Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

No widocznie masz problemy ze wzrokiem bo ja tam widzę znacznie więcej niż "..glowe kratosa i przez 5 sekund jak rozwala paru gości..." Nie wiem dlaczego nie miałbym oceniać tego trailera i inni nie mieliby tego robić? Jak jest kieprawy trzeba było nie grzać publiki i nie pokazywać tego czegoś.

Jak większość jestem rozczarowany bo już nawet nie o grafikę chodzi a o cały "montage", gdzie te wypasy dynamiki z poprzednich części?

Mam nadzieję że gawiedź już rozgrzewa fora Sony dzięki czemu chłopaki z Santa Monica albo się wezmą do roboty albo napiszą że to prealpha z 2007 roku...

Odnośnik do komentarza

Otoczenie (jeśli można to tak nazwać) wyglądało przyzwoicie skałki,pagórki ;p do przeciwnikow również nie mam zastrzeżeń. Natomiast sam "Krejtos" ;p wygląda bardzo słabiutko, o ile mi wiadomo miało to być bardzo zbliżone do rendera. Niestety czegoś takiego nie uświadczyłem a patrząc na twarz głównego bohatera zauwazyłem lekko podrasowaną dwójke nic wiecej.Mimo wszystko wierze że to co nam pokazali to wczesne stadium a to co uświadczymy w dzien premiery będzie prawdziwym arcydziełem. Na to licze i tego się trzymam ;)

Edytowane przez MrC-ek
Odnośnik do komentarza
No widocznie masz problemy ze wzrokiem bo ja tam widzę znacznie więcej niż "..glowe kratosa i przez 5 sekund jak rozwala paru gości..." .

 

Aj no tak..zapomniałem o jakże słabej jakości napisie GOW 3 na końcu trailera..Kurde nie wiem jak mogłem nie zauważyć jakie on ma słabe tekstury..zawód i jeszcze raz zawód czas chyba sprzedać pleja..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

a ja się czepnę czepiających... po pierwsze nigdzie nie widziałem, by twórcy opowiadali co to oni niby nie robią i jaki gow3 będzie za(pipi)isty. wszelki hype tworzyli dziennikarze i dziwię się, że jeszcze nikt nie naumił się mieć do takich tekstów dystansu. to samo było z gta4.

 

w samy trailerze widzę śliczny model kratosa. faktycznie niedopracowany jeszcze, ale ta nagła zmiana wyrazu twarzy z wściekłego, na w(pipi)ionego jest bajeczna. osiągnęli poziom grafiki, który ma dziś większość FMV. przynajmniej ja tak to widzę. tę rękawice cholernie mi się podobają, choć mogliby przywrócić Gauntlet of Zeus, bo przekozacka była. to bieganie po ścianie mam nadzieję, że będzie elementem gameplaya, a nie tylko QTE.

 

nie pokazali nic konkretnego, bo dopiero zaczynają na dobre tworzyć hype na GoW3. w ciągu roku pokażą jeszcze pewnie sporo trailerów, które zmiażdżą na kulki.

 

taką mam przynajmniej nadzieję : d

 

update: właśnie w HD zobaczyłem i mnie ten trailer cholernie się podoba. śliczne tekstury, jak zawsze pikny model otoczenia, posiekane ciała wrogów, które zostają na polu walki [na pewno jakaś forma rag dolla będzie, bo są w różnych pozach]. i wreszcie, nareszcie widać pełen w(pipi) na twarzy kratosa. tak pięknie wykrzywionej mordy jeszcze nigdy nie miał.

 

 

 

ogólnie radzę dystansu nabrać i zaufać Santa Monica Studio [czy aby oni nie byli rozwiązani i przeniesieni gdzie indziej?], bo oni jeszcze nie zawiedli i nie dają teraz żadnego dowodu, że mogą zawieść.

 

 

 

 

 

oby tylko finalny boss nie była tak dziecinnie łatwy jak Zeus na Very Hard, którego dało się za czwartym podejściem rozłożyć, kiedy z takim Aresem, to przez dwa dni się zmagałem.

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem czepialstwa. Sama postać Kratosa średnia, ale to nic nie znaczy, bo do premiery sporo może się w tej kwestii zmienić (łatwiej przerobić jedną postać, niż całą resztę). Natomiast jeśli chodzi o otoczenie, którego prawie nie widać, no i pozostałe urywki (walka z bossem), jak dla mnie wygląda to przednie. Wszystko oczywiście zależy od gameplay'a, ale nie widziałem w tym trailerze niczego, co kazałoby mi wątpić w ten tytuł. Moim zdaniem będzie bardzo dobrze - ale trzeba poczekać na odrobinę grywalnego kodu. Wystarczy jednak popatrzeć na drobne smaczki, typu oświetlenie, praca kamery, animacja, by zobaczyć że nie mówimy tutaj o średniaku. Nie wiem czego niektórzy oczekiwali - poza postacią Kratosa na początku ciężko się czegoś czepić - nie wspominam nawet o jakości samego filmiku, który jest w niższej rozdzielczości niż sama gra i do tego mocno skompresowany.

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie to wielkie rozczarowanie. Nie wiem czego się ci wszyscy marudzący spodziewali. Ja się ciesze, że pokazali gameplay a nie kolejny render (co prawda KZ2 to wyszło na zdrowie ale ile to trwało). Może i ten filmik nie zrywa beretów ale wszystko co tam pokazali wygląda lepiej niż nie jedna gra a trzeba pamiętać, że ten trailer/teaser jest na podstawie wczesnego buildu.

Nie staram się usprawiedliwiać twórców/Sony ale decyzje o pokazaniu materiału ze starszej wersji mając nowszą uważam za kretyńską. Nie pojmuje celu takiego działania. No, a GoW nie sprostał hype'owi.

 

Nawet jakby Kratos miał wyjść za pół roku to i tak myślę, że panowie z St Monica stworzą cudo na miarę poprzednich części.

Trzeba dać kredyt zaufania tak zasłużonemu i zdolnemu deweloperowi.

 

Swoją drogą. Może ten trailer jest tak krótki i ze starego builda bo Sony szykuje jakąś własną imprezę i tam chcą pokazać więcej. W końcu VGA to nie jest impreza o aż tak dużym prestiżu ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

GoW3 na tym trailerze wygląda dobrze,baa już nawet w tych 20sekundach widać,że ma najładniejszą oprawę ze wszystkich flagowych slasherów z tej generacji czyli DMC4 czy Ninja gaiden2 ale wszyscy jednak spodziewali się czegoś lepszego.....słowa anonimowego pracownika Sony mówiącego ,że na zamkniętym pokazie zobaczył gameplay z GoW3 i się zastanawiał czy to czasem nie render bo tak cudownie to wygląda i słowa Jeffiego,że grafa wygląda tak obłędnie jak nic do tej pory zrobiły swoje....hype przerósł rzeczywistość.

 

BTW.jeśli serio ta gra ma śmigać w pełnym prawdziwym 1080p i w 60fps to jednak będzie ciężko o render quality

Odnośnik do komentarza

Jeśli ta gra będzie chodzić w 1080p i stałych 60fps'ach to zwracam jej honor i kupuje ps3 :). Oby nie okazało się to takim samym mydleniem oczu jak to "Gra wygląda obłędnie, jak nic do tej pory". A tu mamy szarą rzeczywistość.

 

btw. Ficuś widzę, że też z Chorzowa jesteś :).

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza

Czas pokaże jak będzie,Jeffe na zapas się zabezpieczył i powiedział,że wczorajszy materiał nie jest tym jakim widział.Ściągłem sobie trailer z US STORE w full hd i jest naprawdę nieźle-jedynie dodać lepsze tekstury plus dynamiczne oświetlenie i będzie git :) No i zauważyłem ,że cały trailer i akcja w nim ukazana dzieje się na Tytanie i to pewnie tym samym na którym kończy się akcja części drugiej.

 

PS.Miło poznań Chorzowskiego :D ale jak widzę jesteś z drugiej strony barykady i z frontu xbox rządzi światem :P

 

BTW.Jak ninja theory zrobiło taką oprawę Heavenly Sword(do dziś jedna z najładniejszych gier) to Studio Santa Monica też może :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Teraz luknąłem trailer HD i kurde- jest świetnie. Zrobiłem parę zrzutów aby ci ze słabym łączem mniej więcej zobaczyli jak to terz wygląda. W Kratosa wpkowano masę polygonów!

 

http://img508.imageshack.us/img508/8130/gow8wf5.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/9047/gow3pj3.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/9791/gow6qf0.jpg

http://img116.imageshack.us/img116/14/gow7qs3.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/6378/gow9ng3.jpg

Odnośnik do komentarza

Może jest dobrze, ale przechodziłem z 3 miesiące temu gowa2 na ps3 z podbitą rozdziałką i dobrze pamiętam jak wyglądał więc ps3 jak na sprzęt kikalanście/kilkadziesiąt razy mocniejszy powinno wyglądać mega lepiej, dodajmy do tego, że kilzone 2 jest ze względu na swoją charakterystykę dużo bardziej złożonym projektem i dodatkowo wyjdzie wcześniej, zatem gow 3 powinien wyglądać zauważalnie lepiej kz2

Odnośnik do komentarza

Mi tam sie podobalo. Mam nadzieje, ze motyw z bieganiem po scianach i wyprowadzaniem atakow bedzie integralnym elementem gameplayu, a nie czescia QTE. Fajnie, ze Kratos walczy z duza iloscia wrogow. Zauwazcie, ze teraz przeciwnicy moga nas doslownie przytloczyc ;) Jedyne w sumie co mi nie gralo to sredni design tych rekawic. WTF?

 

Co do grafiki nie mam zastrzezen. Dla mnie moze zostac taka jak jest. Byleby gameplay nadrabial.

Odnośnik do komentarza

tak mi sie skojazylo

 

spidergowmanoq5.jpg

 

zauważcie ze spider man ma słabsze textury :P

 

 

na filmiku widac ze kratos przywala rękawica w kamien ze specjalnym znakiem ktory "wybucha" , ciekawe czy bedzie mozna rozwalc wszystko czy tylko zaprogramowne do tego elementy

 

i czy rekawice bedzie mozna wystzreliwac na łancuchach

 

btw do posta powyzej - tez mi sie srednio podobają te mordy , sam zamysł wielkich rekawic mi sie pdooba bardzo, ale wolał bym pazury/dłonie a nie mordy zwierza

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Barlog odszedł,Jeffie odszedł i trochę boję sie o nowego GoWa.To na 100% dalej będzie światna gra ale nawet trailer pokazuje,że gdzieś zapowdział się ten pierwiastek geniuszu.Przypomnijcie sobie pierwsze trailery z GoW1 i GoW-wspaniałe epickie,pokazujące wielkie walki,zapierające dech w piersiach scenerie,kobiecy głos lektora....a ten wczorajszy trailer-pomijając temat grafiki jest maksymalnie bezpłciowy.Trailer nowej gry EA na podstawie boskiej komedii choć praktycznie pozbawiony gameplayu ma KLIMAT.W GoW3 mi tego wczoraj zabrakło.

 

Czekam na nowe materiały pokazujące nie tylko fenomenalną grafę ale i cudowny klimat charakterystyczny dla serii.

Odnośnik do komentarza

zauważcie ze nadal ma złote runo na ręku i prawdopodobnie akcja dzieje się na Gai domyślam się wchodzi po niej żeby później zeskoczyć na olimp gdzie w jakiś sposób zostanie pozbawiony tego oręża , żeby było miejsce na nowe które zdobędzie podczas gry hehe a sam trailer pokazuje dość mało tak jak się domyślałem i wygląda całkiem fajnie kilka poprawek i będzie super nie zapominajmy ze prawdopodobnie to 1080p w 60fps o których nariko czy emo devil may cry mogą tylko marzyć ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...