poradzić z tyloma ludźmi(na oko może 300tyś) to co dopiero będzie gdy Home w jednej chwili będzie mógł włączyć każdy posiadacz PS3 podłączony do internetu,a pewnie jest nas ok 10mln(16 mln ps3 sprzedało się łącznie)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
dzisiaj jest oficjalna premiera w Europie?? Bo jak tak to smigam do jakiegos empika bo juz nie wytrzymam:). Bedzie to pierwsze w zyciu gra na ktora wydam 200 zeta i chyba nie bede zalowac tych pieniedzy..

 

 

Oj nie będziesz. Na początku mocno się napalałem na LBP, potem lekko euforia opadła gdyż uznałem, że lepiej się nie napalać zbyt mocno bo i tak z pewnoścą hype przewyzsza ostateczną wartość gry... i co... ? Bzdura !! Gra jest jeszcze lepsza niż myślisz, w to trzeba zagrać. Nie myślałem że mnie, starego chłopa taka gra pozamiata :D. Dzień w dzień ze swoją lepszą połową masterujemy levele a edytor to już wogóle poezja, olbrzymie rozbudownie i możliwości w bardzo przystępnej formie. Leć po własne LBP czym prędzej :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
dzisiaj jest oficjalna premiera w Europie?? Bo jak tak to smigam do jakiegos empika bo juz nie wytrzymam:). Bedzie to pierwsze w zyciu gra na ktora wydam 200 zeta i chyba nie bede zalowac tych pieniedzy..

 

 

Oj nie będziesz. Na początku mocno się napalałem na LBP, potem lekko euforia opadła gdyż uznałem, że lepiej się nie napalać zbyt mocno bo i tak z pewnoścą hype przewyzsza ostateczną wartość gry... i co... ? Bzdura !! Gra jest jeszcze lepsza niż myślisz, w to trzeba zagrać. Nie myślałem że mnie, starego chłopa taka gra pozamiata :D. Dzień w dzień ze swoją lepszą połową masterujemy levele a edytor to już wogóle poezja, olbrzymie rozbudownie i możliwości w bardzo przystępnej formie. Leć po własne LBP czym prędzej :)

 

Hehe no nie watpie wkoncu sam po Becie stwierdzilem ze to czolowka tej generacji:D Ale co z ta premiera dzisiaj ona wkoncu??

 

P.S. Kurde ale to forum do dupy dziala po tych zmianach..wczesniej wszystko sie odrazu wyswietlalo a teraz musze ciagle rozwijac wiadomosc jak chce ja zobaczyc:/

Odnośnik do komentarza

2 Pytania:

 

1. Nie mam już pytajnika w menu przy edycji własnych leveli... a trophy za tutoriale nie dostałem :( Również gdy przeglądam chyba wszytkie elementy nie ma przy nich zielonego pytajnika... co mam jeszcze zrobić by to trophy wpadło?:D

 

2. Może jakaś ustawka online w celu zdobycia 100% przedmiotów w Story? Bo mi brakuje jakies 10%, pewnie niektórym również... wzięło by się jakąś osobę z obcykanymi wszytkimi przedmiotami i jazda :) Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
dzisiaj jest oficjalna premiera w Europie?? Bo jak tak to smigam do jakiegos empika bo juz nie wytrzymam:). Bedzie to pierwsze w zyciu gra na ktora wydam 200 zeta i chyba nie bede zalowac tych pieniedzy..

 

dzisiaj jeszcze nie coś kolo 4-5 listopada dopiero...

 

edit.

kenaj musisz jeszcze zrobić tutorial z śrubką która się kreci raz w jedna stronę raz w drugi są takie zaokrąglone szczalki na niej ze jedna idzie w lewo dol a druga prawo dol niema znaku zapytania to musisz sam włączyć tutorial daj kwadrat i tam włącz i powinno zaliczyć miałem ten sam problem :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Grigori, Froniu rewelka levele. Mojego szukajcie - SEARCH - "EDEN" gdzies ok. Hiszpanii jest plansza okr. LOUSY i PLATFORMER by SUCHARSUCHAR

Suchar jak możesz to Ty i każdy kto chce by jego level znalazł się w spisie i każdy w niego grał niech takie rzeczy pisze w odpowiednim temacie na forum lub do mnie PW. Poza tym jak już chwalisz się levelami to poleć wszystkie-bo z tego co widzę masz je już 3-a nie chce mi się sprawdzać za każdym razem czy informacje które podajecie nie mijają się z prawdą w świecie LBP.

 

Poza tym levele fajne choć wg mnie trochę zbyt skomplikowane(w tym Eden do teraz nie wiem co zrobić na początku :P) a challenge nie wiem czemu ale mi się nie wczytuje

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Grigori, Froniu rewelka levele. Mojego szukajcie - SEARCH - "EDEN" gdzies ok. Hiszpanii jest plansza okr. LOUSY i PLATFORMER by SUCHARSUCHAR

 

 

dzięki twój tez niezły :D na początku nie wiedziałem co zrobić ;) grałem tez jednego challenga a drugi mi sie niechcial załadować ale to pewnie blad z onlinem , oczywiscie dodane do ulubionych :)

 

 

edit.

 

możliwość dodawania swoich grafik z dysku prawdopodobnie już na święta !! poniżej link potwierdzający :D w pełnej wersji niema takiej opcji ponieważ nie wyrobili się na czas premiery

 

http://www.ps3attitude.com/new/2008/11/lit...s-by-christmas/

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...