Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

zaczela sie sroga cenzura na serwerach, wywalili najlepszy level god of war :( pewnie dlatego ze bylyelementy palenia ludzi w klatkach ;)

 

przy okazji zapraszam na moj zupdateowany level Ninja Gaiden Delta v.1.15 :)

 

Witam.

 

Mam problem ze znalezieniem tej planszy. Daje szukaj "Ninja Gaiden Delta" , a PS3 znajduje rozne levele z ninja w tytule ale nie ten konkretny. Mozna szukac po nicku ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziwne wczoraj wpisywalem w wyszukiwarce i dzialalo, enylej, zapraszam tym razem na poziom mojej dziewczyny (chyba pierwszy level polskiej kobiety :) Etap zwie się Roksi i trzeba przyznac ze jest nieco inny niz wszystkie. Enjoy.

 

Sprawdzalem wyszukiwarke i za kazdym razem znajduje moj level - moze go po prostu przeoczyles wsrod innych Ninjowych (moj przenioslem nad ocean pomiedzy ameryka a afryka). Szukaj dobrej jakosci ikony z Ryu Hayabusa

Edytowane przez Majk
Odnośnik do komentarza

taaaaaaa ten edytor też jest dla nieśmiałych

 

cytat z komentarzy

ithrowiceatpeople (1 godzinę temu) Wyświetl Ukryj 0 Oznaczono jako spam Odpowiedz | Spam

Do that in Halo 3, bitches.

 

Nie wiem jak wy, ale ja za grzyba nie mogę przejść yebanego

The Bunker

, od 4 dni. Końcówka tego

młyna w którym jeździmy

mnie dobija, ja tego chyba nie przejdę za stary chyba jestem. Nic na razie masteruję inne levele, jakieś rady.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, w story mode ( tylko go przechodzac) naklnalem sie neisamowicie...!!! ale gra miazdzy i zaraz ( jzu 3 raz dzisiaj ) znowu ja wlacze....ale boje sie bo chce zaczac robic wszytko na 100% a to bedzie rzeź!!! jakby co to mozna mnie dodac do listy jak jestem na lbp zawsze chetnie z kims pogram bo jeszcze z nikim nie gralem. id; styku

Odnośnik do komentarza
Powiem tak, w story mode ( tylko go przechodzac) naklnalem sie neisamowicie...!!! ale gra miazdzy i zaraz ( jzu 3 raz dzisiaj ) znowu ja wlacze....ale boje sie bo chce zaczac robic wszytko na 100% a to bedzie rzeź!!! jakby co to mozna mnie dodac do listy jak jestem na lbp zawsze chetnie z kims pogram bo jeszcze z nikim nie gralem. id; styku

 

jak cos to mozemy razem porobic levele na 2 graczy bo tez bede chcial masetrowac wszsytsko na 100:D

 

 

http://polygamia.pl/lbp-moderacja-zabija-kreatywnosc

 

Tak sie zastanawiam czy MM z czasem nie zniszczy swojego wspanialego dziecka. Przeciez takie gry jak MGS czy God of War nalezą do Sony wiec mysle ze firmy moglyby sye bez problemu dogadac. Wlasciwie to nawet reklama zdjecia Snakea w LBP.. Nie wiem o co tu chodzi ale pojawila sie pierwsza rysa na dotąd jak dla mnie doskonalym produkcie..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Myślałem nad zakupem, ale po http://boardsus.playstation.com/playstatio...ing&page=12 mam wątpliwości....grom ludzi ma usuwane levele bez podania przyczyny lol....sorry ale ta gra nie jest do solo, wydac 220zł na coś z czego nawet nie można korzystać bo jest usuwane zaraz po wstawieniu online ;p to wielkie No dla mnie...

 

Oh i MM ma możliwość zablokowania dostępu do lvli, które nie zostały wrzucone online, a są na dysku...ma się do nich dostęp w trybie offline, ale online już nie...wtf? o_O

Odnośnik do komentarza

Wszystkie levele są online, nic nie ściąga się na dysk. A co do usuwania poziomów, wywalane są te które naruszają prawa autorskie, głównie tytułem. Chociaż ta teoria nie jest jeszcze potwierdzona, ale myślę że chodzi głównie o to i o naruszanie ESRB o którym pisałem gdzieś wcześniej. Nie jest to jednak nagminny proceder i nie można mówić o tragedii która dyskwalifikuje online - wciąż jest masa godnych uwagi leveli, a będzie ich tylko więcej.

Odnośnik do komentarza

Do momentu publikacji lvl są "offline" o to mi chodziło, więc dlaczego moderują ludziom coś co nikt inny jeszcze nie widział?

 

I czy nagminny nie wiem, ale jeśli komuś usuwają lvl, gdzie jest np tylko labirynt to ja już nie wiem czego nie wywalą, nawet nie dają możliwości zmiany, tylko (pipi)s i nie ma godzin pracy...

 

Dlatego poczekam, aż będzie wiadomo o co kaman z LBP ~_~ bo jak dla mnie to jest chore, dać komuś narzędzia i mówić "twórz co tylko chcesz" a później to usuwać o_O

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje,że tytuł nie ma związku z wywalaniem leveli-dalej jest pełno MGSów,Finali,Mario,GoW itp.Po prostu gra ma taką ,a nie inną kategorię wiekową i levele brutalne wylatują(np ten GoW z spaleniem człowieka w klatce).Wywalanie leveli z x360 może ma związek z tym,że Sony boi się reakcji Microsoft na poniżenie ich konsoli w tytule prosto ze stajni Sony(wzięła górę szeroko rozumiana moralność-podobnie jak z wywaleniem ścieżki dźwiękowej przed premierą)

 

btw.MM i SOny mogły by na stronce internetowej napisać oficjalną listę czego nie wolno umieszczać w levelach,a nie kasować bez ostrzeżeń :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Do momentu publikacji lvl są "offline" o to mi chodziło, więc dlaczego moderują ludziom coś co nikt inny jeszcze nie widział?
Nic takiego nie ma miejsca.

 

Mm i Sony badają nowy dla gier wideo grunt - ziemie na które pełno jest min i innych trapów prawnych, nie ma się co dziwić że przezornie moderują kontrowersyjny content skoro stąpają po omacku. Lepiej być przewrażliwionym niż później płakać. Uwierz mi Sakiu, ta gra nadal jest fenomenalna! Ale rób jak chcesz, tylko nie płacz później że Cię tyle zabawy ominęło. ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie... zaczelm pstrykac elvele na 100% i niektore oczywiscie sa na 2 graczy lub na czterech... i teraz.... czy jelsi wejede z jakas osoba z netu do plansz ze story mode i np bede chcial zrobic cos na 100 to jak to sie liczy po ukonczeniu levelu jak np moj kompan zebral sam pare np stickersow... bede mial wtedy tego maxa czy on pomagaja mi nie moze nic zbierac??? moze banalne pytanie ale wczoraj dziewczyna choc bawila sie switnie prz 2h ( drugi raz miala pada w rece w calym zyciu) to jednak potrzebuje kogos kto ma wieksze umiejetnosci....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...