Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej, ale i mają o połowę mniejszy bank. Przyszłościowe to to nie jest. ;]

 

http://www.pjrc.com/store/teensy.html

http://www.pjrc.com/store/teensy_pins.html

http://www.pjrc.com/store/teensypp.html

http://www.pjrc.com/store/teensypp_pins.html

 

Jednak ich nie będę miał.

 

Berion ok, no problem.

Cło z USA troszkę wyjdzie, chciałem aby programator Teensy nie przekraczał 100PLN z moim zarobkiem, ale sam fakt.

 

ludź kupujący "przeróbkę" PS3 szuka jak najtaniej, nie wytłumaczysz przeciętnemu kowalskiemu że kiedyś może potrzebować aktualizacji. Żyją za czasów PS3 i modchipów, bądź X360 gdzie zamiast płacić 50PLn za reflash wystarczy wypalić activate.iso, bądź kupić je na giełdzie za 20PLN.

 

Stąd chciałem zamówić kilkadziesiąt Teensy najtańszych i parę 2.0 ++, choć wiem że te 2.0++ sprzedałbym z 3 sztuki i tyle, taka mentalność.

 

 

Co do samego faktu, KUPA NA MAKSA. Czekać trzeba na port, na szczęście mam iPhone i PSP do Androida też mam dostęp, tak więc się nie martwie o siebie, reszta poczeka najwcześniej miesiąc, chyba że samemu zrobi sobie układ. Cały świat jest OUT OF STOCK!

Odnośnik do komentarza

To była opcja na wczoraj, bo znajoma przybywa za tydzień z new jersey, ale problem w tym że nie ma gdzie tego kupić!

Sam nie mam nawet dla siebie, w elektronicznym ( gliwice ) miały być w przyszłym tygodniu ( 20sztuk, z czego ze mną 18 zarezerwowane ) dziś babka dzwoniła, wypadła dostawa, będą pod koniec września, trzeba się jakoś ratować. Stąd PSP...

Odnośnik do komentarza

Co do samego faktu, KUPA NA MAKSA. Czekać trzeba na port, na szczęście mam iPhone i PSP do Androida też mam dostęp, tak więc się nie martwie o siebie, reszta poczeka najwcześniej miesiąc, chyba że samemu zrobi sobie układ. Cały świat jest OUT OF STOCK!

 

A musisz koniecznie mieć teensy? Ja zamówiłem AT90USBKEY z Polski i będę miał za jakiś tydzień. Fakt, tani nie jest w porównaniu do teensy - 120zł plus koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza

Zapomnijcie o donglu na psp/iphone. ;]

 

Ale nie sądzisz, że używanie PSP jako JIG'a jest trochę niewygodne? Musi być cały czas włączone itd. iPhone też niezbyt, bo ktoś zadzwoni i mamy freeza na konsoli.

 

Kto powiedział, że musi być cały czas włączone? Czy taki np. PS3Groove musi być? To jest exploit, działa raz wtedy kiedy trzeba. Nie wiem jak przy wyjściu z gry do XMB, ale tak normalnie to na mój rozum wystarczy zahaczyć, a potem można wyjąć.

Odnośnik do komentarza

genialny jest ten news... każdy sajt inaczej go interpretuje ;] jedni piszą, ze nadchodzi fala banów na ps3, inni, ze dongl nie działa, sony blokuje itd...

 

ogolnie trudno sie jest doczepic sprzedawców, bo JB nie ma w sobie, żadnego kodu chronionego prawem patentowym.

soft wyciekł, wgrać go można do kilku rodzajów chipów... trudna bedzie walka pt: Sony vs. reszta świata.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mogą teraz zrobić to zastanowić się nad upd fw. Kto będzie kupować JB przy usbkey'ach, które są 4 razy tańsze i których sprzedaż nie mają szans zablokować? Generalnie rzecz biorąc polegli z czego mam niekłamaną radość. Za otherOS, za Java'ę - dobrze im tak. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłeś/pisałeś do SONY i pytałeś się ich, że jesteś pewien czego nie zrobią?

 

Niektórzy mają zdrowy rozsądek. Zgranie 40 GB danych to spory wysiłek dla lasera. Powiedzmy ktoś kupuje 5 gier w miesiącu. Zgrywa je na HDD, bo lubi szybkie loadingi itd. Po pół roku pada mu laser (6x5 = 30 gier; 30 gier x średnio 15GB danych na grę = 450GB). Konsola ma jeszcze gwarę, więc SONY musi naprawiać. SONY ma w dupę. Nie kalkuluje się. MS mógł coś takiego zastosować, bo:

 

1. DVD jest żywotniejsze

2. Przy DVD trzeba mniej zrzucać danych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...