Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to nawet grafika poprzednich mogla by byc ale zeby byla dluuuugaaaa !!

Akurat, a gdyby taka była to pewnie dołączyłbyś to oburzonych krzykaczy :P

 

Nie jestem typem, który stawia grafikę ponad wszystko, ale w tej serii ma ona szczególne znaczenie, przynajmniej dla mnie. To dzięki niej zobaczyłem, jak wielki może być bóg wojny, tytan i świątynia którą nosi. Mogłem stanąć na krawędzi skały i podziwiać jak piękny jest świat, który przemierzam. Grafika tworzy klimat, a razem z nią na równi design i przepiękna muzyka.

 

W GoW3 chcę zobaczyć 100-kilometrowe pole bitwy tytanów i bogów, real-timowe niszczenie całych gór, świątyń, miast, a razem z tym silnikiem Kratosa napakowanego jak nigdy, siejącego destrukcję i śmierć w tak epickich i niszczycielskich pojedynkach, że te z "Dragon Ball Z" i "300" będą wyglądać jak zabawa w machanie sztucznymi ogniami na patykach w moim ogrodzie 10mx10m.

 

Wszystko to oczywiście będzie obramowane genialnym scenariuszem przedstawiającym takie "opadoszczękowe" wydarzenia, motywy, że tylko ostrza Kratosa nad nimi zapanują, oraz zbierającym stare (niewykończone) i nowe (świeże) postacie (ofiary). W końcu w jedynce jest mowa o uwięzionej duszy Aresa, braciszku Kratosa, a sam David Jaffe przebąkiwał coś o tym, że jeszcze nie skończyli z Ateną ^_^ (http://www.gametrailers.com/player/18475.html - polecam zobaczyć wszystkie 6 części, krótkie są), no i wciąż nie wiem kim jest staruszek, który wykopał Kratosowi przejście z Hadesu (jak to z jakiegś mitu, od razu piszcie).

 

Tak nam dopomóż Bóg

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

Wszyscy po nowym GoW spodziewają się bóg wie czego, super ekstra grafiki, która zje Crysis na śniadanie itd. Na miejscu Sony Santa Monica bałbym się wypuścić nawet trailer ^_^

 

W trójce ja chce zobaczyć zniszczenie całego mitologicznego swiata i narodziny nowej ery.

 

Piąta część GoW-a niech będzie FPS-em. Odział marines dostał się do świątyni Pandory, kiedy drzwi się zatrzasnęły zewsząd wypełzły stwory masakrując niemal wszystkich. Teraz jako półkownik Jack musisz wydostać się na powierzchnię przeszukując mroczne korytarze zapomnianego przez boga miejsca :P

 

Tak poważnie, mam nadzieję, że nie będą tworzyć dziesiątek bzdurnych dodatków w postaci kółko i krzyżyk Kratosa, karcianka Kratosa, Kratos RPG, Kratos online, Kratos AC!D itd...

 

PS. Mogliby wydać GoW 3 na PS2, zakończyć trylogię tam gdzie się narodziła. Na PS3 natomiast stworzyć zupełnie inne uniwersum. Jako, że Sony Santa Monica wyrobiła sobie dzięki GoW renomę to i tak wszyscy czekaliby z utęsknieniem, żeby zobaczyć co też wysmażą.

Odnośnik do komentarza
PS. Mogliby wydać GoW 3 na PS2, zakończyć trylogię tam gdzie się narodziła. Na PS3 natomiast stworzyć zupełnie inne uniwersum. Jako, że Sony Santa Monica wyrobiła sobie dzięki GoW renomę to i tak wszyscy czekaliby z utęsknieniem, żeby zobaczyć co też wysmażą.

 

jaka trylogia? Trzecią częścia, chronolgicznie, będą łańcuchy Olimpu.

Odnośnik do komentarza

a na podstawie jakich informacji tak twierdzicie? Ja byłem przekonany, że ze względu na to, że gra dzieje się przed jedynką zgłębimy historię Kratosa. Spin off bardziej kojarzy mi się np. ze wspomnianym ACIDEM albo Ghost Babelem, gdzie pomimo wspólnych, niektórych postaci historia nie była wpleciona w główny nurt MGSa. W przypadku GoWa IMO będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o GOW1 a mianowicie

kiedy Ares zabił kratosa ten został stącony do piekła.Uchwycił się tego gościa (marynarza) którego zabił wcześniej na statku ,aby odebrać od niego klucze do pewnych drzwi.Gościa zrzucił do piekła ,a sam ruszył w dalszą podróż.Kratos pokonał tą drogę na jakby kościach Hadesu wyrastających z czeluści Tartaru.Na samym końcu jego wędrówki można było zauważyć "latającą" kamienną platformę z dziurą w środku z której spadł kaniem przywiązany sznurem.Kratos uczepił się go , prół do góry i wyszedł na terenie obok świątyni Oracle.Dziurę (grób) którym wyszedł kratos wykopał dla niego pewny staruch , który prawdopodobnie byl Zeusem.

Już pamiętasz?

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...