Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.vg247.com/2009/02/11/rumour-god...details-leaked/

 

* Unlike God of War 1 and 2 where there are only 15 enemies on screen, there will now be around 50 this time.

* You can ride monsters like the Cyclops and “control”.

* Kratos on the PS2 used 5,000 polygons, now he uses 20,000.

* They made the weapons “better” so it adds more variety. Like with a different weapon, you don’t get just a couple different attacks, but a whole different play style.

* The lion gauntlets are called Cestus.

* Enemy AI’s are a lot smarter. Some of the enemies will be “commanders” and control the other grunts.

* Enemies will look different, even if they’re the same type. Like, even though the skeleton soldiers are in the same category, they will have varied looks, so it’s not like everyone looks the same.

* More boss fights than GoW 1, but less than GoW 2.

* No multiplayer.

* Hades boss fight confirmed.

ciekawe ile z tego się potwierdzi już w ten piątek

Odnośnik do komentarza

są już skany z GI-bez rewelacji ale trzeba zaczekać na lepszej jakości zdjęcia choć Jeffe mial rację co do jednego-design gry jest dalej świetny i faktycznie czasem te screeny z gry wyglądają jak arty.

 

http://www.neogo.pl/newsy/15543

 

e\kule nie złączyło postów w takim razie sorki za podwójny post

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

mi sie tam podoba ale o rewolucji raczej nie będzie mowy.Z skanów najbardziej podoba mi się styl grafiki,tak jak wspominał Jeffie ta gra wygląda jak ożywione arty.Czekam ale na lepszą jakość obrazków by ostatecznie to ocenić.

 

2a0airm.jpg

 

Art czy obrazek z gry?chyba raczej art ale ten obrazek znajduje się na stronce obok screenshotów bezpośrednio z gry do tego seria słynie z takich widoczków...

Odnośnik do komentarza
na tych skanach NIC nie widac - dlatego kompletnie nie rozumiem Waszego rozczarowania po obejrzeniu kilku shotow w tak fatalnej jakosci - animacja, dynamika etc. tego nie da sie zobaczyc na jakichs poronionych skanach.

Nie znasz możliwości niektórych graczy ;)

 

PS. 13.02 nowe info na 1up, pewnie i screeny, a może jakis materiał wideo :D

 

sprawcie to, screen na samym dole... niebo :)

http://www.neogo.pl/news/2009-02-11/15543/...9189b1ee2c3.jpg

Odnośnik do komentarza

OMFG!!! Już się nakręciłem na tą grę :D Mam ochotę na partyjkę GoW 1/2 (szkoda, że mam sesje). Strasznie mi się podoba ten styl, to wszystko wygląda tak przekonywająco i grywalnie że... brak mi słów :] Każdy powinien zagrać w God of War i tyle :)

Jak widzę takie gry to wiem czemu mam maszynkę SONY kolo TV ;)

 

Jak co bede mial GI dzis lub jutro, wiec moge wam lepsze zrobic.. jak ktos chetny

Ja bym poprosił Zeratul, bo z chęcią przeczytam całą zapowiedź :)

Odnośnik do komentarza
na tych skanach NIC nie widac - dlatego kompletnie nie rozumiem Waszego rozczarowania po obejrzeniu kilku shotow w tak fatalnej jakosci - animacja, dynamika etc. tego nie da sie zobaczyc na jakichs poronionych skanach.

Nie znasz możliwości niektórych graczy ;)

 

PS. 13.02 nowe info na 1up, pewnie i screeny, a może jakis materiał wideo :D

 

 

Raczej Fanbojów PS3 :lol:

 

PS. Niech dadzą coś w High res'ie ,jestem cholernie ciekaw jak ta gra będzie wyglądać ,mam nadzieje że zrobią tak jak w NG2 że typów będzie można pociąć na plasterki a z mieczy będzie spływać świeża krew ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...