Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Co chcialbym zobaczyc? Wiecej kombosow dla Athena's Blades, wiecej broni, wiecej kombosow dla broni, lepszy Rage of the Gods/Titans, mozliwosc widoku FPP, lepszy system reversali, wprowadzenie counterow, wiecej czarow (+lepsze ich efekty), bardziej brutalne akcje, wieksze/dluzsze plansze, mniej loadingow, rozwiniecie motywu skrzydel. Jak wpadne na cos jeszcze to napisze ;]

 

 

 

W Ninja Gaiden Sigma jest widok FPP do rozglądania sie po planszy i chyba nikomu to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

W końcu jakiś trailer gameplaya i tak sie nie spodziewałem , sam trailer bardzo fajny i klimatyczny chęci mi narobił na jeszcze więcej mam nadzieje, że wkrótce będzie jakiś kolejny bo bardzo mocno liczę na kratosa jeden z moich głównych powodów zakupu ps3 które juz na niego czeka u mnie w domu. Licze na marzec 2009 na premierę ewentualnie maj jak walną że 2010 to sie pochlastam normalnie :(

Odnośnik do komentarza

Marzec? Chyba marzec 2010.

 

Kiedy pokazywali GoW 2 na E3 było to demo. Sama gra wyszła pół roku później w marcu. W przypadku GoW 3 pokazali tylko renderowany film. Wydaje mi się, że trochę poczekamy.

 

Nie liczyłem na gameplay. Bałem się, że zechcą pokazać render, w którym Kratos bedzie wywijał mieczami jak jakiś Dante. Cieszę się, że był to klimatyczny filmik.

Odnośnik do komentarza

Wkleję tutaj mojego posta z innego forum, na ten temat:

 

To tylko opinie, pisane bardzo często pod wpływem emocji. O KZ2 też się pisało, że już przegonił render, że jest foto-realistyczna (przed pokazem rok temu oczywiście), a okazało się, że gra jest "zaledwie" w czołówce najładniejszych tytułów do dzisiaj stworzonych. Nie spodziewam się też jakiegoś wielkiego odskoku God of War III od dzisiejszych, najładniejszych tytułów. Gra będzie owszem jedną z najładniejszych w tej generacji, ale nie spodziewajcie się poziomu renderów, bo te są tworzone na potężnych stacjach graficznych i takiej ilości polygonów oraz wysokich tekstur, PS3 nie jest wstanie przeliczyć w ruchu, choćby nie wiem jak się developer starał. Pewnych granic nigdy nie przekroczysz.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie lata nauczyły mnie,że póki nie zobaczę gry na własne oczy ,a tym bardziej w nią nie zagram to nie będę napalać sie na takiego typu rewelacje.

 

Choć w ciemno można strzelać ,że GoW3 to będzie jedna z najładniejszych gier na PS3-Santa Monica Studio to mistrzowie kodu co udowodnili na PS2 i obok Imsomniac i Naughty Dog chyba obecnie najlepsze studio wewnętrzne Sony.

Odnośnik do komentarza
Wkleję tutaj mojego posta z innego forum, na ten temat:

 

To tylko opinie, pisane bardzo często pod wpływem emocji. O KZ2 też się pisało, że już przegonił render, że jest foto-realistyczna (przed pokazem rok temu oczywiście), a okazało się, że gra jest "zaledwie" w czołówce najładniejszych tytułów do dzisiaj stworzonych. Nie spodziewam się też jakiegoś wielkiego odskoku God of War III od dzisiejszych, najładniejszych tytułów. Gra będzie owszem jedną z najładniejszych w tej generacji, ale nie spodziewajcie się poziomu renderów, bo te są tworzone na potężnych stacjach graficznych i takiej ilości polygonów oraz wysokich tekstur, PS3 nie jest wstanie przeliczyć w ruchu, choćby nie wiem jak się developer starał. Pewnych granic nigdy nie przekroczysz.

Na temat GoW2 też pisano że PS2 nie ma już takiej mocy obliczeniowej a jednak dało rade. Co niektórzy nawet uważają że rozdziałka HD i nawet PS3 by się nie powstydziło taką grafiką. Oczywiście, rander to tylko materiał filmowy stworzony zapewne w 3dmaxie ale jeżeli pod koniec sierpnia Sony postara się i zarzuci gameplay troszkę się dziwimy.... Puki co najlepiej prezentuje się RE5. Ogień i wybuchy po prostu miażdżą.

Odnośnik do komentarza

Póki co, to się trzy tytuły prezentują na mniej, więcej równym poziomie - Killzone 2, Gears of War 2 i Resident Evil 5. Chociaż animacja w RES 5 jest słaba i pozostawia wiele do życzenia, ale to nie temat o tym.

 

Otóż owszem, GOW II prezentował się ekstra, ale tylko jak na możliwości PS2 (co jest oczywiście zrozumiałe :)) i na zwykłym TV. Po odpaleniu GOW II na PS3 w rozdzielczości 1080p, uśmiech zszedł mi oraz wielu innym ludziom. Całe zatuszowanie opadło, brak shaderów, wysokiej rozdzielczości tekstur etc. wszystko się odkryło i uważam, że PS3 mogłoby się jej raczej powstydzić :P. No ale trudno, żeby na złomie technologicznym, jakim jest dzisiaj PS2, dało się zrobić grę dorównującą PS3.

 

Na gameplay w sierpniu nawet nie licz. Bądź realistą. W miesiąc nie zrobisz żadnych wielkich postępów w developingu, a gdyby GOW III już się nadawało na prezentację, to pokazano by gameplay na E3, bo to najlepsza okazja do tego. W tym roku pozostają nam rendery. Dopiero w rok da się zrobić jakieś wielkie postępy.

Odnośnik do komentarza
Otóż owszem, GOW II prezentował się ekstra, ale tylko jak na możliwości PS2 (co jest oczywiście zrozumiałe :)) i na zwykłym TV. Po odpaleniu GOW II na PS3 w rozdzielczości 1080p, uśmiech zszedł mi oraz wielu innym ludziom.

Ale co to ma do rzeczy? To co jest niesamowite, to fakt, ze gow2 w niektorych lokacjach (szczegolnie pod koniec) prezentowal sie niesamowicie dobrze jak na mozliwosci tej platformy, na granicy niedowierzania ze takie rzeczy w ogole da sie zrobic na ps2 (mowie o niektorych efektach, ktore "normalni" developerzy potrafili wykorzystac dopiero na next-genach). Gdyby sony santa monica zrobilo to samo z mozliwosciami ps3, to otrzymalibysmy gre ladniejsza niz mozemy sobie wyobrazic :] Choc oczywiscie to tylko gdybanie, na razie nie ma sie co podniecac. A jesli chodzi o wymienianie najladniejszych gier, to na pierwszym miejscu stoi zdecydowanie uncharted, i nie sadze zeby killzone 2 go przebil (ci ktorzy grali w pelna wersje gry wiedza o czym mowie ;) ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...