Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli chodzi o wymienianie najladniejszych gier, to na pierwszym miejscu stoi zdecydowanie uncharted, i nie sadze zeby killzone 2 go przebil (ci ktorzy grali w pelna wersje gry wiedza o czym mowie ;) ).

 

3d marka lub inego programu liczącego zużytą moc PS3 na grę nie mamy więc nigdy się nie dowiemy jaka gra pod względem technologicznym jest najlepsza na PS3.A już wyrażenie "najładniejsza" jest bardzo obiektywne.Fulla Uncharted zaliczyłem i wygląda niewiarygodnie ale uważam,że np taki Heavenly Sword miejscami jest nawet ładniejszy(pomijając fakt,że chodzi w niestabilnych 30fps),a wstawki na silniku gry z MGS4 to już w ogóle nie mają równych na tej generacji.Do tego jeszcze trzeba pamiętać o Gt5P.

 

K2,GoW2 i RE5 to najładniejsze gry E3

 

Odnośnik do komentarza
Otóż owszem, GOW II prezentował się ekstra, ale tylko jak na możliwości PS2 (co jest oczywiście zrozumiałe :)) i na zwykłym TV. Po odpaleniu GOW II na PS3 w rozdzielczości 1080p, uśmiech zszedł mi oraz wielu innym ludziom.

Ale co to ma do rzeczy? To co jest niesamowite, to fakt, ze gow2 w niektorych lokacjach (szczegolnie pod koniec) prezentowal sie niesamowicie dobrze jak na mozliwosci tej platformy, na granicy niedowierzania ze takie rzeczy w ogole da sie zrobic na ps2 (mowie o niektorych efektach, ktore "normalni" developerzy potrafili wykorzystac dopiero na next-genach). Gdyby sony santa monica zrobilo to samo z mozliwosciami ps3, to otrzymalibysmy gre ladniejsza niz mozemy sobie wyobrazic :] Choc oczywiscie to tylko gdybanie, na razie nie ma sie co podniecac. A jesli chodzi o wymienianie najladniejszych gier, to na pierwszym miejscu stoi zdecydowanie uncharted, i nie sadze zeby killzone 2 go przebil (ci ktorzy grali w pelna wersje gry wiedza o czym mowie ;) ).

Niczego nie rozumiesz. Ja po prostu odpowiadam na posta. Odpowiadałem na to zdanie "Co niektórzy nawet uważają że rozdziałka HD i nawet PS3 by się nie powstydziło taką grafiką.", więc TO ma do rzeczy :). Ja nie neguję, że GOW II nie jest super jak na możliwości PS2, tylko mówię, że nie wygląda jak gra na PS3. Ja wiem, że już jest późno i chce ci się spać :P.

Odnośnik do komentarza
hmmm czyli na GC jest jednak szansa na obejrzenie tego tytulu w ruchu.

 

Zastanawia mnie tylko po jakiego grzyba Sony te najgoretsze tytuly pokazuje za zamknietymi drzwiami? W dodatku z wypowiedzi niektorych dziennikarzy wynika ze graficznie to pierwsza polka wiec nie ma sie czego wstydzic.

Jak to mówią - "jak sobie namalujesz, wytniesz i po kredkujesz".

 

Zrozum, że jeżeli gry nie pokazali na E3 (publicznie) to znaczy, że nie wygląda dostatecznie dobrze, a targi E3 to jedyna chwila, żeby to zaprezentować. GC zaczyna się 20 Sierpnia i w tym czasie nie zrobisz żadnych, wizualnych postępów. Jeżeli gra teraz nie wygląda dostatecznie dobrze, to na GC również nie będzie wyglądać. Spójrz lepiej na to, kiedy zaczął się developing GOW III. Mogę się z tobą założyć o skrzynkę piwa, że GOW III nie będzie w grywalnej formie na GC. Jest jeszcze jedna rzecz o której nie wiesz kolego: GC są w Niemczech. A tutaj USK (system kontroli oceniania gier) jest tak ostre, że wprowadziło od 1 Stycznia tego roku przepis, że gier od 18 lat nie wolno reklamować. GOWy były tutaj od 18 lat i nie wolno ich reklamować, ze względu na młodych. Wszak Niemcy są znani z najostrzejszego prawa do gier na świecie (Dead Rising i Gears of War czy Crackdown są tutaj zakazane).

 

Chcesz wiedzieć po jakiego grzyba to robi Sony? Bo robią tak wszyscy developerzy od więcej niż 10 lat. Tak samo jak (pierwszy lepszy przykład) Dooma 3 pokazywali najpierw za zamkniętymi drzwiami, choć był masakratorem graficznym.

 

Jak to przeczytałem:

W dodatku z wypowiedzi niektorych dziennikarzy wynika ze graficznie to pierwsza polka wiec nie ma sie czego wstydzic.

 

To mi kończyny opadły po prostu. :rolleyes:

 

Może ci to ktoś inny wyjaśni, bo mnie słów zabrakło.

Odnośnik do komentarza

Stary co żes sie tak uczepił? Pogięło cię do reszty czy co?

 

Skoro pokazano za zamkniętymi drzwiami choćby trailer prezentujący (pipi)e pejzaże ale na silniku gry to nie rozumię czemu nie moga pokazac tego na GC. Kto mówi od razu o trailerze pokazującym wycinanie przeciwnika w pień.

 

A skoro dziennikarze zachwycają się oprawą graficzną obu tytułów to chyba do cholery proste, że gry prezentują się dostatecznie dobrze że można by je pokazać otwartej publice.

 

A skoro wszyscy - jak ty to uważasz- developerzy tak robią to wszyscy IMO sami sobie szkodzą.

Odnośnik do komentarza

Sony At E3: God Of War III Presents Lame Trailer Time

"Of the big 3, Sony always seems to be the one having trouble making course corrections. Take the E3 God of War III trailer this year. Time and time again Sony makes the mistake of putting out CGI only trailers."

 

http://www.cinemablend.com/games/Sony-At-E...Time-11322.html

Odnośnik do komentarza

Jacobss oni nie chcieli tego pokazać na E3 bo od 2 lat Sony olewa te targi i to gołym okiem widać.

To nawet potwierdziło sie w tym roku bo sony pokazało słabą konferencje a miało jeszcze kilka tajemniczych tytułów i ich nie pokazało. Znaczy sie pokazała ale tylko ludzią z branży.

Pewnie wszystkie niespodzianki te najwieksze sony zatrzyma na TGS gdzie bedzie na swoim terytorium ^_^

 

A ja te God of War narazie bym zostawił w spokoju niech sobie chłopaki nad nim w spokoju pracują.

Choć z drugiej strony jak już maja grywalny kod to już sa w zaawansowanym stadium prac nad grą.

 

Oczywiście to moej zdanie i nie musicie sie z nim zgodzić.

 

 

Odnośnik do komentarza
A skoro dziennikarze zachwycają się oprawą graficzną obu tytułów to chyba do cholery proste, że gry prezentują się dostatecznie dobrze że można by je pokazać otwartej publice.

 

Zbyt długo w tym siedzę, żeby dać się na to nabrać. Lepiej ci nie powiem, jakimi bzdetami się nie raz dziennikarze podniecają :). Pierwszy lepszy przykład z KZ2 - zanim rok temu grę pokazali, dziennikarze, którzy ją widzieli na zamkniętych pokazach, aż piali z zachwytu iż gra wygląda foto-realistycznie. A potem się okazało, że gra "zaledwie" jest w czołówce najlepiej prezentujących się tytułów i ma sporo ubytków - słabe wybuchy, tekstury, animacje oraz AI. Potrzebowali roku, żeby to wszystko dopracować, żeby się jakoś prezentowało. Tutaj będzie tak samo, zobaczysz.

 

Jacobss oni nie chcieli tego pokazać na E3 bo od 2 lat Sony olewa te targi i to gołym okiem widać.

To nawet potwierdziło sie w tym roku bo sony pokazało słabą konferencje a miało jeszcze kilka tajemniczych tytułów i ich nie pokazało. Znaczy sie pokazała ale tylko ludzią z branży.

Pewnie wszystkie niespodzianki te najwieksze sony zatrzyma na TGS gdzie bedzie na swoim terytorium ^_^

 

A ja te God of War narazie bym zostawił w spokoju niech sobie chłopaki nad nim w spokoju pracują.

Choć z drugiej strony jak już maja grywalny kod to już sa w zaawansowanym stadium prac nad grą.

 

Oczywiście to moej zdanie i nie musicie sie z nim zgodzić.

To przecież oczywiste, że to twoje zdanie, choć się z nim nie zgadzam :).

 

Jacobss oni nie chcieli tego pokazać na E3 bo od 2 lat Sony olewa te targi i to gołym okiem widać.

 

Nie prawda. W tym roku olali E3 to fakt, ale rok temu i dwa lata temu - mieli najlepsze konferencje. Microsoft miał dobrą dwa lata temu, ale w zeszłym roku mogli lizać buty Sony. W tym roku cóż, mieli znacznie lepszą.

 

Pewnie wszystkie niespodzianki te najwieksze sony zatrzyma na TGS gdzie bedzie na swoim terytorium ^_^

 

Na swoim terytorium to będzie Nintendo kolego :). Sony już od dawna liczy się coraz mniej w Japonii (PSP i PS3). Zresztą rok temu gadaliście to samo, a tamte targi były jedną wielką kaszanką :).

 

Marzenia.

 

 

A ja te God of War narazie bym zostawił w spokoju niech sobie chłopaki nad nim w spokoju pracują.

 

Tu muszę się przyczepić - mianowicie, nie tylko chłopaki. Zdziwiłbyś się ile kobiet pracuje w branży gier i firmach developerskich. Nie bądźcie takimi szowinistami :P.

Choć z drugiej strony jak już maja grywalny kod to już sa w zaawansowanym stadium prac nad grą.

Grywalny kod, to się ma zwykle, posiadając już struktury silnika gry. Jak chcesz to mogę ci trochę więcej powiedzieć na temat rozwoju gry. :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie odwróciłeś kota ogonem ^_^ albo zle zinterpretowałeś moją wypowiedz 8)

 

A na choć małe potwierdzenie moich słów ze E3 nie ma już takiej rangi wkleje 2 wypowiedzi.

 

Pana od Nintendo :

 

"Przez bardzo długi czas E3 było wydarzeniem szczególnie - dla Nintendo oczywiście też - wycelowanym w graczy core’owych. Teraz patrzymy na nie bardziej jak na…. okazję dla nas do zaprezentowania nowych koncepcji i nowych typów rozgrywki, które chcielibiśmy dostarczyć szerszej widowni, szczególnie z powodu mediów, które zbierają się na E3 w chwili obecnej.

 

Przy braniu udziału w E3, jakim jest ono teraz, może im się wydawać, że Nintendo już nie skupia się na grach trafiających do core’owych graczy, ale w rzeczywistości wciąż pracujemy nad wieloma takimi tytułami, z tym, że to już po prostu nie jest wydarzenie, na którym będziemy je pokazywać."

 

Pana z Sony:

 

"Ja bym czekał na TGS. Jest wiele tytułów, które muszą dojrzeć, zanim zostaną ujawnione"

 

Poprostu E3 już sie skonczyło nie ma już takiej rangi i siły przebicia jak kiedyś żeby pokazywać na nich swoje najlepsze tytuły.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Zbyt długo w tym siedzę, żeby dać się na to nabrać. Lepiej ci nie powiem, jakimi bzdetami się nie raz dziennikarze podniecają :). Pierwszy lepszy przykład z KZ2 - zanim rok temu grę pokazali, dziennikarze, którzy ją widzieli na zamkniętych pokazach, aż piali z zachwytu iż gra wygląda foto-realistycznie. A potem się okazało, że gra "zaledwie" jest w czołówce najlepiej prezentujących się tytułów i ma sporo ubytków - słabe wybuchy, tekstury, animacje oraz AI. Potrzebowali roku, żeby to wszystko dopracować, żeby się jakoś prezentowało. Tutaj będzie tak samo, zobaczysz.

 

Pamietam te sytuacje i dziwne jest to ze to co wtedy mowili dziennikarze potwierdzilo sie w 100%-gra miazdzy grafiką.A ten fotorealizm to wyssales z palca daj mi cytat zreszta nawet na renderze z 2005 roku ta gra nie wygladala fotorealistycznie..

 

Odnośnik do komentarza
Zbyt długo w tym siedzę, żeby dać się na to nabrać. Lepiej ci nie powiem, jakimi bzdetami się nie raz dziennikarze podniecają :). Pierwszy lepszy przykład z KZ2 - zanim rok temu grę pokazali, dziennikarze, którzy ją widzieli na zamkniętych pokazach, aż piali z zachwytu iż gra wygląda foto-realistycznie. A potem się okazało, że gra "zaledwie" jest w czołówce najlepiej prezentujących się tytułów i ma sporo ubytków - słabe wybuchy, tekstury, animacje oraz AI. Potrzebowali roku, żeby to wszystko dopracować, żeby się jakoś prezentowało. Tutaj będzie tak samo, zobaczysz.

 

Pamietam te sytuacje i dziwne jest to ze to co wtedy mowili dziennikarze potwierdzilo sie w 100%-gra miazdzy grafiką.A ten fotorealizm to wyssales z palca daj mi cytat zreszta nawet na renderze z 2005 roku ta gra nie wygladala fotorealistycznie..

Daj mi cytat - no pewnie, ja nie mam nic innego do roboty, tylko teraz poświęcić 5 godzin na szukanie w necie cytatów z jakiś tam serwisów, które padły w okolicy marca 2007, na GDC. Poza tym, z foto-realizmem nie bierz tego na dosłownie. It's looks almost like photo-realism etc. Po prostu coś w stylu, że bardzo realistycznie. Nie wspomnę, że mówili chociażby iż wygląda lepiej niż render, a obecny gameplay jak render nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Zbyt długo w tym siedzę

Jeżeli miałeś na myśli fotel to się zgadzam.

Chyba każdy wie że GoW to flagowa gra SONY i choćby świat się walił to ilość włożonych w nią pieniędzy pracy oraz utalentowanych ludzi którzy ją robią przewyższa wszystkie trudności.

Popatrz jak wygląda Uncharted ,GoW w najgorszym przypadku będzie wyglądał jak on jeżeli nie lepiej.ND należy do sony tak jak parę innych świetnych zespołów więc na pewno cała technologia którą dysponują może zostać zoptymalizowana i użyta w GoWie(jeżeli nie będzie innego wyboru).

A co do redaktorów ,to oni za długo w tym siedzą,to ich praca i jeżeli coś mówią to jest to prawda(i nie mówię tu o stronniczych czasopismach jak PSM lub Xbox Magazine

Odnośnik do komentarza

Nie rozśmieszaj mnie. :]

 

Zacznijmy od tego, że GOW III nie jest flagową serią Sony. Jeżeli już chcesz popadać w skrajność i mówić o flagowej grze Sony, to jest nią Gran Turismo, bo sprzedało się najlepiej na konsolach Playstation, ze wszystkich gier, które są na wyłączność. Gra, która jest dopiero od drugiej generacji Playstation, nie może być jej flagową serią. Ogólnie społeczność graczy bardziej kojarzy serię Tekken, bądź Gran Turismo z Playstation, aniżeli z God of War.

 

Popatrz jak wygląda Uncharted ,GoW w najgorszym przypadku będzie wyglądał jak on jeżeli nie lepiej.

 

Czy ja pisałem coś o tym, że GOW III będzie źle wyglądał? :/

 

Chyba każdy wie że GoW to flagowa gra SONY i choćby świat się walił to ilość włożonych w nią pieniędzy pracy oraz utalentowanych ludzi którzy ją robią przewyższa wszystkie trudności.

 

Aktualnie to raczej Sony bardziej obchodzi Killzone 2, bo to w niego włożyli najwięcej pieniędzy, używają w niej technologii od Naughy Dog oraz Insomniac Games, wykupili specjalnie do tego celu studio Guerilla Games i sprowadzili mnóstwo nowych ludzi do niego.

 

God of War III jest bardzo ważnym tytułem, nie jest najważniejszym, tylko jednym z najważniejszych. Jeżeli chodzi o pieniądze, to Sony inwestuje je aktualnie w kilka swoich tytułów, z tym że póki co najwięcej wydali na KZ2.

A co do redaktorów ,to oni za długo w tym siedzą,to ich praca i jeżeli coś mówią to jest to prawda

 

Tego zdania nawet nie skomentuje. To nie na moje nerwy. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Wątpię że K2 jest ważniejsze dla SONY od GoW 3 za czym może przemawiać choćby sprzedaż Killzone 1 w porównaniu do GoW 1 i 2.

Seria Gran Turismo może było ważna dla SONY ale widać że spadło zainteresowanie na nią. I raczej niewiele osób jako pięrwszą grę związaną z playstation skojaży GT.

Co do ilości pieniędzy włożonej w K2 może i jest duża ale skąd wiesz że nie włożyli więcej zielonych w GoWa?Nikt nic jeszcze nie podawał więc to raczej wróżenie niż opowiadanie faktów.

Tekkena nawet nie skomentuje. A co do ostatniego zdania z mojego poprzedniego postu to rozumiem że zbyt skomplikowane.OK są wakację to i nie trzeba używać szarych komórek no ale bez przesady.XD

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mam do czynienia z jakimś 15/16 latkiem :rolleyes:, no dobra:

Wątpię że K2 jest ważniejsze dla SONY od GoW 3 za czym może przemawiać choćby sprzedaż Killzone 1 w porównaniu do GoW 1 i 2.

Ech, znowu po raz setny znowu to samo trzeba pisać. KZ2 nie ma nic wspólnego ze swoim poprzednikiem - poza nazwą oczywiście - jeżeli chodzi o sprzedaż i sprawy finansowe. Tytuł ten stał się system sellerem, przez sławny render, któremu Sony postanowiło dorównać, tak więc wykupili Guerilla Games, włożyli w to mnóstwo ludzi i pieniędzy. KZ2 znajduje się w developingu od czterech lat, wielokrotnie jest podkreślane zarówno w mediach, jak przez samo Sony (np. poprzedni szef Playstation Phil Harrison) że jest to jeden z najważniejszych tytułów. Duża część społeczności graczy wierzy w ten tytuł, jako pokaz możliwości PS3. I pomyśleć, że wszystko przez jedną, głupią wypowiedź Jacka Trettona, KZ z przeciętniaka, stał się jednym z ważniejszych tytułów w branży. Hype jest ogromny na ten tytuł. Dlatego też, gdyby sprzedaż była istotna dla Sony, nie zainwestowaliby takiego nakładu pracy i pieniędzy, w promowanie tego tytułu. Jeżeli to cię nie przekonuję, to mnie to zwisa. Z kimś kto nie ma pojęcia, od czego zależy sukces w branży nie będę rozmawiał. :rolleyes: Aha i dodam jeszcze, że żeby porównywać sprzedaż jednego tytułu do dwóch, to trzeba być kretynem. Więcej na ten temat nie powiem :lol:

Seria Gran Turismo może było ważna dla SONY ale widać że spadło zainteresowanie na nią. I raczej niewiele osób jako pięrwszą grę związaną z playstation skojaży GT.

 

Przepraszam, a po czym to wnioskujesz? Chodzi mi oczywiście o zainteresowanie Sony, bo jeżeli chodzi o serię z którą się kojarzy Playstation, to oczywiście bzdurą, że niby niewiele osób skojarzy PS z GT. Najlepiej sprzedana gra z exklusivów poprzedniej generacji, plus oczywiście jedna z najpopularniejszych wyścigówek, które wychodziły tylko na konsole Sony. Ale ty oczywiście twierdzisz, że mało kto ją kojarzy z Playstation.

 

Co do ilości pieniędzy włożonej w K2 może i jest duża ale skąd wiesz że nie włożyli więcej zielonych w GoWa?Nikt nic jeszcze nie podawał więc to raczej wróżenie niż opowiadanie faktów.

 

Choćby dlatego, że GOW III jest za krótko w developingu. KZ2 jest już 4 rok, a GOW III co najwyżej jeden.

A co do ostatniego zdania z mojego poprzedniego postu to rozumiem że zbyt skomplikowane.

 

Nie kolego, one było po prostu zbyt głupie, żeby je komentować. Smutno mi się robi, że tak ci media mózg wyprały, iż tak ślepo wierzysz we wszystko co ci podadzą. ;) Jak chcesz mogę podać konkretne przykłady.

 

Btw. specjalnie podkreśliłem moment w zdaniu, który mnie rozśmieszył.

 

OK są wakację to i nie trzeba używać szarych komórek no ale bez przesady.XD

 

Wakacje? Dla ciebie może, ale nie dla mnie. Wybacz, ale ja aktualnie pracuję i tylko w wolnych chwilach (najczęściej w nocy) zaglądam na forum i coś tam sobie piszę. Na granie to w ogóle nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza

Nie mógłbyś grać w totka mam 18 lat i znam się na paru rzeczach dotyczących tej "branży".No to jedziemy:

1.GoW był planowany jako trylogia od początku i tak naprawdę prace nad kolejnymi częściami się przeplatały(poszukaj sobie wypowiedzi Davida Jaffe lub Coryego Barloga)także na pewno prace nad 3 częścią nie trwają od roku.Powiem że K2 jest jedną z ważniejszych gier na ps3 ale nie flagową.Z twojej wypowiedzi wynika że sprzedaż nie jest dla SONY najważniejsza , co skwituję tak:....Może oni to robią dla jaj nie wiem ,ale mi się wydaje że każdy chce zarobić i bez kasy to jedynie niewolnicy pracują.Twoje zdanie mi wisi od początku,robie to tylko dla własnej satysfakcji.A co do pierwszego cytatu sprubuj wykonać tak skomplikowaną czynność jak wstawienie zamiast "i" "lub",wiem wiem moja wina ale pisałem w pośpiechu , a zresztą nie wiedziałem ,że to będzie takie trudne dla niektórych.

2.Drugi cytat hmmm....czytanie ze zrozumieniem się kłania.Zacytuję siebie :" I raczej niewiele osób jako pięrwszą grę związaną z playstation skojaży GT." Nie mówię że GT nie jest kojażone z PS tylko ,że mało kto na pytanie jaką grę kojażysz z playstation odpowie:" OMG!!!OMG!!!!GRAN TURISMO!!!OMG!!!OMG!!! ONE AND ONLY !!!!ALLELUJAH!!!!!

3.Przedostatni cytat. No z reguły wszystko głupie co niezrozumiałe:D.A jeżeli te zdanie było tak śmieszne to gratuluje poczucia humoru, odmiana angielskiego czy jak??:D

4.Ktoś nie gra by grać mógł ktoś . Proste

Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra związana z marką Play Station to IMO Tekken , każdy grał wspomina zarwane nocki itp. A God of War to bardziej dla graczy samotników no bo nie ma multi , a przy tekkenie się można posikać ze śmiechu na widok kumpla naparzającego we wszystkie możliwe przyciski na joyu xD A co do GoW III to jestem ciekaw jaka będzie fabuła, czy Kratos rozpier*oli Zeusa jak gnój po polu? We'll see :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Nie mógłbyś grać w totka mam 18 lat i znam się na paru rzeczach dotyczących tej "branży".No to jedziemy:

1.GoW był planowany jako trylogia od początku i tak naprawdę prace nad kolejnymi częściami się przeplatały(poszukaj sobie wypowiedzi Davida Jaffe lub Coryego Barloga)także na pewno prace nad 3 częścią nie trwają od roku.Powiem że K2 jest jedną z ważniejszych gier na ps3 ale nie flagową.Z twojej wypowiedzi wynika że sprzedaż nie jest dla SONY najważniejsza , co skwituję tak:....Może oni to robią dla jaj nie wiem ,ale mi się wydaje że każdy chce zarobić i bez kasy to jedynie niewolnicy pracują.Twoje zdanie mi wisi od początku,robie to tylko dla własnej satysfakcji.A co do pierwszego cytatu sprubuj wykonać tak skomplikowaną czynność jak wstawienie zamiast "i" "lub",wiem wiem moja wina ale pisałem w pośpiechu , a zresztą nie wiedziałem ,że to będzie takie trudne dla niektórych.

2.Drugi cytat hmmm....czytanie ze zrozumieniem się kłania.Zacytuję siebie :" I raczej niewiele osób jako pięrwszą grę związaną z playstation skojaży GT." Nie mówię że GT nie jest kojażone z PS tylko ,że mało kto na pytanie jaką grę kojażysz z playstation odpowie:" OMG!!!OMG!!!!GRAN TURISMO!!!OMG!!!OMG!!! ONE AND ONLY !!!!ALLELUJAH!!!!!

3.Przedostatni cytat. No z reguły wszystko głupie co niezrozumiałe:D.A jeżeli te zdanie było tak śmieszne to gratuluje poczucia humoru, odmiana angielskiego czy jak??:D

4.Ktoś nie gra by grać mógł ktoś . Proste

Po twojej pisowni nie sądzę, żebyś miał 18 lat, no ale to nie moja sprawa. Reszty twoich wypocin nawet nie będę komentował, bo to jakiś potok bezsensownych słów, zlanych w dodatku ze sobą. Masz "podobno" 18 lat, a o interpunkcji oraz gramatyce nigdy nie słyszałeś? :rolleyes:

 

Wisza: No dokładnie. Dlatego też napisałem, że "Ogólnie społeczność graczy bardziej kojarzy serię Tekken, bądź Gran Turismo z Playstation". Ale szanowny pan "wiiboxstation" twierdzi (z tego co przynajmniej zrozumiałem z jego słowotoku), iż God of War jest największą grą kojarzoną z Playstation.

 

wiiboxstation: Człowieczku, powiem ci tylko, że kiedy wychodziły rozpoznawalne marki Playstation, o God of War nikt jeszcze nie słyszał, ani nawet nie myślał. Gra się pojawiła 11 lat od premiery pierwszego PSa, więc jak takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation?

Odnośnik do komentarza
wiiboxstation: Człowieczku, powiem ci tylko, że kiedy wychodziły rozpoznawalne marki Playstation, o God of War nikt jeszcze nie słyszał, ani nawet nie myślał. Gra się pojawiła 11 lat od premiery pierwszego PSa, więc jak takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation?

 

Jeżeli ktoś kupił ps2 i pierwszą grą był GoW, to dla takiej osoby "takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation". Nie musi być tą największą.

11 lat to szmat czasu. Sony pozegnało sie m.in. z Crash'em, którego to młodsi graczę mogą nie skojarzyć jako maskotki psone, a obecnie Kratos'a jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
wiiboxstation: Człowieczku, powiem ci tylko, że kiedy wychodziły rozpoznawalne marki Playstation, o God of War nikt jeszcze nie słyszał, ani nawet nie myślał. Gra się pojawiła 11 lat od premiery pierwszego PSa, więc jak takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation?

 

Jeżeli ktoś kupił ps2 i pierwszą grą był GoW, to dla takiej osoby "takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation". Nie musi być tą największą.

11 lat to szmat czasu. Sony pozegnało sie m.in. z Crash'em, którego to młodsi graczę mogą nie skojarzyć jako maskotki psone, a obecnie Kratos'a jak najbardziej.

Dokładnie Sinister o to mi chodzi. Przecież pare lat temu Crash był moją ulubioną grą , którą pokazywałem każdemu.Kochałem ją nawet bardziej niż MGS czy HoD.Na PS2 największym szacunkiem darze serie JAK. Czasy się zmieniają i to że Tekken czy GT było kiedyś tym czarnym koniem SONY mnie nie obchodzi. Mi chodzi o to co dzisiaj obowiązuje,a wszystkie znaki na niebie i ziemi , hype na forach, wypowiedzi ludzi po renderze wskazują na GoW III.

A co do interpunkcji i gramatyki to chyba musisz zmienić komputer na taki , który wyświetla nie tylko chińskie znaki lub kupić sobie okulary. Gdzie tu zapomniałem o interpunkcji? Nie wiem ,a o gramatyce nie wspomnę.Może i zapomniałem 2-3 przecinki , ale nie piszę książki tylko odpowiadam na posty jakiegoś wkurzającego gościa ,który myśli ,że zjadł wszystkie rozumy na świecie i który umie jedynie serwować docinki rodem z przedszkola.

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza
wiiboxstation: Człowieczku, powiem ci tylko, że kiedy wychodziły rozpoznawalne marki Playstation, o God of War nikt jeszcze nie słyszał, ani nawet nie myślał. Gra się pojawiła 11 lat od premiery pierwszego PSa, więc jak takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation?

 

Jeżeli ktoś kupił ps2 i pierwszą grą był GoW, to dla takiej osoby "takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation". Nie musi być tą największą.

11 lat to szmat czasu. Sony pozegnało sie m.in. z Crash'em, którego to młodsi graczę mogą nie skojarzyć jako maskotki psone, a obecnie Kratos'a jak najbardziej.

przyklad z crashem jako porzuconym tytulem flagowym dobry

ale z tym kratosem sie nie moge zgodzic

bo jesli na pierwsza komunie dostalem ps3 z unchartedem to to samo mozna by powiedziec o tej grze

Odnośnik do komentarza

IMO "Gra kojarzona z Play Station" to gra która ukazała się na poprzednie wersje konsolek PS , a na PS3 się jeszcze nie pojawiła bo taki tytuł musi być "dopieszczony" po każdym względem, świat konsol się zmienia , zobaczcie na PSone - maskotka Crash, PStwo - maskotka - Kratos/Snake , a gra która wszystkim kojarzy się z PS , to nie GoW , śmiech na sali , gra jest wyku*wista lecz wojowała tylko na PS2 , Snake?? - MGS to gra w której trzeba myśleć więc odpada dla casualowego gracza, IMO jest to TEKKEN (najbardziej 3) bo każdemu przypadnie do gustu (moja mama grała i babcia xD) , ewentualnie CRASH (ale w to starsi nie chą grać ^^) Macie pretensje do Jacobss'a a jak koleś się zna to próbuje uświadczyć co niektórych że on ma rację , na tym polega nauka , jeżeli coś wiesz , czegoś się nauczyłeś to komuś to mówisz żeby twoja nauka nie poszła się pierdo*ić z owcami :P :circle: :triangle: X :square:

Odnośnik do komentarza

Mi chodzi o to że seria GoW jest dla niektórych system-sellerem i jest flagową grą sony.Od niej bardzo wiele zależy.Przecież nikogo w sony nie obchodzi co się dzieje z Crashem, bo jego lata świetności minęły. Nikt też nie będzie mówił ,że wszystko zależy od tekkena , bo raczej świata nie zwojuje sądząc po ostatnich częściach. Jest wiele dobrych gier ,ale dla sony najważniejszy w tej chwili jest GoW.Sony szykuje się do zadania ciosu MSowi. Na tą grę wszyscy czekają ,nawet ci co nie mają PS3. Ta gra jest czymś co Halo dla Xboxa czy Mario dla WII.

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza
wiiboxstation: Człowieczku, powiem ci tylko, że kiedy wychodziły rozpoznawalne marki Playstation, o God of War nikt jeszcze nie słyszał, ani nawet nie myślał. Gra się pojawiła 11 lat od premiery pierwszego PSa, więc jak takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation?

 

Jeżeli ktoś kupił ps2 i pierwszą grą był GoW, to dla takiej osoby "takie coś może być marką rozpoznawalną Playstation". Nie musi być tą największą.

11 lat to szmat czasu. Sony pozegnało sie m.in. z Crash'em, którego to młodsi graczę mogą nie skojarzyć jako maskotki psone, a obecnie Kratos'a jak najbardziej.

przyklad z crashem jako porzuconym tytulem flagowym dobry

ale z tym kratosem sie nie moge zgodzic

bo jesli na pierwsza komunie dostalem ps3 z unchartedem to to samo mozna by powiedziec o tej grze

IMO śmiało możesz powiedzieć. Jeżeli np. mysląc o ps3, myślisz Uncharted to juz chyba zostaje spełniony warunek, żeby ten tytuł jest marką rozpoznawalną Sony. Jasne też, że nie takiego kalibru jak np Tekken.

 

 

IMO "Gra kojarzona z Play Station" to gra która ukazała się na poprzednie wersje konsolek PS , a na PS3 się jeszcze nie pojawiła bo taki tytuł musi być "dopieszczony" po każdym względem, świat konsol się zmienia , zobaczcie na PSone - maskotka Crash, PStwo - maskotka - Kratos/Snake , a gra która wszystkim kojarzy się z PS , to nie GoW , śmiech na sali , gra jest wyku*wista lecz wojowała tylko na PS2 , Snake?? - MGS to gra w której trzeba myśleć więc odpada dla casualowego gracza, IMO jest to TEKKEN (najbardziej 3) bo każdemu przypadnie do gustu (moja mama grała i babcia xD) , ewentualnie CRASH (ale w to starsi nie chą grać ^^) Macie pretensje do Jacobss'a a jak koleś się zna to próbuje uświadczyć co niektórych że on ma rację , na tym polega nauka , jeżeli coś wiesz , czegoś się nauczyłeś to komuś to mówisz żeby twoja nauka nie poszła się pierdo*ić z owcami :P :circle: :triangle: X :square:

Nie mam pretensji do nikogo. IMO nie można stwierdzić, że taki i taki tytuł jest tylko kojarzony z Playstation. Dla Ciebie może być to Tekken, dla mnie GoW, dla kogoś innego MGS, a dla kolejnej osoby(np. dla takiej która zaczyna przygodę z sony od ps3) juz jakis tytuł z tej generacji np Uncharted. Tak to widzę.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...